انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2019-10-16 02:35 AM)KRALARMS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تعریفهای شماازنخجیر۲برای من بیشترشبیه یه داستانه،شماخیلی خوش شانس بودین که تفنگتون این شکلی شده،اکثرنخجیرای۲معایبی داره که غیرقابل مرتفع شدنه الان که دیگه پرنده کم شده وکمترمیشه باماشین شکارکرد وبایدپیاده روی کرد وزن نخجیروعدم بالانس بودنش خیلی اذیت میکنه اکارهم تقریبا هم وزن نخجیره ولی تعادلش حمل اونوراحت میکنه لق شدن سریع نخجیرادم ودلزده میکنه بالا وچپ زدنش به دلیل قرارگرفتن مکسک داخل گودی بین دولول وعدم فیکس شدن لیزری لولها یکی دیگه ازمعایب نخجیره توسال۲۰۱۹ هنوزتولیدنخجیربادست وتنظیم چشمی از اون یه اسلحه شانسکی وتقریبا درجه چهارپنجم ساخته
سلام دوست عزیز، صحبت‌های شما دقیق و درسته، تفنگ ایرانی شانسیه، من واقعیتش میخواستم پارسال یه دولول بایکال بگیرم، ولی گرانی که شروع شد و من دنبال بایکال بودم که یه 5 تیر صفر مال یه آشنا به پستم خورد و خریدم به نام اعضا خانواده کردم. دیدم با این وضع شکار و گرانی اصلا به صرفه نیست خرید بایکال دو لول. حدود اون موقع 25 تومن بود و الان حدود 33 تومن رسیده. بعدشم دولول سوار دارم یه دونه، گفتم مثل اینکه باید این نخجیر رو نگه دارم. دیدم بهتره یه هزینه بکنم شاید بهتر بشه و خوشحالم که بهتر شد.

[/quote]
دوست عزیز میشه بفرمایید سلاح پیش چه کسی بردین؟ ضمنا آدرس رو هم بفرمایید

[/quote]
سلام دوست عزیز. من ساکن شیرازم و به خاطر شغلم به استان‌های جنوبی زیاد میرم. زاجکاری تتفنگ رو بهبهان انجام دادم و ساخت قنداق و مابقی کارها رو یاسوج پیش یکی از استادکارهای معروف. فقط ایشون سرشون شلوغه و با حوصله کار انجام میدن، اینه که طول میکشه. ولی کارشون خیلی خوبه. زمانی که واسه سازنده قنداق تحقیق میکردم فهمیدم که اصفهان هم استادکارهای خیلی خوبی تو این زمینه داره. ولی خودم واسه کارهای تعمیرات اسلحه و ساخت قنداق و... استان‌کهکیلویه رو ترجیح میدم.
اینجا نمیتونم اسم این تعمیرکار ها رو بیارم. چون میترسم طبق قوانین انجمن تبلیغ باشه و پستم حذف بشه

(2019-10-16 08:42 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه چندتا عکس ازش بزارید ممنون میشم.
سلام دوست عزیز، من نمیتونم عکس بگذارم. شماره واتساپ رو می‌گذارم پیام بدید عکسش رو بفرستم.
09174252504
یه مساله مهم دیگه سنجیدن نسبت به قیمته، من این تفنگو چند سال پیش از یکی از دوستان پدرم که شکار چیه قدیمیه خریدم. اون بنده خدا قبل از طرح عفو 90 یه 5 تیر برونینگ با جعبه و لوله اضافه و... خرید که سال 90 جوازش کرد. ولی بازم واسه شکار این رو می‌آورد و من ازش خریدم. با این هزینه ای که الان واسش کردم هنوز 5ونیم نشده قیمتش واسم. الان که دولول بایکال رو بیشتر از 30 تومن میگن، می‌بینم به نسبت قیمت میارزه و مثل همون شلیک میکنه و میشه باهاش شکار کرد. حالا اگر قیمت واسه کسی مهم نباشه اون بحثش جداست. ولی با این قیمت و توی شرایط مملکت ما، مقرون به صرفه هست.
ممنون
تو نت سرچ کن آپلود عکس، برو داخلش عکست رو انتخاب کن اونوقت آپلود رو انجام بده و لینک آپلود برای فروم رو کپی کن و اینجا قرار بده .
سلام خدمت تمامی اساتید
آقا من یه مشکل توی شکار با تفنگم که دولول نخجیر هست دارم . مشکلم اینه که وقتی پرنده رو میبینم و سریع با لول راست یعنی ماشه جلویی شلیک میکنم و طول انگشتهام معمولیه و بلند نیست ، زمان شلیک به خاطر لگد اسلحه محافظ ماشه یه ضزبه محکم به پشت انگشت وسط دست راستم میزنه و خیلی هم دردناکه و چون در هر روز شکار این اتفاق چند بار میافته تا دو سه روز بعد از شکار این درد و تورم رو دارم . حتی یه بار فکر کردم انگشم شکسته یا مو برده انقدر که ورم کرده بود . چون از این تفنگ خیلی راضیم وامسال هم از اول پروانه شکارهای خیلی خوبی داشتم ،خواهش میکنم دوستانی که توی این زمینه تجربه دارن راهنمایی کنند. . ممنون
با سلام .
دوستان با خوندن این 212 صفحه بسیار استفاده کردم و نسبت به سلاحم شناخت خیلی بیشتری پیدا کردم .
من هم به تازگی سلاح نخجیر 2 رو به صورت اکبند خریدم .
جا داره تشکر کنم از مطالب واقعا کاربردیتون .
(2019-12-21 06:29 PM)mbsec نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام .
دوستان با خوندن این 212 صفحه بسیار استفاده کردم و نسبت به سلاحم شناخت خیلی بیشتری پیدا کردم .

