انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز فولادی هست ولی فولاد نصبتا نرمی داره منم منظورم دقیقا ریب روی سلاح بود
ولی متاسفانه نمیتونم از آپلود سنتر سایت استفاده کنم
سلام این خار هارو بنام شمش چهار پهلو 6x6 mm از از آلیاژ فروشها باید تهیه کنی من خودم ترشکارم میدونم که زنگ خوردگی بوجود میاره.گفتم که بیخودی این اسلحه ی سنگین رو سنگین تر نکن.کافیه مگسک رو بگیری پایین تر از هدف.

اگه واقعا تو دلته که ریب روش بیندازی آب کرومش بده که زنگ نزنه آدرس آبکار رو از تراشکاری محلتون بگیر.اگه بخوای چیز قشنگی بشه اول ببرش پیش یه تراشکار مجهز روشو با فرز قشنگ تخت کنه چون مواد خامش تخت نیست.بعد رو همون قسمت تخت رو بگو برات آج بزنه بعد اگه خودت دست سوهانت خوبه هلال تسمه اتصال لوله رو زیرش دربیار که قشنگ بشینه سر جاش چسب فولاد رو از نظر من بهت توصیه نمیکنم چون در میره.اگه بدی بران لحیم سخت بطوری که حرارت زیاد به لوله وارد نشه خیلی بهتره.درکل اگه تفنگت هرلولش یک ترف رو میزنه این کار اصلا ارزششو نداره.
دوستان این تسمه به اندازه طول لول چقدر به وزن تفنگ اضافه میکنه؟ و سوال بعد اینکه تسمه آلمنیومی به این ابعاد پیدا نمیشه که سبک تر بشه؟
(2017-01-01 01:19 PM)salehlima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این تسمه به اندازه طول لول چقدر به وزن تفنگ اضافه میکنه؟ و سوال بعد اینکه تسمه آلمنیومی به این ابعاد پیدا نمیشه که سبک تر بشه؟

درود
دوست عزیز من هم دنبال اینم که یه ریپ برا تفنگم درست کنم البته قصد جوش دادن به لول رو ندارم چون نمیخوایم ساختار لول به هم بخوره
فک کنم تفلن چهار گوش هم باشه توی نت که دیدم ولی فعلا وقت نشده توی بازار بگردم یه آهن ربا پلاستیکی هم هست به صورت رول فک کنم مورد استفاده یخچال سازها هم هست الان دارم روی المونیوم کار میکنم که نتیجه رو بعد اعلام میکنم تا آنجاییکه بشه میخوام مگسک فابریک وشکاف درجه رو تغییر ندم البته تفنگ من تک لول هست
آلومینیوم دیگه زاج نمی خوره جوشم نمیخوره.دوست عزیز گفتم که لحیم ظریف به لوله آسیب نمیزنه.اگه آسیب می زد کارخونه لوله های دولول و زبانه ی بچه قنداق رو با بست پیچی به هم متصل میکرد نه با جوش لحیم
(2017-01-01 05:30 PM)kohan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آلومینیوم دیگه زاج نمی خوره جوشم نمیخوره.دوست عزیز گفتم که لحیم ظریف به لوله آسیب نمیزنه.اگه آسیب می زد کارخونه لوله های دولول و زبانه ی بچه قنداق رو با بست پیچی به هم متصل میکرد نه با جوش لحیم

درود
بله دوست عزیز شما کاملا درست گفتید من هم.در ارسال قبلی گفتم که قصد جوشکاری و یا سایر تغییرات که باعث به هم خوردگی ساختار لول میشه ندارم حتی از لحیم هم استفاده نمیکنم و طبعا قصد زاجکاری هم ندارم چون فعلا چسبوندن این پل یا ریپ در حد آزمایش هست حتی مگسک فابریک رو باز نمیکنم و شکاف درجه هم دست نمیزنم فعلا با استراتژی آرایش رفتم جلو نه پیرایش.
به نظر دوستان اگه بتونم یه ریپ به صورت موقت نصب کنم برای اهداف پروازی بهترنيست ؟چون هدفم اینه یکی از این دستگاه پرتاب بشقاب راه بندازم و با فشنگ شارژ کم هوا زنی تمرین کنم
سلام ممنون از راهنمایی دوستان.
جناب kohanاگر این فلزی که گفتید زنگ میزنه میشه یه چیزی بجاش معرفی کنید که هم سبک باشه هم زنگ نزنه و زاج بگیره؟پیشاپیش ممنون.
شاید بخوام یه نیم تسمه مثل نخجیر1بندازم رو تفنگ این طور هم سنگین نمیشه هم زیاد دردسر نداره.لطفا راهنمایی کنید.جناب kohanتوی سایت همسایه گفته بودن فولاد رومانیایی استفاده کنید هم سبکه و هم لب پر نمیشه و زنگ نمیزنه .نظر شما چیه اینو از کجا تهیه کنم.تو چپ و راست زدن مشکلی نداره فقط بالا میزنه و جفت لول هم یک جا میزنن.همونطور که دوست عزیزی تو چند صفحه قبل منو راهنمایی کردن(جناب salehasad)که موقع خرید نخجیر ۲حتما باید چک کنیم که ضخامت سر لول یکسان باشه و گوشته یه قسمت کم یا زیاد نباشه وگرنه جفت لول یه جا نمیزنن.دقیقا همینطوره.بازم از این دوست عزیز ممنونم.پس حتما موقع خرید چک کنید

