انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مشکلی نیست چون در تمام اکارها وبایکالها یی که من دیدم به همین شکله وطبیعیه
بایکال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اکار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
قیمت دو لول نخجیر صفر کارنکرده چنده
(2015-09-08 07:55 AM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

سلام
حده اکثر 4 تومن Khansariha (8)
(2015-09-08 07:55 AM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
سلام
کرمان یک ماه پیش 4.5Khansariha (8)
سلام دوستان كسي از شماها توشهرتون اسلحه فروشي رو سراغ دارين ك كمال ساخت اروپابراي دولول بغل سراغ دارين كه شمارشو ب من بديد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام دوستان كسي از شماها توشهرتون اسلحه فروشي رو سراغ دارين ك كمال ساخت اروپابراي دولول بغل سراغ دارين كه شمارشو ب من بديد؟

دوست عزیز اگه بجای کمان بفرمایید فنر سوزن میخواهید دوستان بهتر میتونن راهنماییتون کنن
حالا فنر سوزن رو برای چه اسلحه ای میخوای اگه واسه نخجیر میخوای نمونه هایی که تو بازار هست خوبه و کار میکنه و مطمئن باش بیشتر اینهایی که تو بازار هستن ایرانیه و خارجیش یا نیست یا کلأ گیر نمیاد
اهواز هم 4500به بالا البته آکبندی که اصلا شلیک نکرده باشهKhansariha (8)
(2015-09-08 10:20 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اگه بجای کمان بفرمایید فنر سوزن میخواهید دوستان بهتر میتونن راهنماییتون کنن
حالا فنر سوزن رو برای چه اسلحه ای میخوای اگه واسه نخجیر میخوای نمونه هایی که تو بازار هست خوبه و کار میکنه و مطمئن باش بیشتر اینهایی که تو بازار هستن ایرانیه و خارجیش یا نیست یا کلأ گیر نمیاد

بله دوست عزيز از راهنمايه شما خيلي ممنونم براي دولول نجير ميخوام چندتاازبچه ها انداختن خيلي زودشكسته،دوستم تعميركار ميگه نخجيرا دست ب شكستن سوزنشون قويه بگرد يك جفت اروپاييش رو پيداكن منم بخاطر همين دنبالشم

با سلام:
دوست عزیز شکستن فنر بیشتر برمیگرده به نوع استفاده . اینکه تفنگ رو خالی بچکونید (چون تفنگ ارزونیه کسی اهمیت نمیده ولی اگر 10 تومن پول داه باشند دیگه اینکار رو انجام نمیدن !!!!) ساعتهای متمادی در شکار گاه ، تفنگ مسلح بمونه بعد از دراوردن فشنگ خالی چکونده بشه و خلاصه هرچیزی که به فنر شوک وارد کنه . چون فنر این تفنگها تیغه ای هست آسیب پذیر تر هستند . بنظرم اگر کسی واقعا بخواد تفنگش رو نگه داره بهتره کاری کنه هم فنر لول بهش بخوره (چون شدنی هست من خیلی بررسی کردم ) هم کاری کنه پیچ قنداق از ته بخوره . هردو هم شدنیه ولی کمی حوصله میخواد و ظرافت .
با فرمایش کامران خان کاملأ موافقم دوست عزیز اگه به خوبی ازش استفاده کنی مطمئن باش همین فابریک هاش هم به مفتی نمیشکنه من الان تقریبأسه ساله نخجیر۲ دارم با اینکه سالی ۳۰۰تا۴۰۰تیر باهاش شلیک میکنم هنوز فنر سوزنش نشکسته به دوست دیگه هم دارم که تو این چند وقت فقط یبار فنر عوض کرد اونم بخاطر نرمی بیش از حد فنرش بود که چاشنی زردا رو منفجر نمیکرد
لینک مرجع