انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بنده امروز با نخجیر2تراپ کار کردم خدایی چیزی کمتر از بقیه سلاح ها اعم از سوار و پنجتیر نداشتنه چپ میزد و نه بالا دقیقاخود بشقاب مورد هدف قررار میگرفت.
منم هم با نخجیر ۱ و هم ۲ تراپ کار کردم!
البته نه مسابقه ای.... تفریحی.....

به نظر من نخجیر ۲ هر چند به سوار نمیرسه ولی آنچنان هم بد نیست! ولی در مقابل نخجیر ۱ برای تراپ وحشتناکه......
پشیمون میکنه آدمو....
منم با تکلول نخجیر زه دار تراپ کار کردم.خوب میذاشتم بشقاب دور بشه تا اونجایی که بتونم سریع روش نشونه برم بعدش سریع تیر مینداختم.90 درصدشلیک ها موفق بود.با بقیه مدل های نخجیر 1 تراپ کار کردم.ولی تو تراپ نخجیر 2 به پا نخجیر 1 نمیرسه.به هیچ عنوان(جمع زدن و دور زدن)Khansariha (8)
Khansariha (367)سلام به همه دوستان
اين اولين بست منه وخوشحالم كه اومدم تو جمع بجه هاي اين سايت
شرمنده به خاطر نوشته هام من با كوشي وارد شدم و كوشيم زبانش عربيه
نميدونم كجا بايد اين موضوع رو مطرح كنم ميخاستم قيمت نخجير دو صفر رو بدونم
(2015-03-07 06:59 PM)alirezzzz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (367)سلام به همه دوستان
اين اولين بست منه وخوشحالم كه اومدم تو جمع بجه هاي اين سايت
شرمنده به خاطر نوشته هام من با كوشي وارد شدم و كوشيم زبانش عربيه
نميدونم كجا بايد اين موضوع رو مطرح كنم ميخاستم قيمت نخجير دو صفر رو بدونم

سلام خوش آمدی دوست عزیزKhansariha (61)
قیمت نخجیر2 صفر حدود 4 تومن هست.Khansariha (8)
ممنونم برادر
سوال دومم روفرامش كردم ببرسم اسلحه دولتي رو قبل از بايان سه سال ميشه فروخت
با سلام
خیر نمیشه فروخت ولی تحت شرایط خاصی میشه که شما روش حساب نکن.
شرمنده شرايط خاصو ميشه بفرماييد
من يه اسلحه دولتي خريدم و سه سالش تموم نشده و ختم كلام رو بكم تازه دامادم Khansariha (226) به صلاح نيس اسلحه توي خونه نكه دارم !!!!!!
با سلام
من دقیق اطلاع ندارم ولی فکر کنم باید اعلام کنید که توانایی نگهداری از اسلحه رو ندارید و بعد اگر قبول کنن اسلحه رو میفروشین و تا ده سال حق خرید اسلحه ندارید.
ممنونم دوست عزيز
لینک مرجع