انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.Khansariha (8)
اقا صالح ما مبتدی و کوچیک همه اعضای سایت هستیم و استفاده از تجربه دوستان سایت برام افتخاره.
اقا وقت نکردم دنبال تعمیر شادو برم.انشالهه شنبه میرم درستش کنم.خداکنه زیاد خرج برنداره.
سلام آقا فریبرز سلام خدمت شما عرض کنم که من کوچیک همه هستم ولی در پی فرمایشات مدیر انجمن آقا اسماعیل عزیز منه حقیر از شما خواهش میکنم که مباحث مفیدتون درباره شادو ۱۰۰۰ رو با آقا صالح عزیز به تاپیک مربوطه ببرید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام محمد جان.
بسیار عالی.
منم به خاطر همین دیگه پی ش رو نگرفتم انشاالله توی تاپیک شادو ۱۰۰۰ حسابی راجبش بحث میکنیم.
سلام دوستان عزیز.
یک بروشور از سلاح های بایکال.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس های زیبا از بایکال ام پی ۲۷
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقت داشته باشید در پک اسلحه دولول سوار بایکال باید موارد زیر موجود باشه
۱ - دفترچه راهنما.
۲ - یک عدد چوک و یک عدد آچار چوک.
۳ - خود اسلحه.
اینم یک ویدیو انباکسینگ از این اسلحه در یوتیوب.

بایکال ام پی ۲۷ یک سلاح دولول سوار ساخت شرکت ایژمان / بایکال ؛ روسیه میباشد.
این سلاح در دو مدل تک و دو ماشه و با پوکه پران و یا با پوکه کش عرضه می شود.

لول این سلاح بسیار مقاوم و قابل اعتماد است اما به دلیل موبایل چوک بودن بهتر است از فشنگ های چهارپاره در ان استفاده نشود.
قنداق این سلاح ساده اما زیبا طراحی شده است که مورد پسند بنده ست.
بسیار خوش دست و با کیفیت میباشد‌
دوستان شک نکنید هیچی از مدل های اروپایی کم نداره.
همچنین میتوان از قنداق سنتاتیک هم روی ان استفاده کرد.
اینم عکس این اسلحه با قنداق سنتاتیک سیاه و استتاری.

اما از نظر من هیچ چیز همون مدل قنداق چوبی ش نمیشه.
خدا اینو نصیب همه بکنه.
موفق باشید. در پناه حق.
در ر و سلام بر همه بایکال سوارها. دم همتون گرم و عمر همتون درااااااااااااااااااااااااااااااز. بایکال سوار آخرشه و عشقه. قدر تفنگهاتون بدونین. ظاهر و باطن، هر دو عالی
به به جناب کاربخش عزیز ارادت دارم خدمتتون.
سلام بر شما و همه اساتید. متاسفانه فرصت نیست از دوستان یاد بگیریم و هر وقت فرصتی دست بده انجمن نگاه میکنم و یاد میگیریم.
میگن سوار بایکال از 100 میلیون رد شده. خدایا این کشور از تمام بلایا دور کن. ????????????????????
Khansariha (290) متاسفانه بله ، ۱۰۰ ملیون رو‌ رد کرده...
سلام بر همه عزیزان
بنده تک لول روس دارم که میخوام عوض کنم دولول بگیرم....دولول بایکال روی هم اولین گزینه ام هست......سوالی که دارم اینه که بایکال دوماشه پوکه پرون داره یا خیر؟ قیمت نو و اکبند الان چنده؟
سلام امروز دولول سوار بایکال روس ، دو ماشه ، تولید 2008 صفر آکبند گرفتم ۱۷۰ میلیون .

عکس بارکد جعبه ، مهر دفترچه و شماره های حک شده روی لول و کپ اسلحه به زبان روسی به کارخانه بایکال ایمیل شد و مورد تایید قرار گرفت
اصلاح میکنم مدل 2009 هست
Али, здравствуйте!

Подтверждаю, что Ваше ружье МР-27М изготовлено в России на АО «Ижевский механический завод» в 2009 году.

С уважением,

Пушкарев Андрей Георгиевич

Начальник отдела продаж ГСО и БСО

Тел. (3412) 57-38-38 доб. 30207

e-mail: a.g.pushkarev@baikalinc.ru
علی سلام!

من تأیید می کنم که تفنگ ساچمه ای MP-27M شما در سال 2009 در کارخانه مکانیکی JSC Izhevsk در روسیه تولید شده است.

خالصانه،

پوشکارف آندری جورجیویچ

رئیس بخش فروش GSO و BSO

تلفن (3412) 57-38-38 داخلی. 30207

پست الکترونیکی: a.g.pushkarev@baikalinc.ru
این ویدیو کاربردی را تا انتها ببینید
لینک مرجع