انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: محیط زیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
عكس يكي از قاتلين جنگلها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-07 05:36 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خواهشا" نظراتتون رو در این سایت بگذارید تشکر از اقای بلمکی .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونم مسیح جان
جالب بدونید این دوست عزیزمون بنده و استاد اینانلو رو به صرف کباب جیگر شکار برای صلح دعوت کرده. خودتون بخونید Khansariha (8)
درياچه اروميه با تمام جزاير آن در سال1354 به عنوان يكي از تالاب‌هاي بين‌المللي در كنوانسيون رامسر ثبت واز سوي مؤسسه بين‌المللي تالاب‌هابه عنوان يكي از مهم‌ترين مناطق مهمپرندگان انتخاب شد. در اين درياچه در حال حاضر 27 گونه پستاندار، 212 گونه پرنده، 41 گونه خزنده، هفت گونه دوزيست و 26 گونه ماهي زيست ميكند. درياچه اروميه داراي 102 جزيره است كه همه آنها از سوي سازمان يونسكو به عنوان ذخيرگاه طبيعي جهان به ثبت رسيده است.درياچه اروميه از نظر سطح آب‌هاي آزاد،بيستمين درياچه جهان از لحاظ وسعت و شورترين پس از بحرالميت محسوب مي‌شود. طول درياچه از 130 تا 146 كيلومتر و عرض آن از 58 تا 15 كيلومتر(بين كوه زنبيل و جزيره اسلامي) متغير است.شوره زارهاي حاشيه دريا روز به روز وسيع تر و آب‌هاي زيرسطحي نيز شورتر مي‌شوند تا جايي كه چندين روستاي حاشيه درياچه هم اكنون خالي از سكنه شده‌اند.بادهاي نمكي در آينده به يكي از تهديدهاي جدي منطقه تبديل مي شود وبه گفته مسئولان امر، مزارع درجه يك حاشيه درياچه اروميه با تهديد نابودي مواجه هستند.براساس برآورد كارشناسان، 70 درصد علت كاهش آب درياچه اروميه شرايط طبيعي و اقليمي از قبيل تبخير است و تنها 30 درصد توسط عوامل انساني صورت مي‌گيرد.دریاچه ارومیه بزرگترين زيستگاه طبيعي آرتميا در جهان است (موجودي زنده که غذاي ماهي خاويار است) را دارد و قيمت آن تقريبا با ماهي خاويار برابری می کند. با این وجود حتی در صورتی که بعدها هم دریاچه احیا شود دیگر اثری از این موجود نخواهد بود.این دریاچه شورترين درياچه جهان است كه حيات در آن جريان دارد.تحقیقات نشان داده است که خواص طبي و درماني لجن و نمک درياچه اروميه بسيار شبيه با خواص نمک و لجن درياچه بحرالميت اردن است که کشورهاي خارجي بويژه فرانسه، انگليس و آلمان استفاده فراواني از آن مي کنند. لجن دریاچه ارومیه قابلیت چشمگیری در کاهش و تسکین درد داره و می توان از آن برای تهيه محصولات بهداشتي و آرايشي و همچنيناحداث کلينيک هاي درماني استفاده کرد.بد نیست بدانید که با وجود فواید بسیار و نقش عمده این دریاچه در اکوسیستم سطح آب این دریاچه 7 متر کاهش یافته است و برآورد می شود تا سه سال آینده کاملا خشک شود.
عوضش قراره کویر رو تبدیل به دریا کنیم...Khansariha (226)
جناب بلمكي .ممنون ازنكته بيني وپاسخ بسيارمنطقي وبجاودفاع جنابعالي ازاستاداينانلو طبيعي است كه ازمنظرعده اي باصطلاح خودشان سبزودوستدارطبيعت ، شكارچي وطبيعت گرد هميشه آماج بيشترين انتقادات قرارگرفته وتمام كاسه وكوزه هاي بي مبالاتي وبي مديريتي درمحيط زيست كشور برسرشكارچيان قانونمند شكسته شود البته حساب شكاركشان ازشكارچيان جداست ولي صدافسوس كه بعضا عوام ايندورابه يك چشم ديده وبا يك حكم مجازات مي نمايند. بعداز نودوبوغي هم كه يك نفرپاشنه كشيده ودرصددبرمي آيداصول صحيح شكاروفرهنگ طبيعت گردي وطبيعت دوستي رابه تصوير وتعريف بكشدصداي وااسفاهاي آنان بلندشده وشكارچي قانونمندوطبيعت گردواقعي راصيبل اهداف خاص خود مي كنند.
دوستان اینهم یکی از چشمه های فصلی پارك ملي كلاه قاضي.

