انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام وتشکر از دوست عزیزم تیر داد
به نظر میرسد پس از سرد شدن پوکه راحتر خارج می شود به نظرشما مشکل از گشادی خزانه استKhansariha (48)
در ضمن فشنگ عقاب وشاهین را چگونه میتوان از هم تشخیص داد
سهیل عزیز انجام وظیفه است.
تو بیشتر موارد بعد از سرد شدن و انقباض، پوکه آزاد میشه، چه به دلیل گشاد بودن خزونه باشه چه سفت بودن پیچ فشنگ کش. شما قبل از هر کاری یه کم این پیچ رو شل کنین.
اسم فشنگ ها هم که روی جعبه و پوستهء فشنگ نوشته شده. رو برنجی عقاب هم نوشته maham و رو برنجی شاهین هم نوشته italy یا sterling.

ارادتمند.
اساتيد عزيز، يه سوال فني داشتم
ميخوام بدونم معايب شناخته شده و قابل حل نخجير دو چه چيزهايي هست؟ و هزينه اصلاحش توسط تعميركار و بهترين نحو چه مقدار ميشه؟
پيشاپيش ممنونمKhansariha (8)
دوستان نخجیر2 دست دوم چقدر قیمتشه؟؟؟؟؟
در مورده قیمت انور ج دادم دوست من،اما دوستمون پرسیده در مورده معایب نخجیر،از قنداقش شروع میکنیم بعضیا گله دارن از بد دستسیوغیره ارگونومیک بودنش،که میدی تراش کار برات تراش میزنه و تغییراتیو که میخوای اعمال میکنه بسته به تراشکار داره اما نهایت ۲۰ یا ۳۰تومن،رسیدیم به کپش و سیستم ماشه،مکانیزمش سادست برا همین معمولا مشکلی ندارن اما بعضی اوقات از سوزنش گلایه میشه که کوتاه هستشو فنره ماشه که تو هوای سرد یکم کم دوام(توضیح:بحث فابریکایه کارخانه هست)که بدی سرویس سوزنو فنرارو برات با کیفیت بندازن ۱۰۰تومن یکم بال و پایین،یکم جلوتر مخزن و فشنگ کش تو بعضی موارد ایراد دارن که از فشنگ کش هست مخزناشون ایراد ندارن،یکم جایه خالی داره داخلش که میدی تعمیر کار ردیفش میکنه دستمزدش هرچی کرمش باشه،مگسگ و نشانه روی معمولا با تغییرات رویه گنداق حل میشه مشکل بالا زدن،از گنداقشه درست نمیشینه رو کتفو تو دستو امتداد دیدش کج میشه از همونه،بازم امری بود هستم در خدمت.
ممنون از توضيحتون،
ميشه روي سلاح تسمه براي نشانه روي نصب كرد؟ هزينه؟
Khansariha (256)
(2013-05-31 12:27 AM)mahammaham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از توضيحتون،
ميشه روي سلاح تسمه براي نشانه روي نصب كرد؟ هزينه؟
Khansariha (256)

سلام
بله میشه روش تسمه نسب کرد اقای hooman63 این کارو انجام دادن که توی صفحه 29 همین تاپیک شرح تغییرات اعمال شده و نتیجه کار به همراه لینک تصاویرش موجود هست . انصافا تفنگشون جیگری شده برای خودشKhansariha (214).
در مورد هزینه هم ایشون میتونن اطلاعات کامل رو در اختیارتون بزارن.
ایرانی لایق بهترینهاست؟؟؟!!!Khansariha (8)
در ضمن ایشون قول داده بودن که از سلاحشون هم پترن تهیه کنن و برای دوستان نتایج رو بزارن که ما بی صبرانه و با اشتیاق زیاد منتظر دیدن نتیجهکارشون هستیم Khansariha (399)
برای آقای hooman63 ارزوی موفقییت میکنم و امید وارم هرچه زودتر با گذاشتن نتایج پترن گیریشون مارو از خماری در بیارنKhansariha (214)
یا حقKhansariha (256)
دوستان من با تعويض مكسك مشكل بالا زدن اسلحم حل شد فكر ميكنم نصب تسمه باعث بشه بايين بزنه_البته دوستان بيشتر تجربه دارند
بالا خره بعد از 2ماه کار و زحمت نخجیر ما هم سر و سامون گرفت Khansariha (219)
عکساشو میذارم فقط ببخشید تعدادش زیادهKhansariha (8)
کارهای انجام شده رو هم تیتر وار مینویسم
پرو قنداق و کوتاه کردن اون-در آوردن جای شصتی بالای قنداق-در آوردن پاشنه قنداق و اضافه کردن پاشنه با چوب مشکی-سمباده کاری و رنگ آمیزی-زدن پلی استر بر روی قنداق و بچه قنداق که تمام کارهای ذکر شده توسط علی آقای همتی (sadra9694) انجام شد که همینجا ازش تشکر میکنم Khansariha (8)
و اما کارهای دیگر که توسط خودم انجام شد
زدن عاج روی قنداق و بچه قنداق با دست- جوش و تقویت قطعه شکسته جای پیچ-پرکردن جای حکاکی های قبلی و صاف کردن اون بوسیله co2 -سمباده کاری تمام قطعات اسلحه با سمباده 600 و بعد با سمباده 1000 - حکاکی تمام قطعات اسلحه بوسیله مته الماسه 007 (فرز آویز و مته دندانپزشکی) چربی زدایی و زاج زدن اسلحه و سر هم کردن اون
دوست دارم نظرات دوستان رو در موردش بدونم پترن هم چشم فرصت کردم انجام میدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا خوشگلتر شده.مبارکه عزیز.Khansariha (8)
لینک مرجع