انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محیط زیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چند تا از شکارچی های عزیز منطقی شمال کشورمون تفنگاشون رو تحویل دادن به سازمان محیط زیست برای اینکه دیگه شکار نرن
طبیعت ما زخمی تر از آن است تیری بسویش رها کنیم.لطفا رعایت کنین

برای من حقیر تو این خشکسالی و زمین خواری و شکار بی رویه دیگه شکار معنایی نداره.ایشالا خدا بهم پول بده برم باشگاهKhansariha (256)

[تصویر: X7s5U.jpg]
عجب کاری کردن واقعاً تحسین برانگیز است ما که دل نداریم اسلحه مون رو تحویل بدیم چکار میشه کرد ولی باید شکار هامونو یکم ملاحظه کنیم
سلام گذشتن از تفنگ خیلی سخته کارشون خیلی بزرگه ،ماکه تاپوکه فشنگ شلیک شده رو پیدانکنیم محل رو ترک نمیکنیم
سلام واقعا دل بزرگی دارند،چون تفنگ دلبستگی داره.ای کاش امکانات باشگاهی همه جای کشور درحد معقول ومناسب فراهم بود تا توهر بعدی دوستاران اسلحه وتیر اندازی لذت با اسلحه بودن رو اونجا تجربه کنن.با عرض ادب واحترام برای همه عزیزان......
سلام . دا خل این سلا ح های تحویلی ی تفنگ بادی مگنوم 350 بادوربین از خا نواده بوشنل چینی
هم است !!!!! ششمین سلاح از چپ
این تصویر بیشتر شبیه به یه عکس یادگاری هستش ،چیزی که توی این عکس خیلی جالبه اون تفنگ مشکی ه ( از سمت راست دومی ) که روی قنداقش فشنگ است ، فکر نمیکنم
م ج ا ز باشه .
با سلام :
بنظر میرسه این عزیزان از هم میهنان کرد هستند نه شمالی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ولی برخلاف نظر دوستان بنده معتقدم برای این هم وطنان عزیزم نه گذشتن از سلاح سخت بوده نه ایثار کردند و نه .....
اینها کسانی هستند که یا بهشان حواله تفنگ دولتی دادند ( که من آخرش هم نفهمیدم این چه کمکی بوده ......)یا در طرح عفو عمومی یک شبه به فکر تفنگ داشتن افتادند . هیچکدام عشق نداشتند نه به تفنگ ، نه تیراندازی و نه طبیعت ، برای همین به محض دریافت تفنگ به هر جنبنده ای تیر انداختند خرس ها را کشتند - پلنگها را زدند - بزغاله های شیر خور را زدند و عکس گرفتند تو فضای مجازی قرار دادند و...............
خیلی وقت پیش باید این تفنگها را از دستشان میگرفتند و میرفتند پی کارشان .........
حالا هم میل و هیجانشان فرو کش کرد میروند یک چیز دیگر را به گند بکشند ...........
قطعا با کنار رفتن این عده ، که امیدوارم هرچه سریعتر و با تعداد بیشتری صورت بگیرد ، فضا برای شکارچیان واقعی دو باره باز شود ..اگر چه افتضاحی که این جماعت نادان به بار آوردند همواره بر پیکر شکارچیان و طبیعت گردان سنگینی خواهد کرد .....
سلام کامران خان کاملا درست فرمودین درغیرمجازبودن سلاحها شکی نیست ولی بیایم همون جنبه مثبتش(تحویل اسلحه)روبهش فکرکنیم،چون فکرخوب ومثبت هزینه ایم نداره دولولها یکی صددرصدیلدیزه اون یکی فک کنم سارسیلمازباشه
درود بر دوستان
شاید عاشق عشق نو شدن و کهنه رو کنار گذاشتن یه جوون هم که در جمعشون نیست همگی یه عمر فرمون طبیعت رو بردن دیگه چیزی نمونده که بخوان شکار کنند شاید هم از تب وتاب افتادن یاد این شعر افتادم
در جوانی پاک بودن شیوه پیغمبریست ورنه هرگبری به پیری میشود پرهیزگار
البته منظورم این نیست که شکارچی خاطیست، بیشتر همون نظر جناب کوهنورد رو دارم که فرمودن اینا عاشق هیچی نیستن
از ظاهر بعضی از این تفنگها هم معلومه چماق و گرز هم اینجور دورش نایلون رنگی پلاستیکی نمی پیچند باور کن هیچ کدوم مجوز نداره نیتی خاص از این کار دنبال میشه باز یاد یه مثل افتادم که میگه :
کاسه به جایی رود که باز آید تغار (قده)
به امید انکه که ما یه روز بدانیم تفنگ فقط ماشه نیست ماشین فقط پدال گاز نیست زن فقط مادر بچه نیست
سلام،انشالا که هر چی که هست خیر باشه و سبب افراط و تفریط نشه،وقتی که عکس رو دیدم خدمت دوتا از دوستان خصوصی عرض کردم که یاد فیلم مارمولک افتادم که به پیر مرده میگفت: اینطور که معلومه شما در دوران جوانی حال و حول خود را کامل کرده اید و حالا که نوبت به جوانان رسیده شدید کاسه داغ تر از آش.
لینک مرجع