انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان
لطفا اونهایی که بایکال و خصوصا تک ماشه دارند راهنمایی کنند من شنیدم بعد از یک مدت استفاده از تفنگ با چکاندن ماشه دو تا لول باهم شلیک میکنند لطف کنید بگید این درسته یا نه واگه درسته حدودا بعد از چند شلیک ممکنه این اتفاق بیفته . با تشکر از همه دوستان
سلام.
نبینم رو بایکال عیب بزارین Khansariha (290) معنی ندارهKhansariha (367)
تفنگ به این نازی و با حالی اصلا این وصلها بهش نمیچسبهKhansariha (8) بنده دارم و بعد چهار سال اصلا موردی نداره و فراوان هم باهاش تیراندازی کردم. چنتایی هم که نزدیکم بوده و خبرشون دارم ندیدم ولی ممکنه یکی دوچار مشکل بشه ولی برا همه خیر. تفنگ خوبیه و عالی کار میکنه.
وقتی میبینم کسی بااین قاطعیت ازبایکال دفاع میکنه خیلی کیف میکنم،دوست دارم این سه ساله تموم شه،یه بایکال بگیرم،چون بایکال لایق این تعریف وتمجیدهاهستKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
خداییش توی تفنگهای رده خودش و توی دوران سهمیه بسیار عالیه. Khansariha (8)Khansariha (48)
سلام دوستان گرامی
یه زحمت داشتم
اسلحه دولول بغل بایکال بدون چوک و دوماشه که به اسم سری جدید بایکال معرفی شده و فروش میره
قضیه اش چی هست؟
دولتی وارد شده ایا؟
سهمیه که ندادن جدیدا پس اینا چطور الان داخل بازار هست؟
اگه کسی از دوستان اسلحه رو داره یا نمونه اش در دسترسش هست ممنون میشم مشخصات رو بگید طول لول و احیانا نوشته ها و مدل و مشخصات
موفق باشید
اینجا مال برادر بزرگترشه؛ دولول سوار روس
دوستان کسی قیمت روز رو داره؟
قیمت خشک و کارکرده
سلامKhansariha (8)
شهابی جان قیمت این اسلحه توهرنقطه ازایران فرق میکنه،مثلاتویه شهرکمیابه وقیمت بالاست،وتویه شهرزیاده وهزارننگ بهش چسبوندن{بایکاله پاکستانه،بدله،اصل نیست}وطبعاقیمت پایینتره،قیمتش بطورمعمول دوروبر12تومنهKhansariha (8)
(2015-11-16 09:43 AM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گرامی
یه زحمت داشتم
اسلحه دولول بغل بایکال بدون چوک و دوماشه که به اسم سری جدید بایکال معرفی شده و فروش میره
قضیه اش چی هست؟
دولتی وارد شده ایا؟
سهمیه که ندادن جدیدا پس اینا چطور الان داخل بازار هست؟
اگه کسی از دوستان اسلحه رو داره یا نمونه اش در دسترسش هست ممنون میشم مشخصات رو بگید طول لول و احیانا نوشته ها و مدل و مشخصات
موفق باشید
راستش دوست عزیز. این تفنگ در شمال کشور مازندران. ساری و شهرهای اطراف بورس خرید و فروش‌نداره

در‌جواب دوست دیگرمون در مورد قیمت
قیمت دولول بغل در حد آک حدو د ۱۰-۱۰.۵ هست
روی هم بین ۱۲-۱۳ قیمت‌میخوره
من بغل همشو دیدم خیلی خوشدسته. کلا از دیدگاه من بغل هم ها خوشدستتر هستن.... چون قصدم خرید نبود خیلی توحه نکردم. ولی به نظرم زیر کپش نوشته بود rusia
تفنگ های بایکال قدیمی USSR نوشته دارن
ضمنا به‌پاکستانی‌و بعضا از چند نفر هم به عنوان اوکراینی ازش یاد‌میشه
کلا تفنگ بی طرفداری هست. و به قول شکارچی های قدیمی. مثل بایکال های قدیمی نیست( به نظر میرسه که کیفیتشو با بایکالهای ۲۰ سال پیش مقایسه میکنند که میگت بدرد نمیخوره)

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
سلام دوستان
اگر خدا بخواهد قصد دارم وارد این جرگه شوم. البته راهنمایی دوستان به ویژه یار متعصب! جناب کاربخش رهگشا خواهد بود.
من به دنبال این روس کشتی بلد(قهققققه) هستم! Khansariha (219)
قیمت دو ماشه بیشتر است یا تک ماشه؟ اگر از نظر کیفیت تفاوت چندانی نمی کند به تک ماشه به خاطر سرعت عمل و فرم جایگیری آن بیشتر علاقه مند هستم.
هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم. Khansariha (256)
لینک مرجع