انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان
کسی از دوستان اطلاع دقیقی از قیمت آزاد اسلحه های روسی (چه رویهم چه بغل) داره؟
میشه لطف کنید قیمتهای دقیق رو بگین ممنون میشم
یه دولول آکار دارم تا الان 12 تا تیر باهاش زدم الان هم 3 سالش شده میخواستم از روش تبدیل به احسن با روسی تعویض کنم نظر دوستان چیه؟
دوست گرامی همین آکارو بچسب که دیگه اینم گیرت نمیاد چه برسه به روس در تبدیل به احسن باید تفنگ شما از طرف کارشناس اسلحه فرسوده اعلام بشه تا به شما حواله تفنگ دیگری بدهند که اون حواله هم شامل روس نمیشه(تکلول یا دولول نخجیر یا پنج تیرصیاد)
این که حتما باید فرسوده باشد اشتباه می باشد .
با مراجعه به یک اسلحه فروشی که بایکال را دارد تقاضای تبدیل به احسنت را داده و اینکار را انجام بده لازم به ذکر می باشد پس از درخواست محدودیت زمانی دارد. قیمت بغل هم در بابل 8 تومن و روهم یازده تومن . آکار هم 6 تومن.
تازه دست نگه دار شاید بایکال دولتی دوباره توزیع گردد به نظر میرسد خریداری شده است.
اینی که شما میفرمایید میشه تعویض که اسلحه خودشو بده پولم بده یه اسلحه دیگه بگیره ولی روال تحویل به احسنت فرق میکنه دوست عزیز تا جایی که من میدونم اگه اسلحه خراب یا فرسوده باشه اسلحه مهمات آن را تحویل گرفته و یک حواله اسلحه دولتی به شما میده به این روش میگن تحویل به احسنت
(2013-06-30 09:45 AM)shireh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این که حتما باید فرسوده باشد اشتباه می باشد .
با مراجعه به یک اسلحه فروشی که بایکال را دارد تقاضای تبدیل به احسنت را داده و اینکار را انجام بده لازم به ذکر می باشد پس از درخواست محدودیت زمانی دارد. قیمت بغل هم در بابل 8 تومن و روهم یازده تومن . آکار هم 6 تومن.
تازه دست نگه دار شاید بایکال دولتی دوباره توزیع گردد به نظر میرسد خریداری شده است.

با تشکر از شما دوست عزیز
این اطلاعات که بایکال خریداری شده رو از کجا به دست آوردین؟
چقدر میشه روش حساب کرد؟
با سلام :
خدمت شما دوست عزیز باراکودا باید عرض کنم تبدیل به احسن همانی است که دوستمان گفت و کلا سه بار هم بیشتر در عمر شریف نمیشود تفنگ عوض کرد ( قانون جدید ) انچه شما فرمودید از رده خارج کردن است که بنده خودم انجام دادم (کارشناس در مورد تفنگ های متوسط هم به این راحتی ها هم قبول نمیکند چه برسد به نو من بزور موفق شدم )
ولی در مورد گفته شما که همین اکار رو بچسب بشدت موافقم .دوست عزیز دیاموند شما در تفنگ روس چه چیزی را جستجو میکنی که در اکار پیدا نکردی ؟الان با این همه انتخابی که وسایل جانبی اکار به شما میدهد مثل انواع چوک اکسترنال و اینترنال در تنگی های مختلف ولوله های 10-20 سانتی !! که بسر ان اضافه میشود و و و و و و ............. شما هر جور که بخواهی میتوانی از تفنگت استفاده کنی :دور زنی ،نزدیک زنی ،چارپاره ، اسلاگ ، تراپ و و و ...... هیچ تفنگی در ایران این همه امکانات ندارد حتی برتا و برونینگ .من شخصا از محصولات ترک دل خوشی ندارم ولی حقیقت را باید گفت اکاری که در ایران توزیع شده خوب درامده . اگر بخاطر حرف دیگران و انتقاد های بی اساس از تفنگ خود دلزده شدید که من حقیقت را برایتان گفتم ولی اگر در تفنگ روس یا اصلا هر تفنگی ، چیزی بیشتر از اینها پیدا کردید معطل نکنید و سریعا انرا بدست اورید
موفق باشید
جناب آقای کوهنورد ممنون از توضیحات و راهنمایی بسیار خوبتان
حق باشماست امکانات آکار نسبت به دیگر تفنگ ها زیادتره و من آکار رو برا تراپ میخواستم ولی الان میتونم برا تراپ یه تفنگ باشگاهی داشته باشم
که همین آکار به صرفه تره ولی برا شکار یه تفنگ جوندارتر میخوام که بدون هیچ دغدغه ایی بتونم باهاش هر نوع فشنگی شلیک کنم مخصوصا چارپاره که فکر کنم
تفنگ های روسی جوابگو باشن درسته؟
دوست عزیز منتظر نظر و راهنمایی ارزنده شما هستم
دوستان انجمن لطفا شما هم من را از راهنمایی خود دریغ نفرمایید
با تشکر
با سلام میخواستم بدونم بایکال m27mازاد چند قیمته دو ماشه فول چوک پوکه پران[size=x-large][font=Courier][/font][font=Times New Roman]
ممنون میشم
امروز شیراز دولول بغل رو ده میلیون ودولول سوارش یازده نیم میلیون قیمت دادند هردو هم اک بند بود
دو لول بغل تک ماشه بود چوک میخورد
لینک مرجع