انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
کاشکی روی کیفیت کاری تفنگم کار میکردن تا با نقوش حک شده روش همخونی داشته باشه. حیییییفKhansariha (214)Khansariha (214)
جناب احمدی شما همیشه فیلمهای جالب و اموزنه تو انجمن گذاشتین. نفستون حقKhansariha (8)Khansariha (8)
با سلام :
احمدی جان من کوچیک بچه های انجمن هستم ، دستور کدومه اونهم به عزیزی مثل شما .....Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
حسین محمودی عزیز ، نه تنها ارزش نداره بلکه بنظرم ( با عرض پوزش از دوستان ) عین حماقت است .
هرچیزی به جای خودش ارزش داره حتی این گاو بالدار و مثلا طرحهای پرشین که زدن هم بازاری و مسخره است اگر فقط اون گلهای گرد رو داشت و بجای اون ردیف بردگان و هدایا و .... !!!!!!!!!!!!!! که نمیدونم چه انسان هوشمند و حرفه ای طرح داده ، فقط عکس یک قرقاول یا اردک یا سگ شکاری یا گراز و گوزن و ..... بود تازه میشد گفت طرحش مناسبت داره با تفنگ . از نظر کیفیت هم به جرئت میگم : تفنگهای نخجیر هیچ تفاوتی از نظر متریال ندارند ، نه قدیم و نه جدید ، فقط ممکنه از نظر دقت در ساخت و ماشینکاری و با هم متفاوت باشند . این سری اول و دوم و سفارشی و جواز سپاه و جواز ارتشی و این که من دارم بهت میدم از همه بهتره ، قفط چرب زبانی فروشنده برای فروش کالاست و لاغیر .
موفق باشید
Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (48)Khansariha (8)
سلام
من وقتی حدود 9 سال قبل می خواستم نخجیرم را بخرم چون اولین تفنگم بود خیلی نگران بودم. هر کس یک نظری می داد و نگرانی مرا بیشتر می کرد. بالاخره از کارشناسان اسلحه و مهمات و حتی خود کارخانه نظرخواهی کردم. جوابشان این بود که لااقل از تفنگ های ترک محکم تر است و لول بهنری دارد. کارشناس می گفت برای ما ترک های زیادی را می آورند که لول ترکیده ولی نخجیر نه. اما سنگینی نخجیر 2 را معترف بودند. متاسفانه به تجربه دیدم که مشکل اصلی در سیستم قفل و بست کپ نخجیر است. اما همانطور که کامران خان در بخش فشنگ های ساچمه زنی اشاره کردند باید از هر وسیله ای اندازه قد و قواره اش انتظار داشت. خوشبختانه تا امروز من فشنگ های استاندارد شلیک کرده ام و با اصلاحاتی که روی ظاهر تفنگ داشته ام حتی بهتر از روز اولش کارم را راه می اندازد و خاطرات خوبی را برایم رقم زده. ولی ای کاش در طول بیش از یک دهه سازندگان ایرانی این شرکت از این همه طرح های زیبا و کارامد که در محصولات مختلف شرکت های معبر هست الگو می گرفتند و مشکلات این اسلحه را رفع می کردند. من خودم اگر گیر قانونی نداشت می توانستم کلا کوپ را با سیستمش عوض کنم. پس چه بهتر که خود شرکت فراخوان بدهد و اسلحه هایی را که دست مردم داده جمع آوری کند و با اخذ هزینه کوپ و زبانه زیر لول را تعویض کند. این کار مزایای بسیاری در بر دارد. البته در یک فضای منطقی و نه احساسی.
