انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام :
هما جان مبارک باشه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (57)Khansariha (57)Khansariha (57)Khansariha (3)Khansariha (3)Khansariha (3)
آمد بهار جانها ... ای شاخ تر برقص آ ......
مبارک باشه برادر . ببخشید که بنده در زمانی که شما نیاز به اطلاعات دست اول داشتید ، متاسفانه در شرایطی نبودم که اونطور که باید و شاید در خدمت باشم ولی یکی از بهترین انتخابهایی رو که در شرایط فعلی ممکن بود انجام دادید . انشالله به خوشی و بیخطر استفاده کنید و بهترین خاطرات رو در کنار هم بسازید . شیرینی بچه ها (عکس و پترن ) یادتون نره
دور شاسی بلندت بگردم Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (219) هم نوع و هم مدلش دیدیم ولی بازم عکس بزارین ی تجدید خاطره بکنیم. ی مجلس معارفه بزار تا برو بچ انجمن جا شیرینیش قبول کننKhansariha (8)ب جمع بایکال سوارها خوش امدینKhansariha (8)
ان شالله ماشش براتون بشادی بچکه و از تیراندازی باهاش لذت ببرین. ان شاالله ب پای هم پیر بشین Khansariha (8)
دیگه نمیتونم صحبت کنم بغض کردم. Khansariha (8)Khansariha (8)
هما جان مبارکه لطفا چندتا عکس با کیفیت از نماهای مختلف مهمونمون کنید
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
سلام با احترام، Khansariha (232)
ممنون از محبت سروران! نتیجه هر چه بود حاصل مشاوره با شما عزیزان بود و بس! نشانه روی بهتر و تسلط در اختیار گرفتن اسلحه را در روهم دیدم نه بغل هم!
زوایای حائز اهمیت از نگاه اینجانب :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و حالاKhansariha (399)
(همون طرح همیشگی که قبلا بارها عکس های با کیفیت آن را دیده اید. همان خر و همان پالان قهقههههههههههه)
Khansariha (8)
تبریک به هما ی عزبز بابت خرید اسلحه جدید متاسفانه عکسی دیده نمیشود.

به به. نوش جونت و گوشت بشه بتنت. مبارک باشه. عکسا رو نشون تفنگم دادم میگفتی برادر دو قلوش دیده. کلی حال کرد.
(2016-04-28 05:54 PM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام با احترام، Khansariha (232)
ممنون از محبت سروران! نتیجه هر چه بود حاصل مشاوره با شما عزیزان بود و بس! نشانه روی بهتر و تسلط در اختیار گرفتن اسلحه را در روهم دیدم نه بغل هم!
زوایای حائز اهمیت از نگاه اینجانب :

و حالاKhansariha (399)
(همون طرح همیشگی که قبلا بارها عکس های با کیفیت آن را دیده اید. همان خر و همان پالان قهقههههههههههه)
Khansariha (8)

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (219)
سلام بر اهالی شاسی بلند
این روس کشتی(شکار) بلد
جناب کاربخش بفرمایند که با توجه به تجارب ایشان فشنگ مناسب برای عزیز دل به لحاظ شماره و مارک چیست؟ هر چند نظرشان را در مورد بستن چوک می دانم. ضمنا برای تمیز کردن از چه استفاده می کنند منظور مواد و اسپری است.Khansariha (8)Khansariha (48)
سلام. من تو شهر نیستم و نت درستی ندارم. ببخشد دیر جواب میدم. بنده با تجربه اندکم ؛برا تمیز کاری(البته زیادی وسواس ندارم )از wd40 استفاده میکنم و تو لول اگه جرمی باشه میگیرم و ی روغن اسلحه از سپاه برام اوردن ؛نمیدنم کجاییه ولی از اون برا روغن کاری و حفاظت سطح فلز استفاده میکنم. فشنگم از دست پر که رد شیم شاهین 4_5_6 میزنم و عالی جواب گرفتم. البته DIO نمره 6هم خیلی خوب میزنه. از بقیه فشنگها ؛(دست پر 8 و نمره یک و شاهین دو و و و )که گاهی مورد استفاده داره رد بشم بیشترین استفاده من شماره 4_5 که پایین با 5 و بالا با 4 پر میکنم. ی سری عقاب قدیمی هم دارم نمره 5 که واقعا عالی میزنه.
این کشتی بلد باید تنش به همه حریفاش بخوره تا ناز نازی بار نیاد.البته اجناس روسی ناز اوردن بلد نیستن. Khansariha (219)Khansariha (48) دست پر هم استاد مایین؛1,7 باروت با 34 میبندم. البته ود هم حسابه.
لینک مرجع