انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مشکل احتمالا از اهرم های فعال کننده پوکه پرانه و محل اتصال آنها به چکش هست که هر دو اهرم در هر حال رها میشوند.در ضمن طول اهرمها و سلامت بخش درگیر با قطعه بچه قنداق رو بررسی و با سلاحی که ایراد مد نظر شمارو ندارد مقایسه کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-03 11:59 AM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشکل احتمالا از اهرم های فعال کننده پوکه پرانه و محل اتصال آنها به چکش هست که هر دو اهرم در هر حال رها میشوند.در ضمن طول اهرمها و سلامت بخش درگیر با قطعه بچه قنداق رو بررسی و با سلاحی که ایراد مد نظر شمارو ندارد مقایسه کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون از دوستان که دارن مشارکت میکنند .امروز من تفنگ را خالی یعنی فقط با پوکه ماشه را چکاندم البته قبلش یک بار باز و بستش کردم و یک روغن کاری قطعات متحرک را که البته فکر نکنم تاثیر اینکار باشه اجکت لولها درست کار کرد و فقط لول شلیک شده اجکت میکرد یعنی تفنگ درست کار میکرد این یکی دو روز عزاداریها بگذره برم بیرون شهر ببینم دوباره با فشنگ پر هم امتحان کنم ببینیم چه نتیجه ای میگیریم
سلام
دوست عزیز با پوکه یا محافظ سوزن درست کار میکنه ولی با شلیک نه
(2014-11-03 08:49 PM)mehdirkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز با پوکه یا محافظ سوزن درست کار میکنه ولی با شلیک نه

اره البته باید یکبار دیگه با فشنگ تستش کنم ببینم مشکل حل شده و یا با شلیک این مشکل پیدا میشه
من که قبلا امنحان کردم جواب نداد،حالا شاید مشکل شما حل شد
اقا منم دوباره کک افتاد توی. . . . و رفتم امتحان کردم بدون فشنگ و پوکه جواب داد و با شلیک هم مشکلی نداشت و
هر دو لول چه اول بالا و چه اول پایین فقط پوکه اجکت شد. تک ماشه دولول سوار و چوک خور و سال ساخت 2010
و برسم به دفترچه شاید ماه ساخت هم باشه که خبر میدم. خیلی هم دلم میخاست بازش کنم ولی هم وقت نبود.
یه سال 2009 هم قول گرفتم پس فردا امتحان میکنم.
دوستان طبق قولی که دادم یه بایکال 2009 امتحان کردم و 5عدد فشنگ عقاب جهت امتحان شلیک شد که
پوکه کشها درست و حسابی کار کردن و چه اول بالا و چه اول پایین هیچ وقت دوتا لول اجکت نشد. بازم
امتحان میکنم روی تفنگهای دیگه و خبر میدم
(2014-11-06 06:38 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان طبق قولی که دادم یه بایکال 2009 امتحان کردم و 5عدد فشنگ عقاب جهت امتحان شلیک شد که
پوکه کشها درست و حسابی کار کردن و چه اول بالا و چه اول پایین هیچ وقت دوتا لول اجکت نشد. بازم
امتحان میکنم روی تفنگهای دیگه و خبر میدم

سلام خدمت دوستان
امروز منم با فشنگ 1 ترک چند شلیک کردم مشکل تفنگ من حل شده و البته نه دلیل اجکت شدن قبلی رو میدونم و نه حل شدنشو .فقط تنها کاری که کردم یک تمیزکاری و روغنکاری بوده که فکر نکنم تاثیر خاصی رو حل مشکل داشته .علی الحال مشکل من حل شد
یه دولول سوار دیگه تست شد البته خودم حضور نداشتم ولی خبرش تلفنی گرفتم اونم مشکلی نداشت و ساخت 2010 بود انشالله که همه دوستان مشکلشون حل بشه چون حیفه این اسلحه همچین بهتونی بهش زده بشه خخخخخ
سلام به دوستان ، ببخشيد اينجوري نظر ميدم ولي به نظر من تفنگهاي روس كَت و كلفت و خر كارن ، اگه نظافت تفنگ به موقع انجام بشه و سرويس هاي لازم و ضروري انجام بشه به اين راحتيا واسشون مشكلي پيش نمياد ...
لینک مرجع