انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
جناب کاربخش دلم می خواهد یک لول یدکی داشتم.راستی اگر میشد چی میشد.اگر شماره سلاح را روی هر دولول حک کنند گمان نکنم کسی بتونه با لول یدکی خلافی کنه.ای کاشKhansariha (330)
چیز معرکه ای میشد. حتما شرکت سازنده این سفارش قبول میکنه فقط دست ما کوتاه و خرما بر نخیل. منظور از خلاف با لول دیگه رو من متوجه نشدم که یعنی چی؟کنایه
بو یا . . . .
نه جناب کاربخش کنایه نبود منظورم این بود که کسی نتواند مثلا آن لول یدک را به کسی بدهد چون اگر آن شخص کار خلافی کند و دستگیر شود شماره لول که همان شماره اسلحه هست در اسلحه و مهمات بنام صاحبش ثبت شده.
اینم نکته جالب و خوبی بود. ممنون
[تصویر: 20150804-191039-shrunk.jpeg]
[تصویر: 20150804-191046-shrunk.jpeg]
سلام
هر نوع پوشش قنداق (کفش قنداق یا جوراب قنداق یا.......!!) برای این دولول روس ما گذاشتیم یا پترن رو خراب کرد یا خیلی زیبا نشد یا ما رو اذیت کرد،، ،،،،
ولی این پوشش چرمی و خوشرنگ رو دوست عزیزی از همدان (هر کجا هست خدایا بسلامت دارش) چنان حرفه ای روی قنداق کار گذاشته که در زمان تیر اندازی اصلا محسوس نیست...انگار اصلا قنداق پوششی ندارد،،،
اینم شاید از مزییات دولول روسه !!!!
[تصویر: 20150804-191102-shrunk.jpeg]
سلام دوستان

چند روز قبل داشتم قوانین سلاح شکاری سالهای خیلی قدیم ایران رو میخوندم نوشته بود هر شکارچی میتونه برای سلاح ساچمه زنی خودش یک لول یدک داشته باشه

از قانون الان خبر ندارم

کسی میدونه میشه لول اضافی داشته باشیم البته با چوک متفاوت یا خیر؟

مثلا برای سلاح تک لول ترک یک لول یدک سیلندر برای تک گوله داشته باشیم یا نه

ممنون میشم اگه کسی از دوستان اطلاعات خودشونو با ما قسمت کنن
دوست عزیز لولهای یدک و اضافی فقط در پنج تیرها کاربرد داره اما در تک لول و دولول شماره سلاح روی لول و بدنه یک عدده و اگه شما خواستی سلاح بخری باید دقت کنی حتما این دو شماره یکی باشه اما در پنج تیرها روی لول شماره وجود نداره و شما میتونی از همون کارخانه مثلا رمینگتون یا برونینگ لولهای کوتاه یا بلند یا خان دار تهیه کنی
روکش قنداق عالی و زیبا جا گرفته و هم زیبایی خودشو داره هم طبق گفته خودتون فیکس چسبیده. ایول به شما و دوستتون. Khansariha (8)
سلام
امروز رفتم عزیز دلم گرفتم و اوردم خونه و دارم حسابی بهش میرسم. دق کردم از دوریش. خداییش عشق تفنگ چیز عجیبیه. ان شاالله هیشکی مجبور به فروش تفنگش نشه اونم تفنگ خوب و کاردرست. خدارو شکر اوضاع فشنگمم بدک نیست فردا اگر فرصت بشه میخوام برم یه بوی باروت حسابی بکشم بالا.
باسلام
کاربخش جان خوشحال شدم تفنگتون رو اوردید خونه انشالا مشگلتون حل شده انشالا به سلامتی استفاده کنید
لینک مرجع