انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
عکس ها بالا نمی یان فکر کنم مشکل از سایته....
(2013-12-16 03:10 PM)ESI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-16 01:50 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس قطعات داخل نخجیر 2

استاد عکسات باز نمیشهKhansariha (214)

نمیدانم چطور است برا بعضی باز میشه برا بعضی نه خلاصه تلاش خودم رو کردم
(2013-12-16 12:19 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام:
دوستان بیخودی به خودتون وعده ندهید تفنگ امسال با پارسال و اون یکی سال و ............... هیچ فرقی با هم ندارن . تنها فرقشون اینه که تفنگ من رو با میخ روش حکاکی کردن تفنگ شما رو با پیچ گوشتی دو سو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخ
اقای عظیما ، برادر من ، من همون روز اول گفتم تفنگ شما همون نخجیره ، والا ،به لا ، اگر تصور چیز بهتری رو داشته باشی تو ذوقت میخوره . من حاضرم با شما سر یک وینچستر 45-70 لور اکشن شرط ببندم که تفنگتون همون نخجیره . البته امیدوارم برنده نشم چون دفعه قبلی تو همین تاپیک یکی گفت اگر تونستی ایراد فنی از نخجیر بگیری یه شاهین اکار بهت جایزه میدن !!!!!!!!!!!! تا من شروع کردم به بررسی فنی هنوز هم درست گرم نشده بودم ،طفلکی دود شد رفت هوا !!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم موندم از کی الان باید شاهین اکارم رو بگیرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اقا دستت درد نکنه حالا این پیج گوشتیه نو باشه قشنگ در اورده باشن . اصلا بدن . یکی از رفیقام بد از 5 ماه بهش گفتن بیا 1 تومن دیگه بریز بهت شاهین بدیم مدل سفارشی تموم شده ولی منو بعد 6 ماه هنوز یه زنگم نزدن فعلا با برنو حا مینماییم تا ساجمه زن بیاد
راستی من تو شرط بندی زیاد شانس ندارم منو وسوسه نکن یه موتور داشتم تو شرط بندی تیراندازی برنو باختم هنوز چاش خوب نشده
(2013-12-16 03:10 PM)ESI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-16 01:50 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس قطعات داخل نخجیر 2

استاد عکسات باز نمیشهKhansariha (214)

سلام از شما و دوستان عذرخواهی میکنم[تصویر: 13872749621.jpg]
سلام بازم عکسای بالا باز نمیشه برادر تلاش مجدد ...
سلام دوستان.این نخجیر 2 هایی که به سپاه دادن چطور هستند.قیمتشون چنده.چون خودشون1600 گرفتند
همه نخجیر ها یه جور هستن.سپاه و ارتش و .......هم نداره.دولتی به قیمت 1600هم خوبه اگه گیرت بیاد.Khansariha (8)
(2013-12-31 09:10 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه نخجیر ها یه جور هستن.سپاه و ارتش و .......هم نداره.دولتی به قیمت 1600هم خوبه اگه گیرت بیاد.Khansariha (8)
اخه یک دوست سپاهی دارم که یک دولتی بهش دادن.حالا چقدر شیرینی بهش بدم ازش بخرمش
البته تا سه سال اینده قابل انتقال نیس

راستی را میان بر قانونی برای مشکل جوازش وجود نداره؟
(2013-12-31 10:34 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-31 09:10 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جرا داره اگه ایشون اعلام کنه که نیاز مالی داره یا قادر به نگهداری اسلحه نیست میتونه اسلحه را بدون گذروندن سه سال انتقال بده
(2013-12-31 10:38 PM)azimia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-31 10:34 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جرا داره اگه ایشون اعلام کنه که نیاز مالی داره یا قادر به نگهداری اسلحه نیست میتونه اسلحه را بدون گذروندن سه سال انتقال بده
این مساله که شما فرمودی.جزئیاتش چیه.یعنی این اعلام نیاز مالی ومشکل نگهداری را باید به اسلحه ومهمات سپاه اعلام کنه؟بعداز چه مدت زمانی باید اقدام کنه.چون تازه جواز موقتش اومده.وهنوز جواز اصلی نیومده.
با فرض این که انتقال انجام بشه.وجوازشو به نام من بزنند.بازهم من تا سه سال حق انتقال ندارم؟
راستی قیمتش چطوره.؟بنظر خودم حداکثر 2300-400 خوبه .
لینک مرجع