انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خیلی ممنون از نقد برخی از دوستان که واقعا دلسوزانه نقدی رو انجام میدن
ببینید عزیزان من هم با کاربر aghajoon موافقم به نظر بنده بیاید برای مشکلات راه حلی ارایه بدیم اینکه جناب snipershot بخواد نظرات مارو به کسی انتقال بده خیلی خوبه اما یکبار هم ایشون گفتند که حرف این یه نفر بنده خدا نمیتونه خیلی پیش بره البته حق داشتند بالاخره خود همین دوستان صنایع دفاع فقط اگر همین شاهین و آکار با نخجیر مقایسه کنن خودشون به ضعف هاشون پی میبرن احتیاج مقایسه با برنده های مطرحی مثل رزینی و فاوستی و ...... نیست!
حالا من میگم بجای تکرار مکررات که مثلا پوکه کش یا فنر یا سوزن فلانه بیاید راه حل ارایه بدیم
اگر فقط به انتقاد باشه که همه میتونن بالاخره یه ایرادی در بیارن یکی میگه قنداقش فلانه یکی میگه رنگش بهمانه همه این حرفها درسته ها من نمیگم نیست ولی میگم خوب حالا که لطف کردی ایراد گفتی چه بهتره راه حلی پیشنهاد کنیم
به نظر من اگر ایرادی هست بهتره با تجربه شخصی و اتکا به نظرات کارشناسی سعی در برطرف کردنش داشته باشیم.
از همکاری همه عزیزان ممنونمKhansariha (8)
علیرضا جان واقعا ممنون که پست منو پاک کردید دلخور نیستم اما یه نکته مسایلی که من در پستم نوشتم بعد از پست من دوباره ارایه شدن مثل شکل قنداق و بچه قنداق و یا مگسک تفنگ عدم بالانس وزنی و مطالبی که من ارایه داده بود عین همان رو دوستان دوباره گفتن واقعا نمیدونم به اون بچه قنداق که اصلا نمیشه تو دست گرفتش چی باید بگم یا به قنداقی که همین تفنگ های کارگاهی یا به قول دوستان زیر پله ای که خدا وکیلی قنداقشون خیلی از نخجیر بهتره چی بگم یا حتی زحمت یه پد رو هم برای تفنگ نکشیدن من فقط اینا رو بیان کردم همین

حسین جان ایشون لطف میکنن که جواب میدن ولی این که میگن خب تفنگ ایرانی نخر ( ظاهرا پستشون ویرایش شده ) واقعا به نظرتون جواب منطقی هستش !!!!!!؟؟؟ خب ایشون بیان چند تا از دیگر دست اندر کاران و همکارانشونو به دیدن این پست ها و مطالب دعوت کنن و ببینن که چه تفنگی دارن میدن دست ملت هر چند که مطمنم که خودشون این نواقص رو میدونن ولی تا زمانی که انحصاری باشه و رقابتی وجود نداشته باشه برای اصلاحش اقدامی نمیکنن مگه ما از ترکیه تو این زمینه عقب تریم نه بخدا فقط اونا رقابت دارن و این کار رو به بخش خصوصی واگذار کردن و حالا اینقد پیشرفت کردن که وارد بازارهای اروپا و امریکا شدن

پس بیخودی سرمونو درد نیاریم
جناب رویال عزیز
اکثر مطالبی که درباره نخجیر دوستان بهش اشاره کردن کاملا صحیح هستش.
این که بگن نخر من ندیدم شایدم پست ویرایش شده به قول شما اگر اینو گفتن خوب کاملا حرف غیرمنطقی هستش!
درباره انحصار هم بنده در سایت همسایه یکبار عرض کردم و اینجا هم میگم بله اگر در هر صنعتی در هر کاری شما یکنفر توزیع کننده باشید یا تولید کننده پس شما هرچیزی رو تعیین میکنید اعم از کیفیت و خدمات پس از فروش و چه و چه .........
خوب اینکه چرا نمیزارن تفنگ وارد بشه تقریبا دلیلش معلومه یکیش همین بحث ارز و .... دیگری و اصلی تر اینه که میخوان تفنگ خودشون فقط تاکید میکنم فقط خودشون بفروشن و سود خیلی خوبی هم داره..... کلا صنعت اسلحه سازی چه جنگی چه شکاری سود بسیاری درپی دارد .....