[تصویر: 13387575362.jpg]
سلام بچه ها
من اين متن رو تو قسمت تصاوير شكار گذاشتم كه با واكنش مدير ارشد سايت و يكي از كاربران مواجه شدم و پست من حذف شد
آيا اين درسته كه نتونيم نظراتمون رو بيان بكنيم به اين دليل كه اينجا جاش نيست
تو اين قسمت همه با هم همنظر هستن آقاي مدير سر كي كلاه ميزاري جاي تاسفه

بچه ها سلام من تقريبا 10 سال هستش كه 3 تااسلحه دارم و هفته اي 2 يا سه بار هم به باشگاه مهام ميرم و تيراندازي ميكنم و تو اهداف ثابت و پروازي تجربه نسبتا خوبي دارم تير اندازيم هم بد نيست اين مقدمه رو خدمتتون عرض كردم تا بگم كه حس تيراندازي رو ميشناسم و عاشق اسلحه هستم ولي از وقتي كه تو اين سايت دارم ميگردم و يه سوالي ذهنمو مشغول كرده تقريبا 70 درصد بچه هاي اين سايت به هر چيزي كه تكون بخوره شليك ميكنن بدون اين كه فكر كنن آيا به دردشون ميخوره يانه : زاغ . گنجشك . خرگوش . و........ بعضي از بچه ها هم كه مبتكرانه دست به راه اندازي مسابقات جهاني شكار كلاغ ميزنن و توجيهشون غير مفيد بودن و آفت بودن اين گونه جانوري هستش برام جالبه بدونم آيا به صرف داشتن اسلحه حق گرفتن جون هر جانداري رو داريم يا ذوق اينكه تونستيم با پرداخت يه مبلغي به تازگي دست به تفنگ بشيم براي اثبات تيراندازيمون با گرفتن ژست تكتيراندازها به هرچيزي شليك كنيم درسته ؟ غافل از اينكه با اين تجهيزات مدرن هر بچه اي براي خودش يه تكتيراندازه ( براي اثبات حرفم كافيه فقط يه سرچ ساده بزنيد ) بهتر نيست براي اثبات و تمرين به اهداف مهندسي شده يا درب بطري و يا اگر خيلي تيرانداز هستيد به دونه تسبيح شليك كنيد يا بهتر براي مهك زدن خودتون به باشگاه بريد تا ببينيد چند مرده حلاج هستيد تو طبيعت يه حيوان قدرتمند زماني به شكار ميره كه گرسنه باشه حتما از رحم و مروت دنياي وحش خيلي چيز ها شنيديد خدا زماني كه انسان رو آفريد به خودش آفرين گفت ( خرابش نكنيد ) كلاغ هرچقدر هم بد قيافه و سر شار از بديها باشه جون براش شيرينه پس از قهر مادر طبيعت هزر كنيد كه جريمه هاش خيلي سنگين تر از اونيه كه فكرشو بكنيد میازار موری که دانه کش است که جان دارد و جان شیرین خوش است مزن بر سر ناتوان دست زور که روزی در افتی به پایش چو مور گرفتم ز تو ناتوان تر بسی است توانا تر از تو هم آخر کسی است شكار چي هاي خارجي رو كه ميبينم لذت ميبرم ( فيلمهاشون موجوده ببينيد بد نيست ) و بعضي ازشكار چي هاي خودمون باعث تاسف ( البته اين هم فيلمهاش موجوده از كشتن خرس با توله هاش و پلنگ ايراني كه نسلش داره منقرض ميشه تا آقايون كلاغ كش )

