انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من میخوام یه تفنگ بخرم البته دولتی چند ماه طول میکشه تا برسه دستم؟تا بخواید هم اقوام دارم تو سپاهو ارتش
ان شاالله كه بتوني بگيري.
من هم با معرفي يكي از آشنايان نظامي ثبت نام كردم و 1835000 تومن واريز كردم.
با گذشت 19 ماه هنوز خبري نيست!!!! Khansariha (367)
البته شنيدم توزيع سلاح در سپاه شروع شده و كم كم به افراد عادي هم ميدن. اگه خدا بخواد.
ما كه صبر كرديم . بازهم انتظار ميكشيم.Khansariha (226)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
(2015-09-12 05:38 PM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ان شاالله كه بتوني بگيري.
من هم با معرفي يكي از آشنايان نظامي ثبت نام كردم و 1835000 تومن واريز كردم.
با گذشت 19 ماه هنوز خبري نيست!!!! Khansariha (367)
البته شنيدم توزيع سلاح در سپاه شروع شده و كم كم به افراد عادي هم ميدن. اگه خدا بخواد.
ما كه صبر كرديم . بازهم انتظار ميكشيم.Khansariha (226)

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

دست عزیز چی داری میگی شما
تولید سلاح شکاری طبق توافق نامه وزیر دفاع و رئیس سازمان محیط زیست متوقف شده و هیچ اسلحه ای تولید نمیشه
توووووولید نمیکننننن شما میگی دارن توزیع میکنن؟
اطلاعاتتون رو بیشتر کنید
یا حق
عزيز دل ، توليد نميشه ولي اگه كمي اين موضوع را دنبال ميكردي متوجه ميشدي به تعداد زيادي آماده توزيع دارن.
هفته قبل با يكي از فروشندگان معتبر سلاح كرج در اين مورد صحبت كردم (مطمئن باش اطلاعات ايشان از من و شما بيشتر است) و گفتند كه قرار بود تا پنج سال فروش سلاح و پروانه ممنوع باشه اما امسال نظرشون عوض شده كه هم پروانه شكار مي دن و هم مثل سال قبل سهميه توزيع ميشه و توزززززززيع سلاح هم داره شروع ميشه. البته دلايل قابل قبولي مانند درآمد فروش سلاح و پروانه ، افزايش جريمه شكار غير مجاز و ... دارند.
من بيشتر از يكسال دارم پيگيري ميكنم(هرچند نقل قولها مختلفه!) و الكي حرف نميزنم.
بايد ببينيم كه صحبتهاي اين فروشنده كه اطلاعاتش موثقه تا چه حد به واقعيت تبديل ميشه.
بهتره شما هم كمي با اطلاعات بيشتر اظهار نظر كنيد.

موفق باشيد
انتظار جهت سلاح سهمیه تا یکی دوماه خوبه وقابل تحمله از اون بیشتر دیگه من یکی رو حتما دیونه میکونه ( 19 ماه خیلیه ) وباید با افزایش بودجه کمتر از یک ماه صاحب سلاح شد که همین کارو هم کردم یه اسلحه فروش حدود 3 ماهی سر کارمون گذاشت منم رفتم و شاهین ازاد خریدم وخلاص
با سلام :
جناب البرز -شاپ ببخشید فضولی میکنم ولی ایکاش این صبر و انتظار شما حداقل برای یه بایکال سوار بود . نخجیر همینجوریش هم قیمت یه تفنگ بادیه (مثلا پی1000) شما که دست خودتون تو کاره و در همین زمینه فعالیت میکنید . من هم مثل آسمان عزیز نمیتونم صبر کنم اونم این همه . معلومه شما ماشالله از اون شکارچی های صبور هستید
باز هم جسارت بنده رو ببخشید ولی فردا رو کی دیده ؟ Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-09-12 08:26 PM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزيز دل ، توليد نميشه ولي اگه كمي اين موضوع را دنبال ميكردي متوجه ميشدي به تعداد زيادي آماده توزيع دارن.
هفته قبل با يكي از فروشندگان معتبر سلاح كرج در اين مورد صحبت كردم (مطمئن باش اطلاعات ايشان از من و شما بيشتر است) و گفتند كه قرار بود تا پنج سال فروش سلاح و پروانه ممنوع باشه اما امسال نظرشون عوض شده كه هم پروانه شكار مي دن و هم مثل سال قبل سهميه توزيع ميشه و توزززززززيع سلاح هم داره شروع ميشه. البته دلايل قابل قبولي مانند درآمد فروش سلاح و پروانه ، افزايش جريمه شكار غير مجاز و ... دارند.
من بيشتر از يكسال دارم پيگيري ميكنم(هرچند نقل قولها مختلفه!) و الكي حرف نميزنم.
بايد ببينيم كه صحبتهاي اين فروشنده كه اطلاعاتش موثقه تا چه حد به واقعيت تبديل ميشه.
بهتره شما هم كمي با اطلاعات بيشتر اظهار نظر كنيد.

موفق باشيد

من بعید میدونم
شکارچی نباید شکارشو ازدست بده واسه بی تفنگی چون تفنگ داشتن تو خونشه( blood ) خخخخخخخخخ ونباید تفنگشو ازدست بده چون شکارشو از دست میده درحالی که شکار توخونشه ( blood ) خخخخخ چکارکنم مجبورم برای رسوندن مطلبم/ دم اهالی انجمن همیشه گرم باد /
با سلام
در مورد توزيع سلاح دولتي خدمت دوستان عرض كنم همين طور كه دوست عزيزمون alborzshop گفتن سال قبل بسيج سپاه زاهدان هم اقدام به توزيع سلاح نخجير يك و دو و صياد و ارش كرد و از بسيجي هاي فعال مقاديري معادل كل پول سلاح رو گرفت ولي از اينكه تحويل دادن يا خير اطلاع موثقي ندارم.
ولي بين فروشگاه ها هيچ گونه سلاحي توزيع نشده كه همه مطلعيم

تشكر
حق نگهدارKhansariha (8)
19 ماه؟ فک نکنم دیگه بیاد احتمالا اشنای شما اونجا سربازه ببخشیدا شوخی کردم ولی اشنا های من سرهنگو اینان
فک کنم دیر شد حیف میخواستم نخجیر3 بخرم الانه که با این حرفایی که زدید اشکم در بیادKhansariha (367)
لینک مرجع