این ها هم از سیاست های کلان هستش که ما هرچی هم بگیم فایده نداره
شما در بحث خودرو همین داستان ببین
من در کشورهای همین همسایه و حوزه خلیج فارس رفته بودم حدود 2 سال پیش دیدم همه کمری دارن پرسیدم داستان چیه اونجا میگفتن قیمتش 17000 دلاره که اون موقع ارز همین 1000 تومن بود همون موقع ایران 45000 دلار میفروختن !!!!!
خوب یکی از اصلی ترین دلایل عدم واردات خودرو حمایت از تولید داخل و به دنبال اون سود اقتصادی وحشتناک شرکت های خودرو سازی هستش خوب این شرکت ها برای کیه ؟ دولت! درسته پس سودش دوباره میره تو جیب دولت
بماند دوستان یه نکته ای یادم اومد بریم سر بحث اصلی
این داستان پوکه کش به نظر من از 3 جا آب میخوره
یکی اینکه خود پوکه کش عمل نکنه که من دیدم اون پیچ اشپیل مانند در قسمت پوکه کش سفت میشه و نمیزاره پوکه کش به درستی عمل کنه
پس همیشه قبل از شکار حتما اون پیچ چک کنید عکس های اون پیچ چند صفحه قبل گذاشتم....
2وم بحث استفاده از فشنگ نامناسب و خرج بالاست که پوکه باد میکنه و قسمت برنجی متورم میشه و القصه
3وم سوزن!
جالبه من دیدم بعضی از این نخجیر ها سوزنشون بلنده و در چاشنی گیر میکنه
یه بار خودم این امتحان کردم سوزن چپ بلند بود پوکه کش گیر میکرد وقتی با لوله راست فقط شلیک میکردی تفنگ راحت میشکست ولی وقتی فقط حتی با لول چپ تیر مینداختی لوله نمیشکست آخرش که برسی کردم دیدم بله سوزن چپ بلنده و تو چاشنی گیر میکنه!
بازم اگر دوستان مطلبی درباره پوکه کش به ذهنشون رسید ممنون میشم عنوان کنن
یا علیKhansariha (256)
ﺍﻗﺎ ﻫﺎﺩﯼ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺍﻭﻥ ﭘﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﻣﺪ ﻧﻈﺮ ﺷﻣﺎﺳﺖ ﻫﻤﻮﻥ ﭘﺴﺖ 458 ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻭ ﻣﻥ ﭘﺴﺘﯽ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﭘﺎﮎ ﻧﮑﺮﺩﻡ ﺍﮔﻪ ﻫﻢ ﭘﺴﺕ ﺩﻳﮔﻪ ﺍﯼ ﺑﻮﺩﻩ ﻣﻦ ﺧﺒﺭ ﻧﺪﺍﺭﻡ
ﭘﺴﺘﻬﺎﻳﯽ ﮐﻪ ﻣﻦ ﭘﺎﮎ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﮐﺜﺮﺍ ﻣﺘﻌﻠﻕ ﺑﻩ ﺩﻭﺳﺖ ﺻﻤﻴﻤﯽ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺎﻫﺎﺷﻮﻥ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺍﻣﺪ ﺩﺍﺭﻡ ﻭ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺍﻳﺸﻭﻥ ﻭ ﺑﻘﻴﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻌﺬﺭﺕ ﻣﻴﺨﺎﻡ ﻭﻟﯽ ﻳﻪ ﺑﺎﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻴﺨﺎﻡ ﮐﻪ ﺭﻋﺎﻳﺖ ﮐﻨﻨﺪ
با سلام خدمت دوستان گلم
بخدا اسنایپر شات عزیز راست میگه
متاسفانه بعضی از بزرگان ایشون رو با سیبل اشتباه گرفتن
بچه ها همه حق داریم که دلمون از دست سلاحمون خون باشه من خودم 3 سال نخجیر2 داشتم از بس بالا میزد و پوکه کش گیر میکرد و عیب و ایراد داشت از اسلحه بدم اومده بود ولی دلیل نمیشه که این دوست عزیزی که رک و راست امده خودش رو معرفی کرده و محل کارش رو گفته بگیرم به باد حرف و ...مگر این بنده خدا چقدر دستش بازه که مشکل ما رو حل کنه .همین قدر که بتونه صدای ما رو منتقل کنه خودش جهاد اکبره
