انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من قصدم مقایسه دو اسلحه نبود. درسته که آکار خیلی سرتره. و باید هم همینجور باشه. دوستان یکی از دلایلشون وزن خیلی زیاد نخجیر بود که آدم و خسته میکنه. به نظرم این دلیل منطقی نیست. البته دلایل دیگه حتما درسته و هیچ بحثی نیست. ولی 50 تا 100 گرم فکر نمیکنم خیلی جای ایراد داشته باشه.
دوستان عزیز اگر کسی اسلحه دولتی سراغ داره یه خبر هم به ما بده در ضمن مژدگانیش محفوظه
قیمت اصلحه دو لول کنار هم دولتیش چنده؟آزاد چنده؟من یکی سراغ دارم برای فروش
(2012-07-14 07:32 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دولتیش که اصلا نیست ، ولی آزاد ( اسلحه نو ) بین 2150 تا 2300 هست .

نخجیر 1 هم بین 1700 تا 1850 هست .
(2012-07-14 07:32 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست گرامی قیمتش چنده دولتی یا آزاده اگه لازم نداری من میخوام شیرینی شما هم فراموش نخواهد شد 09187637209
یه نججیر 2 تو شهرمون پیدا کردم میگه 2تومن!!!
به نظرتون چقدر بالا گفته؟؟؟؟
برای کار کرده قیمت مناسبیه و نو هم دورو بره 400 تومن بالاتره .
نا گفته نماند که قیمت اسلحه شکاری ، من دیروز پرسیدم دوروبره 300 تومن بالا رفته .
اگه اسلحه نو هست حتما بخرش /
کارایی این اسلحه های نخجیر از لحاظ کیفیت و تیراندازی همشون مثل هم نیستند و معمولا اسلحه هایی که در شش هفت سال گذشته ساخته شده میگن کیفیتش خیلی بالاست. اگر به سراغ دست دومش رفتید حتما چند تیر از دو لولش تست کنید و ببینید چنگک نگهدارنده بچه قنداق و لوله ها از هم جدا نباشه
چند روز پیش از یکی از فروشگاها قیمت کردم نخجیر2 نو رومیگفت 2200 کارکرده رو میگفت 2000والا گیج شدیم که 200فرق قیمت واسه چیه
من ميخوام ماهي يكبار برم كبك بزنم و بين 2 تا 3 تومن نهايتا ميخوام هزينه كنم و حال اينكه دنبال سهميه باشم هم ندارم. ترجيح هم ميدم دولول بگيرم فكركنم واسه كبك زدن بهتر جواب بده. حالا با اين تفاسير دوستايي كه اهل فن هستند لطف كنن بگن كه چي بخرم بهتره؟ دم همگي گرم
لینک مرجع