انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محیط زیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا نکته جالب هم اینجاست که من شنیدم این قشر زحمتکش جامعه که واقعا دارن از طبیعت کشور با کمترین امکانات وحقوق کم دفاع می کنن اگه تو درگیری ها کشته بشن تقریبا با مشکلات زیاد به عنوان شهید پذیرفته می شن که واقعا جای تامل داره که چه انگیزه ای برای این عزیزان باقی می مونه؟Khansariha (8)
آقا همین الان یه خبری دیدم که کورسوی امیده ظاهرا مجلس داره قضیه رو پیگیری می کنه خدا کنه نتیجه بده .ظاهرا دکتر کهرم هم شدیدا اعتراض کرده به این موضوعKhansariha (256)
خدا كنه تو قانون جايي واسه حمايت اين عزيزان باشه واقعا اگه يه لحظه خودمون رو جاي اين بنده خدا بزاريم معلوم نيست چه استرسي رو الان داره هم خوش هم خانوادهاش .خدا كمكش كنه انشاءا..
با سلام
این آخرین خبری است که خواندم و باعث ناراحتی ام شد.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانی کامل شما اون قسمتی که میگه در سال گذشته 8 نفر از محیط بانان کشته شدن واقعا درد آور ودر عین حال تامل بر انگیزه.آیا خانواده های این عزیزان به حق خودشون ودستگیری مجرم رسیدن ؟ کلا اینروزا حال خوبی ندارمKhansariha (367)Khansariha (290) وقتی این همه تناقض رو در اجرای قانون در کشور می بینم.احتمالا این شکارچی غیر مجاز که کشته شده خانواده متنفذی داره که این طور دارن پافشاری می کنن.
آقایون یکباره حفاظت رو تعطیل کنن و اجازه بدن این باقی مانده نیمه جون محیط زیست وحیات وحش مملکت هم به تاراج حضرات شکارکش بره وهمه با هم دور هم راحت شیم از شر این سوسول بازیا.بعضی وقتا...Khansariha (290)
مثل این میمونه که نیروی انتظامی حق نداشته باشه از اسلحه استفاده کنه و اگه یه مجرم دید از کنارش رد بشه.همینجوری میشه که توی حوادث میدان کاج وغیره پلیسا هیچ کاری نکرده بودن.
درهر صورت ارزوی تبرئه شدن برای این محیط بان دارم.
دوستان یه مشکلی که از چند وقت قبل در مورد محیط زیست ازارم میده مسئله رها کردن شیشه است از خرده شیشه های دم شیشه بریها بگیر تا زباله های شیشه ای منازل و شیشه های نوشیدنیها.
هیچ میدونید اینا رو بازیافت نمیکنن. وهمینجوری رها میشن؟
وقتی بهش فکر میکنم مغزم سوت میکشه خیلی از اینا توی رودخونه ها میفته و بعضی وقتا هم تا دریا میره.
یعنی اینقدر معادن سیلیس و شیشه داریم که داریم اینجوری مصرف میکنیم,اصلا با ذخیره معدنش کاری ندارم ,چرا محیط زیست کاری نمیکنه؟یعنی مهم نیست؟
اگه مهم نیست بگید تا منم کمتر غصه بخورم.
(2011-10-12 10:48 PM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثل این میمونه که نیروی انتظامی حق نداشته باشه از اسلحه استفاده کنه و اگه یه مجرم دید از کنارش رد بشه.همینجوری میشه که توی حوادث میدان کاج وغیره پلیسا هیچ کاری نکرده بودن.
درهر صورت ارزوی تبرئه شدن برای این محیط بان دارم.
دوستان یه مشکلی که از چند وقت قبل در مورد محیط زیست ازارم میده مسئله رها کردن شیشه است از خرده شیشه های دم شیشه بریها بگیر تا زباله های شیشه ای منازل و شیشه های نوشیدنیها.
هیچ میدونید اینا رو بازیافت نمیکنن. وهمینجوری رها میشن؟
وقتی بهش فکر میکنم مغزم سوت میکشه خیلی از اینا توی رودخونه ها میفته و بعضی وقتا هم تا دریا میره.
یعنی اینقدر معادن سیلیس و شیشه داریم که داریم اینجوری مصرف میکنیم,اصلا با ذخیره معدنش کاری ندارم ,چرا محیط زیست کاری نمیکنه؟یعنی مهم نیست؟
اگه مهم نیست بگید تا منم کمتر غصه بخورم.

