انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من تفنگو از جعبه در آورده و سر هم کردم. با توجه به اینکه یکبار لوله رو باز و دوباره بستم فکر می کنم مسلح شده باشه. فکر کنم جایی خوندم که مسلح بودن تفنگ به مدت طولانی موجب ضعیف شدن فنر می شه. الان چه باید کرد؟ چکاندن ماشه سلاح خالی اون رو از حالت مسلح خارج می کنه؟ این کار صدمه ای به سوزن و دستگاه چکاننده نمی زنه؟ با تشکر
ضمن تبريك بابت خريدتون شما تفنگو بشكونيد يا به قولى مسلح كنيد بعد هردو ماشه رو نگه داريد و تفنگو ببنديد با اين كار سوزن و فنر به حلت ارامش ميرسه و اسلحه ديگه روى پايه نيست
دوست عزیز فقط مواظب سوزن ها باشید چون پوکه کش نخجیر در بعضی موارد دیدم که به سوزن گیر می کنه لطفا حتما مطمئن شو که گیر نمی کنه .... همزمان با بستن لوله وقتی ماشه ها رو نگه می داری می بینی که سوزن ها هم یواش یواش میان بیرون ... اگه سختتون بود می تونید دوتا پوکه استفاده شده رو بزارین و ماشه ها رو بچکونید بعدش بچه قندان رو در بیارید و ضامن لوله رو باز کنید و دوتا پوکه رو خارج کنید و دوباره لوله و بچه قندان رو ببندید ...
سلام.دوستان قیمت دست دو تر و تمیزش چقدره؟
(2014-02-08 08:51 PM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان قیمت دست دو تر و تمیزش چقدره؟

بسته به تمیز بودنش بین 3.5تا 5 میلیون.تبریک به دوست عزیز در باب تحویل اسلحه.ایشالا که ماشش طلایی برات بچکانه.Khansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)
جناب میر لوحی کجا نخجیر 2 رو میدن 5 میلیون ؟؟؟؟!!!!!!!!!
نحجیر 2 نو ساده ظاهرا حدود 3/5 هست. دست دو باید حدود 3 باشه. 5 شاید مدل های سفارشیش باشه.
جناب رویال توی اصفهان نخجیر مدل pیاs سفارشی همین قیمت هست.جاهای دیگه رو نمیدونمKhansariha (8)
حالا مثلا مدل سفارشیش چی داره نمیدونم چرا باید برای یه نقش گل و بلبل 1/5 میلیون اضاف پرداخت باشه باور کنید یه روز میشه که دیگه قیمت نهجیر با برند گریکوف برابری میکنه
(2014-02-08 03:23 PM)unknown نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تفنگو از جعبه در آورده و سر هم کردم. با توجه به اینکه یکبار لوله رو باز و دوباره بستم فکر می کنم مسلح شده باشه. فکر کنم جایی خوندم که مسلح بودن تفنگ به مدت طولانی موجب ضعیف شدن فنر می شه. الان چه باید کرد؟ چکاندن ماشه سلاح خالی اون رو از حالت مسلح خارج می کنه؟ این کار صدمه ای به سوزن و دستگاه چکاننده نمی زنه؟ با تشکر
با سلام :
دوست عزیز مبارک باشد . انشالله تفنگ شما بدون ایراد باشد و از ان لذت ببرید .
دوستان لطف کردند و توضیح دادند چگونه باید سوزنها را ازاد کرد ولی یک نکته را فراموش کردند !! که صد البته میدانم خودشان همیشه اینگونه عمل میکنند ولی بعد از مدتی این کارها بدون فکر کردن و خود کار انجام میشود دقیقا مثل رانندگی .
نکته ای که فراموش شده بود این بود : شما لوله سلاح را شکسته ، دو انگشت خود را روی دو ماشه گذاشته سپس با انگشت شست ضامن لوله باز کن را به سمت راست فشرده سپس لوله را بالا میاوریم تا به ارامی بسته شود .
مورد بعدی اینست که در قدم اول : ببینید ایا سوزنها که از کپ بیرون زده اند همسانند یا کوتاه و بلند ؟
در ضمن اقای میرلوحی عزیز ، من فکر میکردم در تهران قیمتها برای اسلحه پرت و پلا است ظاهرا در اصفهان اوضاع بدتر است!!!! که شاید بخاطر استقبال بیشتر مردم در اصفهان باشد . در هر صورت دو تا کنده کاری ضمخت و بی معنی از سبزی خوردن و سرباز هخامنشی !!!!!!!!!!!!!!!! ارزش اینهمه اضافه پرداخت ندارد . ای کاش این پول را میگرفتند و به کیفیتش اضافه میکردند
لینک مرجع