انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محیط زیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستداران حیات وحش و طبیعت یه سری به این سایت بزنین خالی از لطف نیست.Khansariha (48)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسهای حرفه ای وزیبایی از طبیعت همه جای دنیا از جمله کشور خودمون می تونید ببینین.Khansariha (8)
سلام به همه دوستان
دیروز یه برنامه ماهیگیری گزاشتیم و صبح زود راهی شدیم که موقع طلوع افتاب اونجا باشیم وقتی به نزدیکای محل ماهیگیری رسیدیم تازه داشت افتاب میزد که یه چیزی وسط جاده نظرم رو جلب کرد اول فکر کردم کیسه زبالست و واسه اینکه بهش نزنم از اونطرفش رد شدم که با تعجب دیدم یه عقاب درشته که وسط جاده نشسته واسم جای تعجب داشت عقابو وسط جاده!
دور زدم که یکم از نزدیک نگاش کنیم که دیدم انگار یه مشکل داره و روی پاهاش نمیتونه وایسه نمیدونم با ماشین تصادف کرده بود یا مشکل دیگهای داشت اما اثری از خونریزی نداشت
با یه پیرهن روشو پوشوندیم و گزاشتیمش تو ماشین یکم اب و غذا بهش دادیم و یک روز کامل رو باهاش حال کردیم با اینکه سر حال شده بود اما حالت تحاجمی نشون نمیداد اجخرشم بعد ار ظهر بردیمش اداره محیط زیست و تحویل اونا دادیمش تل بعد از بهبودی ازادش کنن .
خیلی با شکوه بود و با عظمت
اینم چنتا از عکساش
[تصویر: 11200144994509094271.jpg]
[تصویر: 25229428269298157444.jpg]
متاسفانه انگار گوشیم ویروسی شده و کلی از عکسا مشکل داره اگه درست شدن بازم میزارم
مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
ایول دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با این حرکت که تحویل محیط زیست دادی کلی حال کردمKhansariha (256)
امیدوارم اونا بتونن این حیون رو سلامت دوباره به حیات وحش برگردونند
ممنون از لطف تمام دوستان من به عنوان عضو کوچکی از شما عاشقان محیط زیست این کارو کردم
عکسا مشکل نداره اشکال از سایت اپلودر که خودش درست میشه دادا
افرین به شما Khansariha (8)
(2011-09-10 07:39 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
این نکته ای که میخوام بگم رو قبلا جاهای مختلف مطرح کردم.
تا الان همش به زباله های درشت و آلودگی محیطیشون فکر کردین و ازش صحبت شده.
کمی به کارای خودمون فکر کنیم.حساب کنید یک بسته ساچمه سربی رو بخواین رو زمین بریزین و سالیان سال این سرب با بارندگی شسته بشه و زمین و آب زیرزمینی رو مسموم کنه.خلاصه اگر به فکر همین ریزه ریزه ها نباشیم محیط زیست به همین ریز ریزی از بین میره و غیر قابل استفاده میشه.
دوستان لطفا یک تله ساچمه درست کنید تا در تمرینات تیراندازیتون خصوصا هدف زنی ساچمه های سربی منهدم شده جمع آوری بشه.جهت یادآوری به تاپیک زیر مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام

با اين نظر كاملاً موافقم. اما بعد از جمع آوري سربها اونهارو چيكارشون كنيم؟
آقا می شه ذوبش کرد وبرای مثلا ماهیگیری و این جور کارا استفاده کرد حتی اگه یه ساچمه ساز قالبی داشته باشی می شه ساچمه دستی باهاش ساخت.
تازه سرب الان کلی قیمت داره.Khansariha (48)
سرب قلاب ماهیگیری بهترین گزینه هستش Khansariha (8)
درسته که صرب در ماهیگیری یکی از وسیله های مهم محسوب میشه اما اینرو بدونید که همین صرب ناقابل یکی از مهمترین دشمنان زیستگاه ماهیانه و کلی به سلامت ماهی ضرر میزنه اگه از صرب برای ماهیگیری استفاده میکنید مراقب باشید که صرب به هر علتی کمتر توی اب جا بمونه و ای کاش میشد ما هم این خیلی از کشورهای خارجی از مواد طبیعی به جای صرب در ماهیگیری استفاده میکردیم که خودمون با دست خودمون محیط زیست رو نابود نکنیم.
مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
آقايون يه فكري براي آلودگي هاي مناطق تفريحي بكنيد.
وجداتا وقتي بيرون ميريم اين همه ات وآشغال رو ميبينم روحم آزرده ميشه.
يكي بايد مسئوليت تميز كردنشو به عهده بگيره.
لینک مرجع