خداییش چقدر هر کدوممون ارزو کردیم کاش یکی از سازندگان این سلاح رو پیدا کنیم و در مورد معایبش تبادل نظر کنیم
من یکی به شخصه دستش رو میبوسم و بخاطر شجاعتش ازش تشکر میکنم که یک تنه نقش پطروس رو برای سازمانش بر عهده گرفته
بیایید همونطور که دوستان دیگه و اسنایپر شات عزیز گفتن در جهت رفع این مشکلات بکوشیمKhansariha (8)
دوست عزیز کسی شما رو متهم نکرده و اگه قراره با گفتن عیب های یه تفنگ و گفتن ایراداتش بیان بگن ما داریم افکار عمومی رو به هم بزنیم پس بهتره سکوت کنیم اما اگه هر کدام از ایرادات گفته شده وجود نداره که صد البته همشون درست هستن اونوقت چرا به جای ردیابی ای پی نمیان مشکل رو درست کنن به نظرتون کدومشون بهتر از این دو کار ؟؟؟؟!!!! من منطقی هستم اما متاسفانه ..... از این حرفتون هم دارم تعجب میکنم شما میگید همتون بهترین مهندسان طراحی و ساخت هستید و کارتونو بلدید حالا ما بیایم عیب ها رو برطرف کنیم !!!! تو کجا دنیا عیب یه محصول رو مشتری برطرف میکنه ؟؟؟؟!!!! همین که دوستان بدون هیچ چشم داشتی دارن مشکلات این اعجوبه رو بیان میکنه خودش جای تقدیر داره دیگه باید چیکار کنن ؟؟؟ شما بیاید این عیب ها رو برطرف کنید تفنگ رو اگه حتی 1 یا دو میلیون تومن هم بیشتر بفروشید مطمن باشید مشتری راضی خواهد بود

بهتره سکوت کنم چون انتقاد کردن فقط تف سر بالاست
متاسفانه علیرغم میل باطنی مجبور شدم به اقای اسنایپرشوت اخطار بدم،دوستان عزیز هیچ دلیلی نداره به قومیت ایرانی توهین کنید،فحش دادن نشانه شخصیت نیست،اونم توی فروم تخصصی.متاسفانه امروز روز تعطیل بود و مدیران آنلاین نبودن منم دو روزه بشدت مریض بودم و سر به سایت نزدم ولی الان به زور اومدم روحیم باز شه دیدم وضع اینجوریه.تاپیک تا فردا قفل میشه.لطفا من بعد دعواهارو توی فروم راه ندید و فقط بحث علمی و تجربی داشته باشید.ممنون از دوستان
(ازدوستانی هم که پستهاشون پاک شد عذرخواهی میکنم)
در ضمن جا داره به کسانی که خاسته یا ناخاسته مارو تهدید میکنند و یا کسی رو تهدید میکنند و با اسم بردن از ادارات دولتی و ... طرف رو تهدید میکنند هشدار بدم که آی پی شما در اینجا ثبت هست،چنانچه از حد خودتون تجاوز کنید بدون درنگ از شما شکایت میشه پس با اسم بردن از ادارات و دخالت دادن 30یاست برای دلبری و تهدید و ... خودتون رو کوچک نکنید.خیلی وقت هست که ما سعی داریم بصورت مکتوب و زیرنظر همون اداراتی که شما ازشون میترسید و بعنوان ترس و تهدید ازشون یاد میکنید کار کنیم و مکاتباتمون هم موجوده پس این حرفها اینجا جائی نداره.باتشکر.Khansariha (8)
تشکر ویژه از علی مشهدی عزیز و علی رضای گل.
دوستان جلو قاضی و ملق بازی ؟؟!!!!!!!!!!!!

هر کسی هر تخلفی در این سایت بکنه طبق قانون باهاش برخورد میشه.
با سلام.
با توجه به رفع مشکل تاپیک مجددا بازگشایی میشه به مید اینکه دوباره شاهد بد اخلاقی هایی هر چند کم نباشیم.
در این سایت با تخلف و قانون شکنی به شدت برخورد میشه همانطور که احترام عزیزان تا زمانی که خودشون برای خودشون احترام قائل باشن حفظ خواهد شد.
یا علی
لینک مرجع