درود
بله دوست عزیز شما کاملا درست گفتید من هم.در ارسال قبلی گفتم که قصد جوشکاری و یا سایر تغییرات که باعث به هم خوردگی ساختار لول میشه ندارم حتی از لحیم هم استفاده نمیکنم و طبعا قصد زاجکاری هم ندارم چون فعلا چسبوندن این پل یا ریپ در حد آزمایش هست حتی مگسک فابریک رو باز نمیکنم و شکاف درجه هم دست نمیزنم فعلا با استراتژی آرایش رفتم جلو نه پیرایش.
به نظر دوستان اگه بتونم یه ریپ به صورت موقت نصب کنم برای اهداف پروازی بهترنيست ؟چون هدفم اینه یکی از این دستگاه پرتاب بشقاب راه بندازم و با فشنگ شارژ کم هوا زنی تمرین کنم
[/quote]

دوست عزیز اسلحه شما تک لول دوعقاب بود اگر اشتباه نکنم.و پترن هایی که تو تاپیک گذاشتید عالی بودن هم از لحاظ پراکنش و هم چپ و راست و بالا و پایین زدن منظورم اینه که سلاح شما مشکلی نداره تو نشانه روی که بخواید با ریب اصلاحش کنید.

درود
[/quote]

دوست عزیز اسلحه شما تک لول دوعقاب بود اگر اشتباه نکنم.و پترن هایی که تو تاپیک گذاشتید عالی بودن هم از لحاظ پراکنش و هم چپ و راست و بالا و پایین زدن منظورم اینه که سلاح شما مشکلی نداره تو نشانه روی که بخواید با ریب اصلاحش کنید.
دوستان وزن تفنگ با ریب چقدر اضافه میشه؟
سلام.احسان جان کاری نکردم خواهش میکنم.اون کاربر saleh asadi خودمم که بعد از آپدیت سایت رمز نام کاربریم رو فراموش کرد هرچه درخواست دادم جوابی نگرفتم البته با تالک آپ میتونم بیام ولی مجبور شدم با این نام به سایت وارد بشم.
این آلیاژها بسته به سایز شکل و جنس رو در آلیاژ فروشها باید سوال کنی حالا رومانی آلمانی یا هرچی دیگه باشه هدفت اینه که زنگ نخوره یعنی زد زنگ باشه تو فولادها استیل و چدن زنگ نخورند چدن ترده میشکنه پس هیچی اما استیل هم خیلی سخت و محکمه بقول خودت لبه هم نمیزنه ولی دشواری های درساخت شو به همراه داره اون جنسی تو شنیدی همین استیله.هزینه ی جنسش و ساختن بسیار بالاتره
آلیاژ فروش ها همجور جنسی میارن حتی بعضیا شون لوله میارن که داخلش آینه ایه که خوراک لول اسلحه است که ترکیدنم تو کارش نیست.درکل جنس تو بازار متنوعه برو سوال کن که یه شمش فولادی 6×6 میل میخوام که زنگ نزنه
اونا اگه داشته باشن بهت استیلی میدن
(2017-01-02 08:42 AM)salehlima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان وزن تفنگ با ریب چقدر اضافه میشه؟

وزن مخصوص فولاد بر حسب کلیو گرم بر متر مکعب 7850 است. حالا ابعاد یه تسمه ای که بیندازی روی نخجیر دولول طول لولها 70 سانته پس برحسب متر طول تسمه 0.7 متره و پهنای تسمه 6 میلیمتری برحسب متر 0.006 و ارتفاع هم 0.005 متر حالا ابعاد در هم ضرب کنبم حجم مستطیلی بدست میاد:
کیلو گرم 0.165 =(0.006×0.005×0.7)×7850
حالا این 165 گرم به وزن سلاح اضافه میشه مثلا یه نخجیر دولول میشه حدود 3کیلو 765 گرم
با سلام :
والا من از اول میخواستم بگم حالا 200 گرم فوقش به وزن تفنگ اضافه بشه مگه چی میشه ؟ ترسیدم باربد عزیز دعوام کنه !!!!خخخخخخخ
آقا صالح ....یا کوهان ......یا اسدی جان.... درسته که ریب ضد زنگ باشه بهتره ولی خب زاج نمیگیره . بنظر من اگر حالا جنس فوق العاده ای هم نداشته باشه شاید اشکالی ایجاد نکنه چون روش نه فشاره نه کشش ولی مهمه که حتما ترانس باشه . من یکی برای یک تک لول درست کرده بودم از یک چهار پهلو 6*6 بسیار هم جالب شده بود که آخرش به خودم رسید فقط برای نصب یکم دو دلم . اولا برای لحیم کاری بدلیل اینکه وسط دو لول و روی تسمه وسط میوفته میترسم حرارت لحیمه اون تسمه رو هم آب کنه و تسمه لق بشه و به ویز-ویز بیوفته و .....کار سخت بشه خصوصا سمت عینکی کار مشکل تر میشه ............
این مشکل در تمام دو لول بغلها وجود داره و از این نظر مدلهای روی هم برای کار کردن بهتره Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع