انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-11-06 12:53 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدیران عزیز لطفا کاربری این اقا را ارتقا بدید کل تاپیکها رو به فنا داد

سلام کامران جان آخر و عاقبت برخورد نکردن مدیران همینه دیگه
یه بار زدن گراز با ساچمه شماره شش - یه بار سر بودن دولول نخجیر از دولول سوار روس ( شاید وزارت دفاع همین پست رو خونده که قراره نخجیر صادر کنه ) یه بار هم قضیه ی فشنگ و مرمی . الان هم این مورد بعدا هم یه چیز دیگه و این داستان همچنان ادامه دارد
خدایی حال میکنم با پستاشون چون کلی میخندم
Khansariha (219)
انصافا بزارید بنده خدا کارشو بکنه و نظرشو بده مردیم از دپرسی حداقل میایم پست ایشون رو میخونیم کلی میخندیم خخ
مدیران خدایی حرف دلم بود . چون قضیه کاملا علنی شده اینجا نوشتم و اینکه این بنده خدا همیشه تاپیک ها رو دچار تنش میکنه . قبلا هم به یکی از مدیران تو خصوصی صحبت کردم ولی متاسفانه نمیدونم با این جناب صحبت نکردن یا اینکه صحبت کردن ولی گوش شنوایی وجود نداشته
فقط یه سوال خدمتتون داشتم ؟؟
میخوام بدونم چیزی روکه بلد نیستید مجبورید در موردش نظر بدید ؟؟؟
نوکر همه ی دوستان هم هستم
اگر صلاح دونستید پستمو پاک کنید ممنون میشم ( البته میدونم صد در صد صلاح میدونید )
Khansariha (8)
(2014-11-06 12:59 AM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
آقا اين چندمين بار هست داري تو تاپيك ها اخلال ايجاد ميكني و اسپم ميدي و فرافكني ميكني.
من هميشه اينقدر صبور نيستم.
نظم اكثر تاپيك ها رو داري ميريزي بهم.
گزارش پست خلافتون ارسال شد.
چيزي هم نميدوني صحبت نكنيد.
ممنونم.
دوست عزیز فکر کنم شما باید در روند ارسال هاتون یک تجدید نظری بکنید نه اقا کیوان!!![تصویر: 68.gif]
چند موضوع اخیری که باعث تنش در بعضی از تاپیک ها شده بود معلومه و نیازی به باز کردن موضوع در این تاپیک نیست.
این مورد غیر منطقی و اشتباه درباره سهمیه دولتی را به شخصه چندین بار در تاپیک های مختلف و برای شما و تنی دیگر از دوستان توضیح دادم ولی کو گوش شنوا!
سپاسKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-11-06 01:09 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-06 12:59 AM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
آقا اين چندمين بار هست داري تو تاپيك ها اخلال ايجاد ميكني و اسپم ميدي و فرافكني ميكني.
من هميشه اينقدر صبور نيستم.
نظم اكثر تاپيك ها رو داري ميريزي بهم.
گزارش پست خلافتون ارسال شد.
چيزي هم نميدوني صحبت نكنيد.
ممنونم.
دوست عزیز فکر کنم شما باید در روند ارسال هاتون یک تجدید نظری بکنید نه اقا کیوان!!![تصویر: 68.gif]
چند موضوع اخیری که باعث تنش در بعضی از تاپیک ها شده بود معلومه و نیازی به باز کردن موضوع در این تاپیک نیست.
این مورد غیر منطقی و اشتباه درباره سهمیه دولتی را به شخصه چندین بار در تاپیک های مختلف و برای شما و تنی دیگر از دوستان توضیح دادم ولی کو گوش شنوا!
سپاسKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

با سلام و احترام.

دوست عزيز من دو تا از دوستان من در دو شهرستان متفاوت براي سهميه دولتي اقدام كردن كه بهشون گفتن ارائه نميشه.

