انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان محترم کسی قیمت نخجیر2 اکبند یا در حد نو رو داره؟
سلام دوست عزيز
نخجير ۲ اکبند ۳/۷۰۰
سلام اسلحه منم مثه بقیه نخجیرا هم بالا میزد هم چپ خیلی اذیت میشدم تاجایی که ازتفنگ زده شدم چون سه سال تموم نشده بودنمیتونستم ازشرش خلاص شم شروع به اصلاح کردنش کردم برای بالا زدنش چندین مگسک دست سازواماده روامتحان کردم وباهرکدوم چندتاشلیک کردم تابالاخره بایکی درست شد براچپ زدنشم تنهاکاری که به نظرم اومد تغییراندازه قنداق بود ابتداباافزایش 2 سانتی انتهای قنداق خداووشکرمشکل حل شداینم پترن باهردولول توفاصله 40متری
[تصویر: 14298732861.jpg]
(2015-04-24 02:37 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اسلحه منم مثه بقیه نخجیرا هم بالا میزد هم چپ خیلی اذیت میشدم تاجایی که ازتفنگ زده شدم چون سه سال تموم نشده بودنمیتونستم ازشرش خلاص شم شروع به اصلاح کردنش کردم برای بالا زدنش چندین مگسک دست سازواماده روامتحان کردم وباهرکدوم چندتاشلیک کردم تابالاخره بایکی درست شد براچپ زدنشم تنهاکاری که به نظرم اومد تغییراندازه قنداق بود ابتداباافزایش 2 سانتی انتهای قنداق خداووشکرمشکل حل شداینم پترن باهردولول توفاصله 40متری

خدارو شکر.
هردو لول چپ میزد یا فقط یکی؟
(2015-04-24 02:37 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز چه مدل کفشی به ته قنداق چسبوندی اگه ممکن يه عکس از قنداق اصلاح شده بزار
سلام هردولول چپ میزد اگه تفنگی یه لولش خوب بزنه یکی چپ وراست اوتفنگ درست شدنی نیست اگ. به حرفم دقت کنید متوجه خواهیدشد
[تصویر: 14299857421.jpg]
[تصویر: 14299861951.jpg]
باربد جان این پد ته قنداق فضای خالی بینش هست ممکنه بشکنه ميتوني از ضربه گیرهایی که تو بازار هست استفاده کنی
سلام خدمت همه دوستان عزیز . با توجه به اینکه تعداد زیادی از دوستان از نخجیر 2 استفاده میکنن و این اسلحه هم ماشاالله ایرادات زیادی داره ، در یک جا و بصورت یکپارچه کل کارایی رو که برای برطرف کردن اشکالات این تفنگ میشه انجام داد بنویسید. این تاپیک خیلی پراکنده و سلیقه ای با رفع ایرادات نخجیر برخورد کرده. ممنونم.
(2015-04-26 08:43 PM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان عزیز . با توجه به اینکه تعداد زیادی از دوستان از نخجیر 2 استفاده میکنن و این اسلحه هم ماشاالله ایرادات زیادی داره ، در یک جا و بصورت یکپارچه کل کارایی رو که برای برطرف کردن اشکالات این تفنگ میشه انجام داد بنویسید. این تاپیک خیلی پراکنده و سلیقه ای با رفع ایرادات نخجیر برخورد کرده. ممنونم.

سلام.با نظر شما کاملا موافقم...اما بهتر است یک نسخه هم برای کارخانه اش بفرستیم تا شاید خجالت بکشند و رفع عیب و ایراد کنند...بنظرم باید(بهتره) یک تایپک جدید بنام رفع ایرادات سلاحها باز بشه که فقط مختص همین باشه و بس....چون ماشاالله هر دم ازین باغ بری میرسد.انشاالله منتظر سلاح رستم و سهراب و دیو سفید هم هستیمKhansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (256)
(2015-04-26 08:43 PM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز نخجیر ایراداتی داره اما اینکه همشون ایراد مشترکی ندارن فقط یه ایراد مشترک داره اون هم سنگینی این سلاح است....بیشتر ایرادات انفرادیه یکی سلاحش چپ میزنه یکی سر میزنه یکی ضامن شل میشه یکی کمر تفنگش لق میشه و......نمیتونیم جمع بندی کلی بکنیم...
(2015-04-27 11:25 AM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.با نظر شما کاملا موافقم...اما بهتر است یک نسخه هم برای کارخانه اش بفرستیم تا شاید خجالت بکشند و رفع عیب و ایراد کنند...بنظرم باید(بهتره) یک تایپک جدید بنام رفع ایرادات سلاحها باز بشه که فقط مختص همین باشه و بس....چون ماشاالله هر دم ازین باغ بری میرسد.انشاالله منتظر سلاح رستم و سهراب و دیو سفید هم هستیمKhansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (256)

آرش خان چطوری ... یه سوال تو ذهنم هست با 3 میلیون چه دو لول تمیزی میتونی خریداری بکنی غیر از نخجیر2 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس بهتره انتظار بیجا نداشته باشیم .Khansariha (214)
لینک مرجع