انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من قصد خرید یک اسلحه دولول رویهم بایکال تک ماشه را دارم. اسلحه کاملا سالم و در حد نو است. خواستم ببینم از قیمت اطلاع دارید؟
با تشکر
(2014-06-30 08:41 AM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من قصد خرید یک اسلحه دولول رویهم بایکال تک ماشه را دارم. اسلحه کاملا سالم و در حد نو است. خواستم ببینم از قیمت اطلاع دارید؟
با تشکر

با سلام
آکبند باشه 14 تومن قیمتشه
سلام
کرمان سوار تک ماشه چوک خور که حدودا زیر 100 شلیک داشت و انصافا تمیز و بدون خش بود؛؛ قیمت 13 میلیون داده بودن
که مشتری داشت و در حال معامله. زیاعلیmkkkk
با سلام خدمت دوستان پس از کش وقوص فراوان یه دولول سوار چوک ثابت دو ماشه پران لنگه دولول جنجالی قبلی پیدا کردم ،لول و کوپش کاملا سالم ولی قنداقش یه ترک کوچیک داره نمیدونم چرا هر چی بایکال دیدم قنداقش بی ترک نبود!وتازه زاج ورنگ خورده که انصافا راج و رنگش از فابریکش بهتره،لول۷۲,۳تقریبا.به قیمت۱۱,۵
(2014-06-30 09:01 PM)mehdirkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان پس از کش وقوص فراوان یه دولول سوار چوک ثابت دو ماشه پران لنگه دولول جنجالی قبلی پیدا کردم ،لول و کوپش کاملا سالم ولی قنداقش یه ترک کوچیک داره نمیدونم چرا هر چی بایکال دیدم قنداقش بی ترک نبود!وتازه زاج ورنگ خورده که انصافا راج و رنگش از فابریکش بهتره،لول۷۲,۳تقریبا.به قیمت۱۱,۵

اگه از مدلهاي مربوط به زمان شورروي باشه (قبل از دهه90ميلادي) بسيار خوب و يك عمر اسلحه هست
و تنها به سرويس دوره اي نياز داره
سلام نه دوست عزیز مدل ام پی۲۷هستش اون چیزی که شما میگید اگه باشه بالا۱۵قیمت داره.تعمیر کار میگفت کاملا سالمه زاج و رنگشم احتمالا واسه قشنگی زده وگرنه لزومی نداشته و البته یه کیف پلاستیکیم همراهش هست
سلام
مبارکه شما هم انشالله به بایکال سوارها پیوستین. محکم و با دقت پیش برین و انشالله ماشه اش همیشه براتون بچکه و شکار بزنید
که همه کف کنن. بازم تبریک یاعلیmkkkk
با سلام
ممنونم دوست عزیز. راستش مدت یه ساله اونقد اسلحه دیدم دیگه خودم یه پا کارشناسم ولی اخرش به این نتیجه رسیدم که بهترین گزینه همین دولول بایکاله. خوش باشید
(2014-07-02 01:59 PM)mehdirkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
ممنونم دوست عزیز. راستش مدت یه ساله اونقد اسلحه دیدم دیگه خودم یه پا کارشناسم ولی اخرش به این نتیجه رسیدم که بهترین گزینه همین دولول بایکاله. خوش باشید

این حرف رو یه تعمیرکار باتجربه تو شیراز به من زد و گفت این مدل عملکرد خیلی خوب و ازهمه مهمتر آلیاژ با کیفیتی داره
کسانی که بایکال روهم سوار آک تک ماشه چوک خور می خوان مشهد جناب ملک جعفریان و اسم مغازه نخجیران به قیمت 13 تومان میفروشه
لینک مرجع