انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام عکسها باز نمیشه. از مسیر دیگه برین جلو
کاربخش جان شما لطف دارید
احمدی کوچکترین عضو انجمنه
مهدی جان
انشاالله که هرچه زودتر مشکلتون حل بشه
ضمنا عکسهاتون برای بنده هم قابل نمایش نیست
ایا در اپلود سنتر انجمن عضو هستید ؟
سلام
چشم آقای کاربخش حتما
ممنون از شما آسمان جان
خیر در آپلود سنتر انجمن عضو نیستم
الان دوباره امتحان میکنم
Khansariha (8)
مهدی جان منتظر عکس های سلاح قشنگتون هستیم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان این هم
( Baikal MP-27-EM-1C )
( 1227 )
[تصویر: 1460660861261.jpg]
[تصویر: 1460660861312.jpg]
[تصویر: 1460660861343.jpg]
[تصویر: 1460660926021.jpg]
[تصویر: 1460660926082.jpg]
[تصویر: 1460660926163.jpg]
[تصویر: 1460660996841.jpg]
[تصویر: 1460660996882.jpg]
[تصویر: 1460660996953.jpg]
[تصویر: 1460661101611.jpg]
دوستان ببخشید دیر شد یکم نت ظعیف بود
با سلام .
مبارکه
از اقای دورقی گرفتید
چند خریدید
معمولا مجوز تو ابادان و خرمشهر یک کمی دیر به دست طرف میرسه چون باید بره تهران صادر بشه
البته شانس هم بستگی داره
سلام
خیلی ممنون
بله از دورقی خریدم
12 تومن
عزیز ولا چی بگم کسایی که سال 94 اسلحه خریدن پارسال مجوزشون اومد
ولی ما سال 93 خریدیم و هنوز دست رو دست گذاشتیم و منتظریم
شاید یه حکمتیه
Khansariha (214)
راکی جان اگه ما میدونستیم بقیه پشت سرماها چیکار میکنن دیگه به اون بالا سر نیازی نبود
خداوکیلی من نگران هیچی نیستم
ما خدا رو داریم
سلام. اقا ایول که همیشه بالا سری رو در نظر دارین. Khansariha (8)تفنگ عالیه و مثل بقیه سوارهای روس ساده و کار درست و زحمت کشهKhansariha (48)ان شاالله ماشش براتون همیشه بچکه اونم با لذت. اگر اشتباه نکنم ی کمی رنگ قنداقش از تفنگ من تیره تره البته شایدم مال نور عکس باشه ولی کارش درسته. چوکها چند گرفتین و استفاده هم کردین(که فکر نمیکنم) چوک خودش هر سه تا موجود بود روی تفنگ ؟ بازم دمتون گرم.
سلام آقای کاربخش مرسی ممنون عزیزم
درمورد قنداقش گفتید اگه حقیقتش بخواید من تفنگ دوست دارم مشکی با قنداق تیره باشه بخواطر همین من 3 بار روغن کنجد بهش زدم و اینطوری شد که خواستم
چوک ها هم پارسال راهم خورد به تهران و 1 تمونه پنج تایی ترک با آرم بایکال گرفتم 120 تومن ولی هنوز ازشون استفاده نکردم
چوکهای فابریکش هم ستا هستن یه فول چوک یه شماره 3 و یه شماری 4 هستش
از تفنگ هم فقط 4 بار اون هم تست با فشنگهای فشار کم که آقام درست میکنه زدم البته خیلی ببخشید اینو گفتم سلاح روس چک کردن نمیخواد
چاکر آقای کاربخش Khansariha (8)
سلام مهدی جان ممنونم بابت عکسها انشالله که سالیان سال بخوبی وخوشی ازش استفاده ببرید
دوستان اگر کسی شماره اسلحه ومهمات تهران رو دارند دراختیار اقا مهدی بذارند شاید تلفنی نتیجه گرفت
مهدی جان اگر تلفنی نتیجه نگرفتید برید تهران چون بیش از حد معمول طول کشیده طرفای ما جواز موقت کمتر ازیک ماه وجواز 5 ساله حداکثر 3 ماهه میاد
لینک مرجع