انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام اگه عینکی نخجیرمشکل پیداکنه امکان تعویضش توسط قسمت تعمیروگارانتی اسلحه مهمات هست؟
اگه گارانتی داشته باشه هنوز و با پست تیپاکس بفرستید اره تعویض میکنن.
سلام مهدی جان متشکرازحسن توجهتون اگه گارانتی نداشته باشه چه شکلی میشه چون تویکسال اول که گارانتی اسلحه اعتبارداره اتفاقی برای سلاح نمیفته ومشکلات ازسال دو وسه به بعدرخ میده
جسارته ولی هنر بعضی از تولید کنندگان داخلی همینه که گارانتی فقط برا زمان سلامت تولیدشونه!!!خخخخ
(2016-08-15 10:33 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جسارته ولی هنر بعضی از تولید کنندگان داخلی همینه که گارانتی فقط برا زمان سلامت تولیدشونه!!!خخخخ
سلام بر دوست عزيز
فقط دو سال طول كشيد تا جواز اسلحه من اومد
حالا در بحث گارانتي هزينه ارسال و ديگر مسائل بعضي مواقع با هزينه تعمير يكي ميشه. اول يه مقايسه بكن البته اگه با گارانتي مشكلت برطرف بشه
سلام تعویض بعضی قطعات به دلیل وجودشماره وآرم هرچقدرهزینه برباشه شمامجبورید بدید اسلحه مهمات تعویضش کنه
سلام شایداین موضوع قبلا گفته شده باشه ولی من ندیدمش اینکه چندسانتیمترابتدای داخل لول چپ تفنگم بعدازخزانه یه کم تارهست،خط وخش نداره ولی مثه لول راست صیقلی وایینه ای نیست باعین حالیکه شلیک بالول چپ یک سوم راست بوده وفشنگای سنگین وشارژبالا بالول راست زدم شایدم ازاول بوده من متوجه نبودم
سلام. چرا؟؟!!! نباید باشه. دلیلی نداره. احتمالا ابکاری مشکل داشته. البته حتما شما با حوصله تمیزش کردین که از این بابت خیالت راحت باشه. شاید اینم از افاضات شیخ ماستKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (256)
سلام کاربخش جان همینطوره که شما میفرمایید فکرکنم افاضات زیاد قاطی کرمش شده هرکس میبینه میگه دوسه هزاری تیرباهاش زدی درصورتی ۱۰۰تام نمیشه حدودا۱۰سانت اول لوله بعدازخزانه این شکلیه
باربد بزرگوار ؛نخجیر هسته و هزار بالا و پایین. گاهی چنان عالی که صاحبش باهاش زندگیها میکنه و گاهی چنان. . . . . باید ساخت دیگهKhansariha (214) Khansariha (214) شما هم زیاد خودت مشغولش نکن و از تفنگت استفاده کن و لذتش ببر تا چه رقم بخورد بعد از این. یاحق
لینک مرجع