انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اصفهان ۱۰ تومن دقیقا همین که فرمودین هست مگه اونجا چه خبره؟
دوست عزیز این قیمت واقعا عالیه اگه ممکن ادرس اسلحه فروش رو اعلام کنید .یکی از دوستان دنبال همین میگرده .ما که ارزون یاگرون یکی گرفتیم حداقل دوستان گرون نخرند
یکی از اسلحه فروشها اصفهان داره یک ماهی هست تو ویترین گذاشته خریدتون قطعی شد بهم پیام بدین هماهنگ کنم تشریف بیارید اصفهان از نزدیک ببینید مورد پدسند بود خرید کنید
سلام
بنده سوار تک ماشه دارم اگر به هر دلیل عاقلانه یا غیر عاقلانه کسی بخاد دولول تک ماشه رو به دولول دوماشه تبدیل کنه امکان
داره یا نه!!!!!؟؟؟ماشه دوماشه ها به تک ماشه یا برعکس میخوره یا نه؟؟اگر بخوره بهتره یا خیر؟؟قیمت ماشه کامل کسی میدونه
و کجا میشه پیدا کرد؟؟ممنون. یاعلیmkkkk
سلام احتمالا امکانش نیست چون زیر کپ دو ماشه ها دوتا شیار یا بهتره بگم دوتا بریدگی داره که هر ماشه توی یکیش جا گرفته ولی تک ماشه ها که یه بریدگی بیشتر نداره.چیکارش داری بهش دست نزنی حیفه
با سلام.
دوست عزیز به صورت کلی دو ماشه از تک ماشه بهتره و و در مورد امکانپذیر بودن هم اگر به صورت کلی نظر بخوای کار نشد نداره
ولی در اسلحه های ساچمه زنی برخلاف گلوله زنی مکانیزم ماشه به صورت منفصله به کپ ویا قبضه متصل نمیشه بلکه در خود گپ جا ساز شده و محل استقرار تک تک الات چکاننده از ماشه چکش فنر چکش مکانیزم گیر چکش و ضامن و در کل همه چیز تک به تک و به صورت مجزا به بدنه اصلی کپ با پین متصل شده و شما برای اینکه از تک ماشه به دو ماشه تغییر بدید باید برای دوماشه جایگاه و محل نشست درست کنی بعد مکانیزم ازاد سازی چکش را تغییر بدید و به صورت جدا جدا درست کنید و به دنبال اون سیستم ضامن را هم به تناسب تغییر بدید که اینها همه با تغییر در کپ اسلحه شما همراه است و در اخر یه کپ دستکاری شده که نه کبک نه کلاغ نسیب شما میشه که اصلا ارزش این کارها را نداره برو با تفنگت حال کن و فکرتو مشغول اینها نکن برادر .
سلام
والا من که عمرا تفنگمو دست بزنم ولی یکی از دوستان گفت منم افتاد تو فکرم
که ایا میشه یا نه ادمه و جایزالخطا ولی ولی اگه با یه کاسه ماست دریا دوغ بشه چی میشه.
یاعلی mkkkk
ببخشید من یادم رفت چوک بایکال چنده و ایا انواع داره و یا فقط یک مدله.؟ کرمان اقای پاینده داشت میگفت 200تومان
داخل یه کیف مثل جای عینک بودن ولی من از ظاهرش خوشم نیومد. اقا من خیلی پر حرفم. یاعلیmkkkk
ببخشید من یادم رفت چوک بایکال چنده و ایا انواع داره و یا فقط یک مدله.؟ کرمان اقای پاینده داشت میگفت 200تومان
داخل یه کیف مثل جای عینک بودن ولی من از ظاهرش خوشم نیومد. اقا من خیلی پر حرفم. یاعلیmkkkk
سلام تا جایی که من قبلا از چند جا پرسیدم همه میگفتن چوکای موجود در بازار چوک اصل بایکال نیستن و فقط یه مدل وجود داره .راست یا دروغ خدا میدونه و یکی از دلایلی که من بایکال موبایل چوک نگرفتم همین بحثا بود گفتم شاید چوکشو گم کردم یا خراب شد یا ..... حالا چوک اصل از کجا بیارم؟
اقا االان قیمت دولتی این سلاح چنده
(2014-07-29 06:35 AM)abcdefghijklm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا االان قیمت دولتی این سلاح چنده
سلام و درود
دوست من خیلی وقته که دیگه از این سلاح دولتی نمی دن.Khansariha (214)Khansariha (214)
لینک مرجع