انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مگسك بايد بلندتر بشه چون بين گودى دوتا لول قرار گرفته نشانه روى قراول و هوازنى رو سخت تر ميكنه ولى وقتى بياد بالاتر سريع تر وراحتر ميشه هدف رو ديد و شليك كرد چفت قنداق خوب درنيومده و بايد تراش بخوره و براى بيشتر افردا نيز قنداق بلنده درست كردنش كارى نداره اگه اينكارارو كنيد مطمئن باشيد از تفنگتون هيچ موقع زده نميشيد
سلام دوست عزیز.مبارک باشه..داداش تفنگهای نخجیر همشون بالا میزنن اول.شما قنداق رو حتما باید دستکاریش کنی توسط یه قنداق ساز خوب و استاندارد با بدنت فیت بشه قنداق رو کمی کوتاه و نازک کن ک روی صورت شما خوب بشینه البته اگر دستان بلند و کشیده دارین نیاز ب کوتاه کردن نیست.ولی نازک حتما باید بشه تا صورتتون خوب روی قنداق بشینه اگر محافظ قنداق و این چیزا رو هم داره حتما برش دار چون مانع دقیق قرار گرفتن صورت روی قنداق میشه و تفنگت خطا میزنه چیزیه ک من زیاد دیدم.مگسک فابریکش رو بزار روی تفنگ و قسمت عقب رو کپ یعنی همونجایی ک باهاش هدف میگیری رو به تعمیرکار اسلحه بگو یکم شیار بندازه و بره پایین و گود تر بکنه مشکلش بر طرف میشه/تفنگ شما بصورت فابریک این قسمتش[تصویر: 18_1313688593952.jpg] بالا هستش و با مگسک هماهنگ نیست و همین باعث میشه تفنگت بالا بزنه این قسمت رو بگو شیار بندازن یکم گود بشه. دقیقا همونجایی ک با فلش نشون دادم اگر دقت کنی شیار از سمت جلو ب قسمت کپ تا همونجا میاد ولی اون یه تیکه بالاتره و شیار ادامه داده نشده.همون یه تیکه شیار رو ادامه بده [تصویر: 18_13136885939252.jpg]
سلام خدمت دوستان بخصوص نخجیر دارانKhansariha (8)
اگربخواهم در سلاح نخجیرم تغییرات کلی ایجاد کنم مثل پروقنداق،آبکاری قطعات،درست کردن بچه قنداق سوزنها وماشه هاویه دست کردن خزانه ولوله باجوش آرگون چقدری خرج ورمیداره؟Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام دوستان عزیزاگه خاطرمبارکشون باشه گفتم اسلحه ام بالا میزنه ومگسک اونوتقریبادوبرابرکردم رنگشم سبزفسفری بود امروز باهمون مگسک ارتقایافته تیراندازی کردم لطفاعکس وببینیدونظرتونوبگیدممنونم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-21 03:39 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزاگه خاطرمبارکشون باشه گفتم اسلحه ام بالا میزنه ومگسک اونوتقریبادوبرابرکردم رنگشم سبزفسفری بود امروز باهمون مگسک ارتقایافته تیراندازی کردم لطفاعکس وببینیدونظرتونوبگیدممنونم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز.واقعا خیلی خوب شده ساچمه ها تمام دایره راپوشش داده، اصلا فکرنمیکردم اینقدر خوب بشه واقعا دستت درد نکنه.امیدوارم شکارهای خوبی باهاش بزنیKhansariha (256)
سلام خیلی متشکرم ازلطف جنابعالی استادyahyaravاگه به عکس زیرتوجه کنیدشایددلیل بالازدن نخجیرمشخص بشه تمام سلاحهای شکاری خارجی قنداق وقتی ازکپ جدامیشه تاوقتی به قسمت پهن قنداق متصل میشه یه قوسی داره که این قوس تواسلحه نخجیرخیلی کمه اصلا میشه گفت به صورت خط مستقیمه همین امرباعث بالارفتن سرلول ومتناسب بااون بالازدن میشه اسلحه اولی که یک کاغذروقنداقش نخجیره بابقیه مقایسه کنید
