انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت اساتید... امروز داشتم تفنگو روغن کاری میکردم.... متوجه یه مقدار خوردگی روی کپ شدم... تفنگ سه ماهه خریداری شده... حالا دو به شکم که اینا بود یا نه....احتمال میدم تازگی اینجوری شده چون موقع خرید چک کرده بودم.... حالا نظر دوستان در مورد خوردگی چیه؟؟ راه حل؟؟ بچه قنداقو چک کردم ، ضایده ای نداره که بخاد همچین کاری بکنه با کپ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم از همه تشکر میکنم بابت این جمع دوستانه و صمیمی و اطلاعاتی که ردوبدل میشه... خیلی خیلی دوستون داریم..شرمنده عکس سنگینه بابت نمایش جزییات
سلام دوست عزيز اگرروي اسلحه خردگي هايي هست كه زاج كاري شده وزاجش كارخانه هست اشكال نداره اون براي قالبش هست ولي اگر تراشيده شده باشه وزاج رفته باشه بايد بچه قنداق زماني كه كيپ ميشه ميتراشش كه البته كاري با شليك و...شما كاري نداره نگران نباشيد بلآخره خردگي هست تو سيستم نخجير جاي نگراني نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk
قبل اين حرفا ببخشيد نگفتم مبارك باشه انشالله ماشش براتون در بهترين جاهاي شكارگاه وهميشه بچكونه

سه ماهه اینطوری شد؟ از دست این نخجیر من برنو بلند و دولول روس و... دیدم صد ساله عمر کرده ازین خوردگی ها هم خبری نیست سلاح ترک هم دیدم از 70 سال پیش اما حتی خش هم نخوردن نخجیر فاجعستKhansariha (256)
سلامی دوباره.. دوست عزیزمون نتکته قشنگی اشاره کرد... خردگی ها روش زاج داره.... پس یعنی ساخت کارخونست!!؟ فقط دو لبه کپ و وسطش پریدگیه رنگ داره.. پس احتمال میدین زیاد چفت شده؟؟ البته خودمم ایت احتمالو میدم چون بدون روغنکاری اون نواحی شلیک شده اینجوری شده!!! در ضمن تفنگ فکر کنم ساخت ۸۵ باشه، من سه ماهه که دستمه..ممنون اقای هوبره.. اقای گشتاپو دیگه ما فقیر فقرا وسعمون همینه دیگه داش.. چه کنیم میسازیم باهاش
(2015-09-18 02:52 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید... امروز داشتم تفنگو روغن کاری میکردم.... متوجه یه مقدار خوردگی روی کپ شدم... تفنگ سه ماهه خریداری شده... حالا دو به شکم که اینا بود یا نه....احتمال میدم تازگی اینجوری شده چون موقع خرید چک کرده بودم.... حالا نظر دوستان در مورد خوردگی چیه؟؟ راه حل؟؟ بچه قنداقو چک کردم ، ضایده ای نداره که بخاد همچین کاری بکنه با کپ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم از همه تشکر میکنم بابت این جمع دوستانه و صمیمی و اطلاعاتی که ردوبدل میشه... خیلی خیلی دوستون داریم..شرمنده عکس سنگینه بابت نمایش جزییات

سلام دوست عزیز همشون کارخانه هستن مخصوصا اون وسطی که برای منم همینجوریه!!!
اگر وسطی نمیدیدم میگفنم شاید دستکاری شده و فلان ولی چون برا خودمم که دولتی خریدم وسطش اینجوریه مطمن شدم ضمنا علتشم اینه که یه قالب درست و حسابی ندارن و .......... نگران نباش هیچ مشکلی نداره موفق باشید
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.بنازم به اين كارخونه اسلحه سازي...ما لوازمي ميسازيم كه هيچ كشوري نميتونه بسازه(البته بس كه بي كيفيت است).ميگيد نه بگيد يك كارخانه-اونم دولتي!!! در يك كشوري نخجير يا پرايد بسازه*اگه تونست.Khansariha (8)Khansariha (256)
حكايت ميشه-حكايت اون بنده خدا كه كارگر هتل*بهش گفت=من بهت دوبرابر پول ميدم و تو بگو چه جوري رو سقف-خرابكاري كردي...حالا اون كارخانه خارجي هم همين حرف رو مطمئن باشيد ميگه.و ضمنا به مديرعامل كارخانه صنايع داخلي ما مطمئنا خواهد گفت=بگو چطوري اين همه از اين محصول رو فروختي و ملت خريدن؟!!!!!!!!!!!.خخخخخخKhansariha (226)
(2015-09-18 04:11 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامی دوباره.. دوست عزیزمون نتکته قشنگی اشاره کرد... خردگی ها روش زاج داره.... پس یعنی ساخت کارخونست!!؟ فقط دو لبه کپ و وسطش پریدگیه رنگ داره.. پس احتمال میدین زیاد چفت شده؟؟ البته خودمم ایت احتمالو میدم چون بدون روغنکاری اون نواحی شلیک شده اینجوری شده!!! در ضمن تفنگ فکر کنم ساخت ۸۵ باشه، من سه ماهه که دستمه..ممنون اقای هوبره.. اقای گشتاپو دیگه ما فقیر فقرا وسعمون همینه دیگه داش.. چه کنیم میسازیم باهاش

خواهش ميكنم ان شالله اروپايي ميگيري دوست عزيز براي بار اول خوبه من خودم نخجير دارم وخدايي خيلي ازش راضي هستم وانشالله تو فكرشم بعدها البته با وضعيت شكار وپروانه ديگه تحققش سخته،خخخخخ،يك ٢روس يا٥تيرسارسيلماز بگيرم(البته اگر تا اون موقع بودجش باشه)،دوستان دعا كنن.

آره خیلی سخته مخصوصا اونجا کعه میری اسلحه فروشی میخوای تیر برنو بخری میگه 13تومن دونه ای
سلام نخجیر چی های عزیزچرا اینقد ساکتین بابا یه تکونی بخورید یه نگا به تاریخ اخرین پست بندازید،تفنگم بعدازچندتاشلیک پینای کپ ازدو طرف میزنن بیرون میخواستم ببینم کسی میدونه چه خاکی برسرکارخونه سازندش بریزم
کلا تمام ایتمها شل شدن و تک و توکی هم که پست گذاشته میشه خیلیهاش ابکیه. پروانه ندادن اینجا هم خودش نشون داده. خخخ
اگرم میخوای سر کارخونه خاک بریزی؛قدیمیها در مورد خاک کاهو اتفاق نظر داشتن.
لینک مرجع