موفق باشیدKhansariha (8)
سلام گفتنیا رواساتید راجع به نخجیربزک شده فرمودن بااین مبلغ میشه یه تک لول روس پدرومادر دارخرید ،ازلحاظ فنی جزیی ترین تفاوتی بابقیه نخجیرانداره فقط یه زاج باکیفیت ترخورده ونقش نگار بی ربط روش هست که بعدازگذشت مدتی که زاج کم رنگ میشه این نقشا باعث بدقیافه شدن ولکه لکه شدن ظاهرتفنگ میشه این نوع نخجیراوایل دهه ۹۰طراحی شدتابه اسم سهمیه وقیمت بیشتربه مردم قالب کنن قیمت سهمیه ۲۸۰۰بودکه بازم یه تومن ازازادکمتربودوبرای عاشقای اسلحه غنیمت، اماباتوقف پخش سهمیه این تفنگارودستشون موند
من برام جا نمیفته که چرا وقتی با کمترین هزینه میشه این تفنگ ارتقا داد و حداقل از بعضی تفنگهای ترک جلو انداخت مسیولین این زحمت ب خودشون نمیدنKhansariha (367)Khansariha (367) اخه مگر چقدر کار میبره؟!!؟!! Khansariha (226)Khansariha (226) بخدا حیفه که زحمتی کشیده بشه و مهمتر؛؛ اسم ی مملکت روی ی محصول باشه بعد هر روز افسوس تولیدات قبلیش بخوریمKhansariha (290) چرا افراد دلسوز و کسانی که اینکاره هستن دخالت نمیدن؟چرا از نظرات کسانی که ازش استفاده میکنن و عیوبش میگن استفاده نمیشه؟ اگر درست تولید کنن و قیمتشم بالا ببرن کسی نمیره تفنگ ترک بخره. البته کلمه تفنگ ترک شامل همه نمیشه. یعنی تولید ی قنداق خوب و خوش دست(مثل روسها ساده و کاری) امکان نداره براشون؟؟!!!!! وقتی کیفیت جنس لول عالیه چرا سوار کردن و جوش کاریش گاهی افتضاحه؟؟!!!!! چرا نوع تراش و جنس کپ جوریه که لق میشه!!!؟؟؟!!!!!Khansariha (226)Khansariha (226) بنظر من کمترین این فقط کم کاری و واریز کردن پول به جیب دیگرانه. برا ایران و ایرانی زشته. Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (8)
(2016-05-30 10:51 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برام جا نمیفته که چرا وقتی با کمترین هزینه میشه این تفنگ ارتقا داد و حداقل از بعضی تفنگهای ترک جلو انداخت مسیولین این زحمت ب خودشون نمیدنKhansariha (367)Khansariha (367) اخه مگر چقدر کار میبره؟!!؟!! Khansariha (226)Khansariha (226) بخدا حیفه که زحمتی کشیده بشه و مهمتر؛؛ اسم ی مملکت روی ی محصول باشه بعد هر روز افسوس تولیدات قبلیش بخوریمKhansariha (290) چرا افراد دلسوز و کسانی که اینکاره هستن دخالت نمیدن؟چرا از نظرات کسانی که ازش استفاده میکنن و عیوبش میگن استفاده نمیشه؟ اگر درست تولید کنن و قیمتشم بالا ببرن کسی نمیره تفنگ ترک بخره. البته کلمه تفنگ ترک شامل همه نمیشه. یعنی تولید ی قنداق خوب و خوش دست(مثل روسها ساده و کاری) امکان نداره براشون؟؟!!!!! وقتی کیفیت جنس لول عالیه چرا سوار کردن و جوش کاریش گاهی افتضاحه؟؟!!!!! چرا نوع تراش و جنس کپ جوریه که لق میشه!!!؟؟؟!!!!!Khansariha (226)Khansariha (226) بنظر من کمترین این فقط کم کاری و واریز کردن پول به جیب دیگرانه. برا ایران و ایرانی زشته. Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (8)
درود
تنها دلیلش این هست که رقابت نیست (دقیقا مثل صنعت خودرو سازی ایران ) وقتی سازنده میبینه با همین روندی که داره کار میکنه تفنگاش فروش میره تازه سرشون دعوا هم هست با خودش میگه مگه بیکارم بخوام بیام تولیداتم رو اصلاح کنم ؟! اگه تفنگ 500 دلاری اینجا جای سی میلیون سه میلیون قیمت داشت الان اوضاعمون خیلی بهتر از این وضع بود...
سلام بر دوستان گرامی این هم لینک مربوط به رفع لقی لول اسلحه ، برای اینکه فیلمها یکجا قرار بگیرد همه را در تاپیک راهنمایی برای تعمیر سلاح قرار دادم.
ارادتمند همه دوستان گرانقدر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بهمن جان بسیارمتشکراز آپلود فیلم،خیلی عالی وکارامدهست حداقل بادیدن اون متوجه میشی که چه شکلی جوش بریزی وسوهان کاری کنی اگه خود ادم تفنگ وببره جوشکاری وبایه سوهان گرد فلز وصرف کمی حوصله وسلیقه اون هلال رو قشنگ در بیاره نهایتا۱۵تومن درمیاد امااگه بدی به تعمیرکاراسلحه حداقل ۱۰۰تومن گوش ادم وتیغ میزنه،دریه قسمت فیلم مقداری ازابتدای خزانه رو سوهان میزنه فردی مثه من که آماتوره اگه نزنه بهتره
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام امروز فرصت شدرفتم داخل قسمت هلالی زیرلول رو دادم کاربیدریختن سوهان خورش عالیه امیدوارم به راحتی جنس اولیه خودش مجدد ساییده نشه اطراف اونو قبل از کاربیدریختن بایه پارچه نخی بستم وپارچه رو خیس کردم که حرارت به باقی لول اسیب نزنه اگه زنده موندم هفته اینده سوهان کاریش میکنم ونتیجه رو خدمت اساتید اعلام میکنم خوبیه تفنگ ارزون همینه دلت نمیسوزه
لینک مرجع