انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محیط زیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اینم مصداق اون جمله ((سوال من اینه که:چه فرقی بین شکار خرس در ایران و شکار خرس در امریکاست؟))
در ضمن منظور شما رو از عبارت ((جوانی مثل شما)) متوجه نشدم .
من اهل مظلوم نمایی نیستم . فقط خواستار این شدم که بحث رو پایان بدید . باز هم هر طور دلتون خواست برداشت کردید .
اگر من بی احترامی کردم از دوستان خواهش میکنم تذکر بدن و بگن کجای حرف های من بی احترامی بوده .

در ضمن آقا جلال عزیز من با شرع مشکل ندارم هیچ ، بلکه بسیار پایبندم . منظورم این بود که یک عمل بسیار زشت و قبیح رو می خوان با اجرای دستورات دینی سر پوش بذارن و شرعیش کنن که یقینا کار اشتباهیست . چرا که اگر هنگام خوردن نان حرام بسم الله بگی هرگز نان حلال نمیشه . امیدوارم از این عبارت برداشت نکنید که من به شما خدای ناکرده گفتم حرام خور !!!!
به به یادمه یه زمانی یه پستی تقریبا شبیه پست اقا فواد رو یه بنده خدائی که قدیمیا میشناسند داد و قصدش حمله مستقیم به ذبح و توهین به اسلام بود!
فواد جان این وسط یه مشکلی پیش اومد پست شما شبیه اون اقا بود و برای همین من هم وقتی این پست رو خوندم دقیقا فکر کردم یه نفر این پست رو نوشته ولی من تورو میشناسم دیگه...
برای همین مطمئنم توی نت اینجوری خونده میشه و اشتباه خونده میشه!
حالا ذکر یه نکته:
اگر برای چرم و پوست،حیوان حرام گوشتی رو شکار کنند مثل خرس و ببر و پلنگ و ... چنانچه ذبح شرعی بشه پوست حیوون و چرمش نجس نیست!!!این برای اون ذبحش...
ولی عقل من میگه حیوونی مثل خرس و شیر و ببر رو برای خوشگلی و پوست شکار نکنم چرا؟چون ظلم درحق حیوان هست و از نظر من هرگونه ظلمی توی اسلام حرام هست!
خدا عقل رو داده برای چی؟کجای قران نوشته نماز چند رکعته و ذبح دقیقا طوریه و به ریزه کاریا اشاره کرده؟خدا راه رو داده عقل رو هم داده!قران با تفکر و عقل جوابگوی همه چیزه پس قبل شکار حیوونی به این شکل باید فکر هم کرد!ولی منی که پوست این حیوون یا چرمش رو به هر دلیلی میخرم فقط برای اینکه نجس نباشه شرطش اینه که ذبح شرعی شده باشه حتی خرس و شیر و پلنگ!
اقا جلال هم اصلا جبهه نگرفت.شما هم زود قضاوت کردی.ولی دلیلش ضربه خوردن همگی ما ازین جور پست ها بود که مطمئنم شما منظوری نداشتی ولی خاطرات و توهینهای گذشته رو برای ما زنده کردی و به یاد اون زمان افتادیم...امیدوارم درکمون کنی دوست عزیز...
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
تمام
یاعلی
بله علی آقا . فرمایش شما منطقی هستش . اما برخورد دوستمون آقا جلال خوب نبود . من خودم به احکام پایبندم و همیشه سعی در اجرای درست اونها دارم .
یا حق .
با تشکر از دوستان که با کمک خودشون و دلسوزی هاشون جو را ارام و دوستانه و بدون تنش جلو می برندKhansariha (8)
با سلام
امروز 16 بهمن 90 دوست طبیعت گرد بسیار عزیزم جناب آقای بهمن ایزدی یه گزارش مفصل دارن در مورد سفر به چاله مرکزی لوت در روزنامه همشهری.
چون مصادف شد با امتحانات پایان ترم دانشگاه، قسمت نبود در این سفر همراهشون باشم و مثل اینکه حسابی از دست دادم
حتما روزنامه همشهری امروز و تهیه بفرمایید و این گزارشو در صفحه 16 مطالعه کنید
سال گذشته در همین سفر تحقیقاتی بنده هم حضور داشتم و برای اولین بار حیات در چاله مرکزی لوت به ثبت رسید.
تیغ برا Khansariha (8)
[تصویر: IMG_3021.jpg]
بنده به همراه بهمن خان ایزدی یکی عاشقان و زحمت کشان طبیعت ایران، پارک ملی کویر
عمق فاجعه !!!!!Khansariha (367)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا فاجعه ست دریاچه ای به این زیبایی داره نابود میشه Khansariha (219)
متاسفانه مثل اینکه بارندگی های امسال هم تاثیر چندانی رو وضع دریاچه نداشته.
دوستان اشتباه نکنید اینجا کویر لوت یا دشت کویر در ایران مرکزی نیست!!!

اینجا دریاچه ی ارومیه در شمال غرب کشور است!!!

[تصویر: 429166_172532226190776_100003019996946_2...6928_n.jpg]
پیشنهاد میکنم برو بچ هر شهر هر دو ماه یکبار یه روز خاص قرار بزارن ،محلهای تفریح و گردش و احیانا" شکار را از زباله پاک کنن ،اگر مدیران سایت اجازه بدن میشه یه NGO ترتیب داد مثلا" بنام دوستداران محیط زیست و یا بنام همین انجمن ... و یا هر اسم دیگری ، هم بچه ها دور هم جمع میشن و هم یه کار خوب و فرهنگیه ، پول دستکش و ماسک وکیسه زباله اش هم دانگی ، یا بصورت داوطلبانه.
میشه یه شعار هم تعیین کرد که به پشت لباسشون بزنن مثلا" "با محیط زیست مهربانتر باشید" و ....
منتظر اظهار نظر دوستان
لینک مرجع