سلام
به انجمن خوش امدید . مبارک باشه اسلحتون و شکارهای خوبی داشته باشید
(2019-12-22 11:13 AM)kaveshooka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-12-21 06:29 PM)mbsec نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام .

سلام

حتما یه پترن اصولی از اسلحتون بگیرید تا الگوی پخشش رو ببینید
(2019-12-22 11:13 AM)kaveshooka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام .

سلام
با سلام .

سلام

سلام . حتما در اولین فرصت جواز سلاح بیاد ازش پترن میگیرم فعلا فقط برگه موقت نگهداری 6 ماهرو دارم .
به عشق سلاح هرروز گردگیری روغن کاریش میکنم !!!!!
یه سوال برام پیش اومده .سایتی یا جایی هست شماره سریال اسلحرو بدیم متوجه بشیم سال ساخت سلاح کی بوده ؟
سلاح من بعد از شماره سریال سلاح با یه فونت دیگه ولی شبیه همون شماره سریال نوشته شده 93 منظور همون سال 93 ؟
(2019-12-22 07:44 PM)mbsec نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام .

سلام
با سلام .

سلام

سلام . حتما در اولین فرصت جواز سلاح بیاد ازش پترن میگیرم فعلا فقط برگه موقت نگهداری 6 ماهرو دارم .
به عشق سلاح هرروز گردگیری روغن کاریش میکنم !!!!!
یه سوال برام پیش اومده .سایتی یا جایی هست شماره سریال اسلحرو بدیم متوجه بشیم سال ساخت سلاح کی بوده ؟
سلاح من بعد از شماره سریال سلاح با یه فونت دیگه ولی شبیه همون شماره سریال نوشته شده 93 منظور همون سال 93 ؟
سلام
چه حال خوبیه وقتی ادم یه اسلحه ی جدید میخره
ولی واسه جوازش ادمو خون به جیگر میکنن متاسفانه
هرروز زنگ میزنی و جواب سربالا میشنوی
Khansariha (172)
سلام با تشکر از همه دوستای که درباره نخجیر ۲ مطلب گذاشتن. منم بتازگی نخجیر ۲ بصورت آکبند گرفتم و تقریباً چند روزی طول کشید تا همه این ۲۱۲ صفحه رو بخونم. جاهایی که تعریف میشد خوشحال میشدم و جایی که انتقاد بود با دقت مطالعه میکردم. فقط یه سوال نخجیر های جدید با قدیمی هاش فرق میکنن و بهتر شدن یا بدتر؟

با تشکر از گردانندگان این سایت و همه دوستانی که در مورد این سلاح نظر دادن Khansariha (48)
(2020-02-27 10:43 AM)saeedahvaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام با تشکر از همه دوستای که درباره نخجیر ۲ مطلب گذاشتن. منم بتازگی نخجیر ۲ بصورت آکبند گرفتم و تقریباً چند روزی طول کشید تا همه این ۲۱۲ صفحه رو بخونم. جاهایی که تعریف میشد خوشحال میشدم و جایی که انتقاد بود با دقت مطالعه میکردم. فقط یه سوال نخجیر های جدید با قدیمی هاش فرق میکنن و بهتر شدن یا بدتر؟

با تشکر از گردانندگان این سایت و همه دوستانی که در مورد این سلاح نظر دادن Khansariha (48)

سلام دوست عزیز
بیشتر هنر تفنگ به پشت نشین تفنگه نه خود تفنگ
من شکارچی زیاد دیدم با تفنگ های مختلف
نفر میشناسم که با تک لول نخجیر بیشتر شکار میزنه تا کسی که پنج تیر روس داره
مهم اینه که به صورت دقیق الگوی تیر تفنگتون رو بدونید و تو قراول رفتن و نشونه گیری دقت لازم رو بکنید
شما اول از تفنگتون پترن اصولی بگیرید و رفتارش رو تو فواصل مختلف مشخص کنید بعد با تمرین بهتر کنید شلیک ها تون رو

راجب خرابی تفنگ هم اصلا نگران نباشید چون تعمیر کارهای زیادی هستند که اسلحه تون رو سرویس میکنن و مشکلاتش رو رفع میکنن
انشالله به سلامتی استفاده کنید و لذت ببرید
لینک مرجع