انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محیط زیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام. آقاي ميرلوحي-حكايت اين نون توي روغني براي محيط بانان=حكايت چشمت رو ببند-حقت رو بگير است.چون هرچي جريمه بالاتر بره-متخلف پول بيشتري براي رها شدنش ميده.و ضمن اينكه يادمون نره كه هيچ متخلفي فكر نميكنه كه گير بيفته=پس باز دارندگي نداره و نيز اين جريمه قانوني يا جريمه نقد پرداختي(بقول ماموران شريف راهنمايي و رانندگي)=حق حساب در اكثر مواقع بعد از وقوع جرم دريافت ميشه=پس تاثيري در كم شدن وقوع جرم نداره...فقط يك هنر ميكنه و اون هم بيشتر كردن ماموران فاسد است-چون هرچي مبلغ بالاتر بره*تعداد بيشتري از ماموران وسوسه شده و طمع ميكنن و رشوه ميگيرن.بجاي اين مسائل بنظر من بهتر است براي ماموران حق كشف مادي و معنوي مناسب و چشمگير و نيز براي حسن انجام وظيفه شون*مشوق در نظر بگيرن تا انگيزه = در نتيجه نظارت و كنترل بيشتر +++ فساد = در نتيجه مقدار وقوع جرم=شكار غير مجاز كمتر بشه.با وضع و سيستم فعلي*هيچ نتيجه مثبتي حاصل نميشه كه هيچ-وضعيت بدتر هم ميشه.Khansariha (8)Khansariha (256)
خودتونم میدونین همه ماموران که رشوه بگیر نیستن پس لطفا توی پستهاتون اینو ذکر کنید که تر و خشک باهم نسوزن مثل قانون شکار ممنوع که شکارچی مجاز و غیر مجاز رو یکی میدونه
سجادجان سلامKhansariha (8)
البته که متاسفانه یه عده ی قلیلی، باعث میشن مردم یا عوام به همه بدبین بشن و این مسئاله مربوط به شغل بخصوصی هم نیست! البته دوستمون نگفتن: "در همه ی موارد"
اما "اکثر موارد هم" کمی اجحافهKhansariha (226) ولی ... واقعیت انکارناپذیریهKhansariha (290)
اهرم های تشویقی بنظرم کارایی بیشتری داره.... ضمن اینکه راهکارهای قانونی در هیچ کشوری خالی از اشکال نیست و همیشه شکارچی غیر مجاز یا متخلف یه قدم جلوتر از قانون حرکت میکنه!! بعبارتی ابتکارعمل رو در دست داره و دهها دلیل دیگه که از حوصله جمع خارجهKhansariha (399) که در بیشت موارد من دنبال سهل الوصول ترین راه برا پیدا کردن مقصر هستم!Khansariha (329)
.
.Khansariha (8)
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوستان من دوتا نكته رو نوشته بودم كه گمانم بد نوشته بودم و شما متوجه منظورم نشده بودين=1-جريمه يا حق حساب در اكثر مواقع بعد از وقوع جرم (از متخلف)دريافت ميشه...و چون هيچ متخلفي تصور نميكنه كه ممكنه گير بيفته(خودش رو زرنگتر از اين حرفها ميدونه)و در دفعات مكرر هم ممكنه كه گير نيفته و مثلا بعد از دهها بار انجام تخلف توي دام قانون بيفته-پس جريمه سنگين تاثير قطعي نداره در جلوگيري از وقوع جرم.2-هرچي مبلغ جريمه ها بالاتر بره-مبلغ رشوه پيشنهادي توسط متخلفين هم بالا رفته و نتيجتا اون ماموري كه با يك ميليون تومان رشوه تطميع نميشد*با 5 يا 10 ميليون تومان-احتمال اينكه طمع كنه و فاسد بشه بسيار زياد است...البته ماموران وظيفه شناس بسيار هستن اما نبايد با سياستهاي غلط-امكان فاسد شدن آنها رو فراهم كنيم*به اميد اينكه انسانهاي شريفي هستن و فاسد نميشن...از فساد ماموران مهمتر عواقب اين فساد است =نابودي محيط زيست و حيات وحش كشور.Khansariha (8)Khansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درگیری مسلحانه محیط بانان و شکارچی شرور در منطقه حفاظت شده خائیز + فیلم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خاییز طرفای ماست کوههای خیلی با صفاییه ولی نمیدونستم این قد شکارچیه غیر مجاز داریم...این محیطبان هم که داره تعریف می کنه من میشناسم...
یه چی یادم رفت بگم این بنده خدا تو اون یکی درگیری چند سال پیش هم بود...
جالب بود !
پرورش و ذبح شرعی حیوان حرام گوشت با مجوز محیط زیست!

باورش سخت است؛ اما تجارت شومی که در برخی کشورها رایج است و از جمله سبوعیت های بشر به ظاهر مدرن شناخته می‌شود، به کشورمان راه یافته و عجیب اینکه مجریانش مدعی هستند، مجوزهای لازم برای آن را دریافت کرده‌اند؛ حتی مجوز شرعی این کار را؛ مجوز شرعی ذبح روباه برای پوست کندنش که قرار است شامل پرورش دیگر حیوانات هم بشود!

داداش وقت گیر آوردی هاKhansariha (226) این حرفا چیه.برای چی باید باورش سخت باشه؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزيز چندين بار خواهش كرديم كه مسائل غير مرتبط در پستها عنوان نگردد
ولی شدیدا با روباه و ........ مخالفم.خب اینجوری طرف میره روباه زنده گیری میکنه بعدم با احکام شرعی سر میبره و محیط زیست رو نابود میکنه.ولی اگه پرورش بدن و از دم و پوستش استفاده بشه خیلی عالیه.میشه باهاش یه تجارت پر سود کرد.Khansariha (399)
اگه روباه و شیر و خرس و اینا پرورش بدن و با دستورات شرعی بتونن زبح کنن خب میشه یه تجارت پر سود باهاش کرد.البته شیر گوسفند نیست که به این راحتی بشه زبحش کرد ولی میشه با تیر بکشیش که.Khansariha (399)
همش که نباید از چاه نفت کشید بالا و فروخت.اگه این کار حساب کرده باشه ایده بسیار عالی ایه.Khansariha (399)
لینک مرجع