آقاي مدير احساسي برخورد كردم
عذر خواهي رسمي من رو پذيرا باشيد
با احترام رضا
دوست عزیز ، بهتره زود قضاوت نکنید

مسابقه شکار کلاغ توسط جناب آقای بلمکی برگزار شد . هم ایده برای ایشون بود و اسپانسر خودشون بودن . آقای بلمکی یکی از شکارچیان قانونمند و همچنین از فعالین حفاظت از محیط زیست هستن . کافیه اسم ایشون رو تو گوگل سرچ کنید . تمامی بازتاب هایی که عملی شدن این ایده بر روی محیط زیست و بر اذهان عمومی داشت از پیش بررسی شده بود و کار طبق برنامه و اصولی انجام شد .

البته من با قسمت اول پستتون موافقم . بعضی مدیران سعی میکنن هر پست حاوی انتقاد رو ویرایش کنن و معنی این کار اینه که پاسخ قانع کننده ای واسه انجام بعضی کارهاشون ندارن . به هر حال چاره ای نیست . اینجا هم مثل خیلی از مجامع دیگه سعی میکنن به جای این که عامل اعتراض رو از بین ببرن ، با معترض برخورد کنند .

این هم یه شاخه گل واسه این که سایر مدیران که برخورد منتطقی دارن از صحبت ما دلگیر نشنKhansariha (8)
این عکس ها هم مربوط میشه به خفت کردن شکارچیهای منطقه بهشهر به وسیله مامورین شکاربانی بهشهر.چند تا تیکه گوشت مرال که توی پلاستیک هست.قرقاول تاکسیدرمی شه و سر قوچ و یه عدد برنو.که از خونش گرفتن[تصویر: 13388921551.jpg] [تصویر: 13388924322.jpg] توقیف پرندگان شکاری و یه تک لول غیر مجاز [تصویر: 13388924311.jpg] یدونه کبک توی فصل غیر مجاز [تصویر: 13388924323.jpg] قرقاول ماده [تصویر: 13388933291.jpg]
(2012-06-04 09:17 PM)foad-bonellis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ، بهتره زود قضاوت نکنید

مسابقه شکار کلاغ توسط جناب آقای بلمکی برگزار شد . هم ایده برای ایشون بود و اسپانسر خودشون بودن . آقای بلمکی یکی از شکارچیان قانونمند و همچنین از فعالین حفاظت از محیط زیست هستن . کافیه اسم ایشون رو تو گوگل سرچ کنید . تمامی بازتاب هایی که عملی شدن این ایده بر روی محیط زیست و بر اذهان عمومی داشت از پیش بررسی شده بود و کار طبق برنامه و اصولی انجام شد .

البته من با قسمت اول پستتون موافقم . بعضی مدیران سعی میکنن هر پست حاوی انتقاد رو ویرایش کنن و معنی این کار اینه که پاسخ قانع کننده ای واسه انجام بعضی کارهاشون ندارن . به هر حال چاره ای نیست . اینجا هم مثل خیلی از مجامع دیگه سعی میکنن به جای این که عامل اعتراض رو از بین ببرن ، با معترض برخورد کنند .

این هم یه شاخه گل واسه این که سایر مدیران که برخورد منتطقی دارن از صحبت ما دلگیر نشنKhansariha (8)
دوست من سلام
خوشحالم كه يك بحث منطقي شكل گرفته
در مورد اعتراضي كه از جانب بنده بود شكار كلاغ به عنوان مثال بود غير از اين مسابغه دوستاني هستن كه تصور ميكنم روي مسير حركت نميكنن
ولي از پاسخ منطقي و زيباتون تشكر ميكنم
و بايد به ياد داشته باشيم كه حفاظت از محيط زيست وظيفه تك تك انسانهاي صاحب فهم و شعور هستش
اگر بي ادبي نسبت به دوستان شده پوزش ميخام ولي قبول كنيد بعضي از دوستان كم لطف هستن و باعث شد با مسله احساسي برخورد كنم
Khansariha (8)
خوشحال ميشم كه باهاتون در ارتباط باشم
ارادتمند رضا
لینک مرجع