ممنونم.
نخیر......
نرود میخ اهنی در سنگ!!!!!!!!!!
سلام عزیزان

دولول نخ[/font][/size]جیر یک میلیون هشتصد وده هزار تومان وپنج تیر دستکش ویژه سه میلیون صدوشصت هزار تومان دوستان بنده مهرماه امسال در تهران اسم نویسی کردند
با سلام خدمت دوستان احتمالا دعوا بر سر تفاهم نامه سازمان محیط زیست و وزارت دفاع در مورد توقف واگذاری اسلحه شکاری هست که 30 مهر امضا شده. حالا عملا اجرا بشه یا نشه دوستان صبر کنند بزودی معلوم میشه.یا حق
عجب حکایتی شده این تاپیک بدتر از تاپیک شکار گراز رفته تو باقالیها Khansariha (214)
آقا آریا(Kalashnikov) یه چیزی که هنوز اعلام رسمی و بخشنامه آن صادر نشده چرا انقدر پافشاری میکنید خب اگر بخشنامه و سندی برای ممنوعیت هست کافیه فقط اونرا ارائه کنید وگرنه با پافشاری به این نوع اخبار تنها بازار آنرا داغ و پر رونق کردید که اینم کم خدمتی به بعضی کاسبهای سوءاستفاده چی نیست .
سایر دوستان عزیز هم دقت کنند که این موضوع را دیگر ادامه ندهند و انقدر موضوعات را با کنایه و تحریک برانگیز ننویسند هرکس دیگری هم که جای ایشان باشند ولو اینکه حق باهاش نباشه بدین روش نمیپذیره و جبهه گیری میکند نقد و انتقاد به یک گفته و یا نوشتار باید با کمال متانت و احترام باشد .
پستهای بی ارتباط پاک خواهند شد . ممنون از دوستانKhansariha (8)
سلام شکارو تیراندازی جزموضوعاتی نیست که همیشه بشه به صورت قطعی بیان کردمثل جدول ضرب همین الان اگه بگم یه روباه وباتفنگ بادی 4.5چینی زدن وافتاده شایدخیلیا بخندن ولی واقعااین اتفاق. افتاده هرشهرستان شرایط مختص خودشوداره مثلاشهرستان ماتحت هیچ شرایطی به ادم معمولی اسلحه دولتی نمیدن وفشنگم ازچندصدتاسهمیه فشنگ چندتاش به همه ارایه میشه مابقی برای افرادخاصه روزپنجم اگه بریددنبال سهمیه میگه تموم شده درحالی بعضیاوسط پروانه فشنگ میگیرن قیمتهاهم همین شکل اگه کسی موردی رواشاره میکنه دلیل به ادعا وخدایی نکرده خالی بندی نیست داره شرایط خودشوبیان میکنه سعی کنیم حالاکه عزیزان زحمت کشیدن وشرایطی فراهم کردن دورهم باشیم اگه بناروبراحترام واعتمادبذاریم بیشتربهمون خوش میگذره
سلام به دوستان .... اینکه نخجیر تولید بشه یا نشه اتفاق خاصی نمیفته فقط برا یه عده که دوست دارن صاحب تفنگ بشن و از لحاظ مالی کم پول هستن خوب بود چون خدایی به نسبت تفنگهای دیگه قیمت مناسبی دارن Khansariha (399)
سلام خدمت همه متخصصین گرام.

عاقا چن وقت پیش من از یجا رد میشدم دیدم دارن اسلحه دولتی می نویسن!
منم واسادم تو صف !
بعد گفتن 900 باس بریزی حساب ماهم ریختیم!
این قضیه ماله اردیبهشته.
اوایل شهریور زنگ زدن گفتن بیا سلاحتو تحویل بگیر!
ماهم از همه جا بیخبر رفتیم یه جعبه که روش نوشته بود نخجیر 2 بهمون دادن یا یک برگه که اعتبارش تا برج 9 هست اونم فقط مجوز نگهداری در محل!
اون مجوز اصلیه رو کی میدن؟
یکمم منو توجیه کنید که کلا باس چکار کنم دمتون گرررررم
لینک مرجع