(2014-12-21 05:42 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خیلی متشکرم ازلطف جنابعالی استادyahyaravاگه به عکس زیرتوجه کنیدشایددلیل بالازدن نخجیرمشخص بشه تمام سلاحهای شکاری خارجی قنداق وقتی ازکپ جدامیشه تاوقتی به قسمت پهن قنداق متصل میشه یه قوسی داره که این قوس تواسلحه نخجیرخیلی کمه اصلا میشه گفت به صورت خط مستقیمه همین امرباعث بالارفتن سرلول ومتناسب بااون بالازدن میشه اسلحه اولی که یک کاغذروقنداقش نخجیره بابقیه مقایسه کنید

سلام داریدخجالتم میدی در محضرشما شاگردی بیش نیستم.بله شمادرست میگیداون قسمتی که اشاره کردید ازقوس کمی برخورداره وبزرگترین علت بالا زدن نخجیر فکرکنم همین است وبه نظرم یا باید قنداق سلاح رااصلاح کردویامثل جنابعالی مگسک رایه خورده بلند ترکرد.باسپاس
(2014-12-20 05:17 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگربخواهم در سلاح نخجیرم تغییرات کلی ایجاد کنم مثل پروقنداق،آبکاری قطعات،درست کردن بچه قنداق سوزنها وماشه هاویه دست کردن خزانه ولوله باجوش آرگون چقدری خرج ورمیداره؟Khansariha (256)Khansariha (256)
(2014-12-21 10:54 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-20 05:17 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش عزیز
نخجیر سلاح بی عیبی نیست اما همه این موردایی که شما گفتین چیز ضروری و حتمی نیست که مثلا اگه انجام ندین سلاحتون به درد نمیخوره ا
بعضیا بیش از ده ساله نخجیر دارن و به خیری و خوشی استفاده میکنن بعضیا هم سلاحو میگیرن عیب داره البته عیب داریم تا عیب مثلا پرو قنداق بسته به هیکل شما داره شاید براتون خیلی هم خوب باشه ابکاری قطعات اصلا کدوم قطعه و چرا؟
سوزن و ماشه هم تا خراب نشدن که نباید دست بزنی خرابم که شد با کمترین هزینه درست میشه همه قطعات هم گیر میاد اگه سلاحتون نو باشه که گارانتی داره خلاصه دهنتو درگیر این موردا نکن البته من نمیدونم میخوای بخری یا داری تحقیق میکنی؟ امیدوارم خوش شانس باشیو از اون نخجیرای خوب و بی عیب گیرت بیاد ....بگیر نگیر داره جنس ایرانی ماشین میگیری یکی تو دو ماه موتور پیاده میکنه یکیم تا چند سال مشکلی نداره حالشو ببر و ماشش برات به خوشی بچکه
اذیت میکنید دوست من. شما نخجیر خریدی و بنظر من شما روی تیر اندازی و شکار و لذت بردن متمرکز بشین نه تفنگ دوستان خودتون. اگر ضعفی داره که داره تا جایی که میشه اصلاح کنید و از داشته های خودتون استفاده ببرین. من دوستانی دارم که نخجیر دارن هم 1 و هم 2 و باهاش همراه دیگه دوستان که از وینچستر تا اکار و بایکال و و و. دارن میان و بیشتر نباشن کمتر نیستن و همه جور شکارم میزنن. اونی که داری باهاش حال کن که اگر وسواس های اینجوری بجانت بیفته دیگه همیشه درگیری. ببخشید اونی که به ذهنم رسید گفتم.
شما ظاهرا ظاهر تفنگ براتون مهمتره تا کارکردش پس چرا یه تفنگ ترکی ویا از برندهایی که فقط زیبایی دارن تهیه نکردی مخصوصا که در این مدت 10 شلیک هم بیشتر نداشتی پس بنظرم شما فقط داشن تفنگ براتون مهم بوده نه استفاده اون. ناراحت نشین ولی خیلیها این روزها فقط داشتن تفنگ براشون یه جور !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:khansariha (226)Khansariha (48)
لینک مرجع