انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محیط زیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بله سال ۹۲ بود شکار بلدرچین کنار مرز طبیعی هستش تیراندازی کرده هنگام شب اوناهم شک کردن زدن

hossin
[تصویر: c37748a6209de93439edb21d442175e4.jpg]

hossin
خبری مربوط به سال94 رو میخوندم که شکارچی دارای پروانه شکار کبک به جرم شکار 3عدد کبوتر و 3عدد کبک بیشتر از حد مجاز روزانه،یک شب باز داشت بوده و کلی جریمه و گرفتاری . . !در دادخواستش جرمش وارد کردن ضرر و زیان به محیط زیست بیان شده.
اولا چرا قانونی که ضمانت اجرایی نداره وضع میکنید؟کاری به درست و غلط کار این شکارچی ندارم اما نتیجه میگیریم صرف قانون میگه اگر فردی با پروانه کبک در راه برگشت و در حالی که کبک شکار نکرده یک کبوتر بزنه به محیط زیست اسیب وارد کرده و باید بره بازداشت و دادسرا و دادگاه.
تقسیم بندی کلی کنید به دو گروه ابزی مجاز و خشکی زی مجاز با ذکر نام پرندگان مجاز هر گروه،راحت.
ضمنا ضرر این اقا برای محیط زیست بیشتر از اون هتل داریه که فست فود ساحلی هتلش بخاطر بوی فاضلابی که به دریا میریزه مشتری نداره؟
یا 80 کیلومتر اون ور تر ،طرح سالمسازی هتل مجلل . . . داخل اب دریا انقدر کف اب فاضلاب تو دریا هست که چندشت میشه پاتو به اب بزاری چه برسه به شنا.
یا کسی که در مسیر پر اب ترین رودخانه غرب مازندران انقدر امتیاز کارخانه شن و ماسه و . . فروخته که اگر یک بطری اب رودخانه رو با یک بطری شیر کاکایو ببریم محیط زیست با چشم براشون قابل تشخیص نیست اب کدومه.(بعد توقع دارن ماهی از این اب بالا بیاد تخم ریزی کنه)
بماند که از پنجره اداره محیط زیست که به جنگل نگاه کنید خط تراش خوردن تا وسط کوه معلومه.تازه اینها قسمتی ار واضحات اطراف بندست و شما هر کدوم چیزها میدونید.
حالا دوستان شجاع ،طوری بالاسر شکارچی و دوتا کبک عکس میگیرن انگار بمب گذار انتحاری دستگیر کردن و جنبیدن هر پشه عیان در نظرشون میاد.
با سلام .
[تصویر: WP-13950828-11-35-14-Pro.jpg]
آقایون دولتی که قرق تعیین میکنین فقط به فکر پول جمع کردن نباشین!!!یه فکریم به حال این آدمای بی فرهنگ بکنین که دارن همه چیو از بین میبرن.طرف به راحتی سه تا بز زده و با افتخار عکس گرفته این چه وضعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب همین کارارو میکنین که لج و لج بازی راه میندازین و تو شکارکشی رقابت درست میکنین.خدااااااااااااااااااااااااااااااااKhansariha (367)
[تصویر: 2rcJM.jpg]
اندازه سری که دسته چپشه رو با دست خود شکارکش مقایسه کنید،خجالت نکشید ماشه چکوند.؟عکسش بماند.شکار که هیچ،عکسش تو هیچ کتاب موش و گربه ای جا نداره.
به نظرم تا میتونید عکسش رو پخش کنید شاید مسئولینش غیرتی بشن.
سلام بعدازچندسال انتظار وکلی قرض وقوله سه سال قبل یه اسلحه قدقیمت خون باباشون خریدم ازاین سه سال یک سال اونم به مدت دوماه پروانه باکلی محدودیت صادرشده هیچ اعتباری هم نیست دوباره صادر شه،این لجبازیا وجبران همه کم کاریاازطریق آزارواذیت شکارچیان مجاز وعدم کار کارشناسی وسوء مدیریت باعث ایجادیه سری سردرگمی و نارضایتی ازسوی شکارچیان مجازمیشه که نتیجه ش چیزی جزنابودی محیط زیست وعدول شکارچیان مجازازقانون نیست درصورتی که دربسیاری ازمواردهمین شکارچیان کارهای بسیارارزشمندی درجهت حفظ محیط زیست انجام دادند
دوستان با پخش عکس و یا گرفتن یکی دو نفر مشکل حل نمیشه اینا رو گرفتن دوستان خود محیط زیست همکاراشون سایر کارکنان ادارات که با هماهنگی میرن منطقه ممنوعه هرچی دوست دارن میزنن میکشن و من و شما نه عکسشون میبینیم و نه شکارشون کسی هم با اونا کاری نداره در خفا هر کاری میکنن فقط به اسم اینکه مثلا طرف کارمند دادگستری هستش من دیدم میگم کسانی هستن که هر جمعه تو منطقه حفاظت شده اطراف تهران کل بز میزنه تازه دووستانشم دعوت میکنه خوب حالا بقیه مردم هم این چیزا رو میبینن و میگن ما چرا نزنیم چرا به فکر محیط زیست باشیم وقتی اجراکنندگان قانون خودشون به محیط زیست احترام نمیزارن و داستان به این صورت شروع میشه خود من سال اول پروانه ندادن نشستم خونه سال بعد پروانه دادن فقط گفتن ۴تا پرنده امسالم که پولمون خوردن .............
به نظرم کاملاً حق با آقا سینا است ولی من به این عقیده اعتقاد دارم که وقتی میریم شکار خدارو بالا سرمون ببینیم وبه ما چه طرف مقابل چه گناهی مرتکب میشه وما نباید خودمان را قاطی اون ها کنیم زیرا من و کس دیگیری را در یک قبر نمی گزارند پس ما مثل شکارچی های جوانمردانه شکار کنیم پس شعاری جز زنده باد شکارچی جوانمرد ایرانی ندارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع