انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محیط زیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چندوقت ديگه يه صحنه سازي ميكنن و ميگن فلان جا چند نفر شكارچي خرس رو از پا درآوردندKhansariha (290)
(2014-11-13 10:01 AM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من متوجه نشدم منظور از " پس از چند شلیک هوایی " چی بوده ! یعنی بهش ایست دادن ؟ سرعتش غیر مجاز بوده ؟ شاید هم خرسه که به منطقه حفاظت شده رفته بوده مجوز نداشته ؟ اها فهمیدم احتمالا خرسه اقدام به شکار کرده بوده در حالی که مجوز نداشته ! شاید هم بز کوهی گرفته که تا 5 سال گرفتنش ممنوع شده ؟ همچین نوشتن " ناچار به تیر اندازی مستقیم با کلاشینکوف شدند " یکی ندونه فکر میکنه با داعشی ها روبرو شدن . داروی بیهوشی ناقص زدن به خرسه دیوونه اش کردن بعد هم کشتن Khansariha (290) واقعا چه قدر این عزیزان در کارشون تبحر و تخصص دارنKhansariha (214) مصداق بارز زجر کش کردن . راسته میگن خدا پس از انسان توجیه رو آفرید

دوست عزیز شرمنده به خدا ولی دیگه دارید احساسی نظر میدید
اگه دارو عمل نکرده چه ربطی به محیط بان بیچاره داره ؟؟ اگر دارو خوب یا بد باشه به سازمان ربط داره و سیاست های سازمانی و تخصیص بودجه ؛ نه به محیط بان
در ضمن اون ها تمام تلاششون رو کردن نه اینکه دست رو دست بزارن
خرسی که با دارو بیهوش نشده و فرار کرده و داره مردم رو میزنه باز هم سعی داشتن با صدای تیر فراریش بدن که نشده و آخر سر هم مجبور بودن بکشنش
خوب اینجا اگه بیایم مسخره کنیم که خرسه سرعت غیر مجاز رفته شکار غیر مجاز کرده و ... دیگه خدایی بی انصافیه !!
به قول دوست محیط بانمون ( کاربر xport ) با این مضمون که (( هرگاه لوله تفنگت را سمت جانداری گرفته ای قبل از شلیک
جان شیرین خود را با جان اون مقایسه کن ایا شلیکت ارزش گرفتن جان شیرین او را دارد ؟ گاهی دارد چون جان تو در خطر است
اما گاهی ندارد چون کسی نمیتواند جانی که خدا به وی ارزانی داده را
از او بگیرد ...

))
حالا شما بیا بگو نه نباید میکشتن . بابا داره مردم رو نابود میکنه شما هم اگه بودی همین کارو میکردی
درسته قبول دارم دارو به درد نمیخورده ولی اصلا تقصیر محیط بان نیست در ضمن اون ها تمام تلاششون رو کردن ولی نشده حالا بیایم مسخره کنیم دیگه نهایت بی انصافیه
اصلا اگه شما بودی چکار میکردی ؟؟؟
حرفتون رو کاملا قبول دارم ولی وقتی کسی کار اشتباهی میکنه نباید در صدد توجیه بر بیاد . به هیچ وجه قابل قبول نیست . این کار تخصص میخواد وگرنه کشیدن ماشه تفنگی مثل کلاشینکوف خیلی راحته . لاشه یه خرس تو یه بیابونی پیدا میشه هزار جور انجمن و سازمان محیط زیستی میریزن فیلم و عکس میگیرن که ای ملت ببینید شکارچی ها جنایتی مرتکب شدند و بعد میگن حالا که اینطوره شکار ممنوع . تولید سلاح ممنوع و هزار تصمیم دیگه بعد خودشون ...... ببینید برای اینکه افکار عمومی حساس نشه چقدر جالب جمله بندی کردن انگار دزد و قاچاقچی داشتن دنبال میکردن . دلیل وحشی شدن حیوون بدبخت کاملا واضحه کار غلط محیط بان در میزان دارو تزریقی . ناسلامتی خرسه ادم که نیست . اگه اون خرس به چند نفر دیگه هم حمله کرده دلیلش همون دارو اثر نکرده بوده . خرس رو وحشی کردن اونم پریده به ملت . باعث و بانی زخمی شدن ملت هم کار غلط محیطبان بوده هیییییییچ شکی توش نیست . اگه حیوون کسی رو میکشت کی میخواست مسئولین قبول کنه محیط زیست قبول میکرد ؟ به خدا یه اسپری فلفلی هم هست که چند ده ساله تو امریکا ازش استفاده میشه . 4 تا بدید به محیط بان که دیگه اولین راه حلش برای یه مسئله کشیدن ماشه کلاشینکوف نباشه . شکارچی از دستشون در میره با کلاشینکوف از پشت میزنن سفره اش میکنن . خرس رو وحشی میکنن بعدش باز با کلاشینکوف میزنن ابکشش میکنن . در مورد سوالتون که اگه من بودم چی کار میکردم . از این عمل قهرمانانه این عزیزان فیلم میگرفتم میفرستادم برای یه خانم دکتری ... میگفتم تحویل بگیرید اینها قراره حافظ محیط زیست ما باشن . Khansariha (8)
آره من هم با بخشی از نظراتتون موافقم . بله محیط زیست فقط گیر داده به شکارچی . خوب مگه ساخت این همه معدن تو کشور ، رد شدن جاده ی گلستان از وسط جنگل و ... ربطی به شکارچی داره ؟؟ مگه محیط زیست فقط برا حیوون هاست ؟!! نه محیط زیست فقط گیر داده به شکار بلکه شکار قسمت کوچکی از وظایف هست . بعد میان اسلحه نمیدن خدایی خیلی ایده ی بیخودی هست . وقتی اسلحه ندن بیرون ملت میرن دنبال بیجواز که سودش هم میره تو جیب ترکیه چون اگه بخوان جواز دار بخرن که باید حداقل 4-5 تومنی خرج کنن
در کل دارن زور بیخود میزنن اگر فرهنگ سازی کنن شاید بعد چند سال به جایی برسن .
به هر حال عدم آموزش مناسب به محیط بانان هم دلیل دیگری بر این حادثه هست که باز هم به سازمان بر میگرده
در ضمن منظورم از جمله ی اخر این بود که اگه شما محیط بان بودید چکار میکردید؟؟
100% مقصر توی این ماجرا محیط بانان و سازمان بوده
سازمان به خاطر تجهیزات نا کارامدش و به کار گیری پرسنل غیر متخصص و ناشی محیط بان به دلیل نا توانی در کنترل این گونه ماجرای پیش پا افتاده ای (همون ناشی بودن)
آخه مگه سیرکه که اجازه دادن ملت بیان اونجا دور و بر حیوان تجمع کنن که هم باعث تحریک حیوان و هم باعث اون اتفاقات بشن
ما که موندیم چی بگیم Khansariha (290)
اگه من جای محیط بان بودم از همون اول یا درست دارو رو میزدم یا میدادمش دست یه کاربلد . به هر حال حیوون رو نمیکشتم
با سلام به نظر من مقصر محلي ها هستن اگه به محيط زيست خبر نمي دادن خودشون موفق تر عمل مي كردن چون اين دوستان محيط زيستي قبلا هم از اين شاهكارها كردن اگه دوستان يادشون باشه پارسال تو فيروز كوه هم اون پلنگ بيچاره به سرنوشت همين خرس دچار شد
یه عده ای هم نشستن گوشه ی میدون و می گن لنگش کن! از پشت سیستم تز دادن خیلی راحته...
آره این مقصره... آره اون مقصره... باید اینکارو میکردن... بابا اینا متخصص نیستن...
خب منو تو چیکار کردیم؟!! ها؟!!!
خیلی مردی برو تشکل راه بنداز حمایت کن. برو جلو محیط زیست استانتون اعتراض کن. ببینم میکنی؟ (فقط یه نفر نه ها، همه دوستانی که دارن به راحتی کنج خونه نظر میدن)
الان این کارکنان ادارات از پشت کوه اومدن؟ خیلی واردی، خیلی دلواپسی برو تو اداره محیط زیست کارکن ببینم چیکار میکنی...
عزیز جون این که دیگه نیاز به مرد بودن نداره .... اینجا باید آی کیو داشت
کدوم آدم عاقلی اجازه میده که مردم عادی و محلی به اون حیوان وحشی خطرناک نزدیک بشن و اطرافش رو شلوغ کنن که اگر حیوان آزاد شد بپره همه رو جر بده؟
کدوم مامور آموزش دیده ای از پس بیهوش کردن یک حیوان در بند بر نمیاد؟(حالا حیوان آزادش بماند)
ما هم انتقاد کردیم و باید هم میکردیم حالا اگر از نظر شما چرت گفتیم خب اون دیگه نظر لطف شماست........ من و بقیه دوستان هم اونجا نبودیم که بخوایم کاری کنیم

یک حیوان کم یاب به این راحتی کشته شده به دلیلی که بر همگان مشخصه و شما به جای انتقاد از عاملین طرفشون رو هم میگیرن ...خب اینطوری معلومه که پیشرفتی در این سازمان حاصل نمیشه و هنوز که هنوزه برای بیهوش کردن یک حیوان اینهمه دردسر باید بکشیم
شما سربازی رفتی؟ اونجا بری میبینی مردم رو از سر یه تصادف به راحتی نمیشه دور کرد چه برسه به دور یه حیوون اونم سر زمین!
کدوم مامور آموزش دیده ای از پس بیهوش کردن یک حیوان در بند بر نمیاد؟!!
اونی که وقتی بهش گفتن وقتی این تفنگو شلیک کنی سمت یه خرس بیهوش میشه ولی وقتی شلیک میکنه میبینه نمیشه!

شما متن گزارش رو خوندی؟
عینا جملات گزارش رو پایین کپی میکنم:

خرس با محیط بان گلاویز شده و پس از گاز گرفتن و مجروح نمودن پای محیط بان، وی را رها کرده و به سمت باغات منطقه فرار می کند.

در میانه راه خرس به یک مرد میانسال حمله می کند و وی را نیز از ناحیه ران زخمی کرده و به مجددا به دویدن ادامه می دهد.

پس از طی مسافتی خرس به یک پیرمرد حدودا هشتاد ساله به نام آقای رضا بامدادی حمله ور می شود و به شدت وی را مجروح می کند.
الان به مردم دورش حمله کرد دیگه؟!!

مردی نمیخواد دیگه؟! سگ تا حالا بهت حمله کرده؟
مرد میخواد جلو خرس قهوه ای (اونم نه خرس سیاه) که فقط به یه سیم وصله وایسی با دارت بیهوشی بهش شلیک کنی.
مرد میخواد شبو روز تو کوه و کمر، جاهایی که چوپان هام حتی نمیرن، بری گشت بزنی.

انتقاد کردی؟ خیلی لطف کردی. پشت سیستم جای گرم و نرم آقا اینا چرا اینجورین آقا اونا چرا اونجورین... اصلا تموم حرفات درست، منو تو در عمل چیکار کردیم؟!
ارزش حرف بدون عملم که میدونی چقدره...
لینک مرجع