انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اقا به نخچیر چوک نمیشه وصل کرد!! ؟ Khansariha (290)Khansariha (226)
(2017-05-10 07:19 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)
نه عزیزم اتفاقا چوک هایی که رو نخجیر هست خوبن تا 40 متر هم با لول چپ میزنی
برا چهارپاره هم لول راست میزنه
دیگه چی میخوای؟
(2017-05-10 08:40 PM)kotlas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-10 07:19 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)
نه عزیزم اتفاقا چوک هایی که رو نخجیر هست خوبن تا 40 متر هم با لول چپ میزنی
برا چهارپاره هم لول راست میزنه
دیگه چی میخوای؟

خخ درسته. من خودم از این سلاح به عنوان برنو استفاده میکنم معمولا و چیزایی که برنو میزنی و رو باهاش میزنم. و بیشتر فاصله دور میزنم باهش. تا حدود 100 متر
خواستم ببینم اگه چوک میخوره لول سمت راست رو هم واسه دور استفاده کنم که دوتا تیرم مثل هم باشه. اما ظاهرا نمیشه.
اما خدایی سلاح مردیه .
با سلام :
آقا جالب شد Khansariha (119)
شما تا صدمتری از چه فشنگی استفاده میکنید که دقت برنو بهتو ن میده ؟؟
من همیشه گفتم تفنگ بدی نیست ولی نه دیگه تا این حد . Khansariha (8)
خداییش با قیمتی که پاش میدین چیز بدرد بخوری حالا چه ترک چه پاکستان چه آنگولا !!! نمیشه خرید .الان خیلی ها معتقدن که ما که ازش خیری ندیدیم ، ولی انتخاب تفنگ سلامت هم شرطه , حالا هر برندی Khansariha (8)Khansariha (8)
(2017-05-10 10:12 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
آقا جالب شد Khansariha (119)
شما تا صدمتری از چه فشنگی استفاده میکنید که دقت برنو بهتو ن میده ؟؟
من همیشه گفتم تفنگ بدی نیست ولی نه دیگه تا این حد . Khansariha (8)
خداییش با قیمتی که پاش میدین چیز بدرد بخوری حالا چه ترک چه پاکستان چه آنگولا !!! نمیشه خرید .الان خیلی ها معتقدن که ما که ازش خیری ندیدیم ، ولی انتخاب تفنگ سلامت هم شرطه , حالا هر برندی Khansariha (8)Khansariha (8)

شاید یکم عجیب باشه. اما با همین فشنگ مهام شماره 2 که ساچمه9 تایی داخلش ریخته بودیم . همین چند ماه پیش ........ 4 تا ساچمه به گردنش خورد تکون نخورد. بین 90 تا 100 متر بود.
من این نکات منفی که درباره این اسلخه میشنوم رو خیلی سخته واسم باورش. از سال 89 دارم. اما هیج نکته منفی ندیدم ازش. ........
الیته درسته 100 متر یکم فاصله دوره. اما خب به نقطعه حساس خورده بود این سری. وگرنه مواقع دیگ تا 80 به زیر گردن و محدوده قلب بخوره راحت میخوابونه. متاسفانه اسلاگ پیدا نمیکنم. وگرنه صد درصد بهتر میشه ش... زد باهش.
درضمن سوءتفاهم نشه من منظورم این نبود که درحد برنو دقت داره.
منظورم این بود که کشندگی خوبی داره. واسه ش.ک.ا.ر هایی که با برنو میشه خوابوند با اینم میشه خوابوند.
جناب قویدل مطمنی راجع به نخجیر۲صحبت میکنی اگه گردن حیوونی که زدید نیم متر دریک مترباشه بازم خوردن ۴تاچارپاره بهش یکم سخته این تصویرچارپاره ۹دونه جت یکی ازبهترین مارکهای ترک هست در مساحت ۷۰سانت وفاصله ۴۰متری بانخجیر۲که ۵تابرخوردداشته حالاتو۸۰متری فاصله ساچمه هارو۲برابرکن که فاصله هرساچمه باساچمه دیگه میشه تقریبا۶۰سانت نهایتا اگه فاصله ۱۰۰مترباشه بازم فاصله بیشترمیشه که نتیجه شلیک با نیم چوک نخجیراصولا همین شکلی خواهدبود
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
(2017-05-11 12:25 AM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب قویدل مطمنی راجع به نخجیر۲صحبت میکنی اگه گردن حیوونی که زدید نیم متر دریک مترباشه بازم خوردن ۴تاچارپاره بهش یکم سخته این تصویرچارپاره ۹دونه جت یکی ازبهترین مارکهای ترک هست در مساحت ۷۰سانت وفاصله ۴۰متری بانخجیر۲که ۵تابرخوردداشته حالاتو۸۰متری فاصله ساچمه هارو۲برابرکن که فاصله هرساچمه باساچمه دیگه میشه تقریبا۶۰سانت نهایتا اگه فاصله ۱۰۰مترباشه بازم فاصله بیشترمیشه که نتیجه شلیک با نیم چوک نخجیراصولا همین شکلی خواهدبود
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