با سلام
البته در مورد شيشه قضيه كمي فرق مي كنه. اگه درست يادم باشه در زمان دبيرستان آزمايشي بود كه نشان مي داد شيشه به تدريج در آب حل مي شه (با انداختن يك تكه شيشه در بشر و گذاشتن كاغذ تورنسل در آن كه چند لحظه بعد رنگش تغيير مي كرد و اين نشانه وارد شدن تركيبات شيشه در آب بود.). با اين حساب به نظر بنده تكه هاي شيشه غير از نظر برنده بودن كه مي تونه به موجودات صدمه بزنه، خطر جدي براي چرخه طبيعت نداره.

با تشكر
آقا مرتضی عزیز شیشه در آب حل می شه ولی می دونید در چه زمانی؟به عمر ما که قد نمی ده هیچ صحبت از چند ده قرن هم می گذره اخوی.Khansariha (219)
تازه از شیشه بدتر این بطری های نوشابه پلاستیکی هست که واقعا توی رودخونه ها ودریاچه ها دیدنش عذاب آوره Khansariha (60)واقعا چی داره به روزمون می آد کی می خواد این فرهنگ غلط رایج شده در لایه های مختلف اجتماع رو اصلاح کنه؟دیروز تو ایستگاه مترو وایساده بودم یه پیرمردی خیلی راحت بعد از خوردن آب بطری رو انداخت روی ریل های مترو.یه نیگا کردم دیدم بابا این پاش لب گوره تا این سن شعورش بیدار نشده اونوقت چه انتظاری از یه جوونی که رفتار این رو می بینه داریم؟Khansariha (226)

دوستان راستی مجله سرزمین من این ماه رو حتما تهیه کنین وبخونید مطالب بسیار جالبی در مورد شیر ایرانی داره و یه مطلب در مورد قضیه اون خرسهای بینوا.
دوباره میسازمت وطن
اگرچه با خشت جان خویش
ستون به سقف تو میزنم
اگر چه با استخوان خویش
دوباره میبویم از تو گل
به میل نسل جوان تو
دوباره میشویم از تو خون
به سیل اشک روان خویش
یونیک جان امیدوارم همه مون به این نتیجه برسیم که با از بین بردن محیط زیستمون داریم جه خیانتی به نسلهای آینده کشورمون می کنیم. امروز وقتی ما داستان شکار کشی های ظل السلطان ملعون رو می شنویم چه حسی بهمون دست می ده؟ من دلم نمی خواد بعدها بهمون بد و بیراه بگن واسه کاری که می تونستیم و نکردیم.Khansariha (256)

راستی خبر صدور مجوز برای شهرک سازی در پارک ملی کلاه قاضی اصفهان رو شنیدین؟ این یکی اگه حقیقت داشته باشه نوبره.Khansariha (367)
مردم باسه طبیعت ارزش قائل نیستند
خیلی وقت پیش (البته کم تر از یه سال هست) رفتیم سد دیدیم دور سد رو حصار کشیدن به نگهبانه گفتیم باسه چی حصار کشیدین گفت مردم اشغال میریزن و گفت چند وقت پیش یه ماشین اومد و کنار سد وایستاد و یه زنه پوشک بچش رو شوت کرد تو آب Khansariha (290)
این فرهنگ ما رو میرسونه
ولی خب کار خوبی کرده بودند دیگه خبری از بطری هایی که رو آب بالا پایین میشن نبود
لینک مرجع