بله درست میفرمایید. دقیقا یه همچین حالتی که توی عکس هسن تیرها خورده دوتا خورد تو گردن دوتا هم خورد اون طرف تر تو قلب و ریه و اون قسمتا. بنده اشتباه گفتم. البته با فول چوک لوله چپ عکسش هست اکه دوست داشتین میتونم واستون ارسال کنم.
سلام دوستان
همه فشنگ ها مثل هم پترن نمی دهند. شاید حدودا شبیه هم باشند ولی برخورد ساچمه های فشنگی مانند چارپاره که تعداد کمی ساچمه دارد یک برخورد احتمالی در دایره پترن است. حالا شاید از شانس خوبشان آن فشنگ به جای اساسی برخورد کرده. در احتمال با تکرار یک آزمایش می شود به یک نتیجه حدودی رسید ولی قطعیت وجود ندارد. پس خیلی سخت نگیریم.
اگر دلخور نمی شوید داخل پرانتز(ش.ک.ار چارپا با ساچمه زن ممنوع است. پس خیلی بحثش را باز نکنیم.) اگر من باشم اصلا از فاصله 50 متر به بالا با چارپاره به سمت هیچ هدفی شلیک نمی کنم.
موفق باشیدKhansariha (8)
(2017-05-11 07:28 AM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
همه فشنگ ها مثل هم پترن نمی دهند. شاید حدودا شبیه هم باشند ولی برخورد ساچمه های فشنگی مانند چارپاره که تعداد کمی ساچمه دارد یک برخورد احتمالی در دایره پترن است. حالا شاید از شانس خوبشان آن فشنگ به جای اساسی برخورد کرده. در احتمال با تکرار یک آزمایش می شود به یک نتیجه حدودی رسید ولی قطعیت وجود ندارد. پس خیلی سخت نگیریم.
اگر دلخور نمی شوید داخل پرانتز(ش.ک.ار چارپا با ساچمه زن ممنوع است. پس خیلی بحثش را باز نکنیم.) اگر من باشم اصلا از فاصله 50 متر به بالا با چارپاره به سمت هیچ هدفی شلیک نمی کنم.
موفق باشیدKhansariha (8)

اره دقیقا حرف شمل درسته. همیشه یه شکل برخورد نمیکنه.چون همون هدفی که من زدم. یکی از دوستان از همون صد متری با تک لول روس زد و اصلا نفهمیدیم که ساچمه ها کجا رفت. پشت سرش من شلیک کردم تکون نخورد. و حس قشنگی بود نخجیر در برابر تک لول روس سربلندم کرد
بی زحمت یک پترن از سلاحتون بزارین ما ببینیم
لینک مرجع