انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.Khansariha (8)
این تفنگ رو عموم داشت یه مدت خونمون امانت گذاشته بود.بایکال mp153 دو ماشه.فوق العاده بود.سبک و مقاوم.تفنگ خشک و بدون شلیک بود.متاسفانه فروختش.وگرنه خودمون میخواستیم برش داریم.حیف
سلام fkh عزیز.
ام پی ۱۵۳ که مدل پنج تیر پرانش هست.
مدل دولول سوار ام پی ۲۷ هست که با دو پسوند ( ام ) و ( ئی ام ) که فرقشون در نوع گپ اونا هست.
مدل ام پی ۲۷ ام دارای گپ فولادی سیاه و ام پی ۲۷ ئی ام دارای گپ فولادی با اب کاری کروم میباشد.
همینجور که گفتید بسیار سبک ؛ بسیار خوش دست و بسیار مستحکم میباشد. خیلی خیلی تفنگ دوست داشتنی هست.
حالا عمو تون دولول سوار دارن یا پنج تیر پران ؟
الان قیمتش خیلی رفته بالا و اگر اینقدر داشته باشم هم نمیخرمش میرم نخجیر۳ میخرم که گلوله زنه و خوراک لانگ رنج که عشق خودمه.
و یه سوال دیگه ؛ عمو تون این اسلحه را به چه قیمتی فروختن ؟
موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام آقا صالح چوکش موبایله یا چوک ثابت
محمد جان موبایل چوک میباشد.
اینم چند تا عکس از این دلبر زیبا
تقدیم به تمام عشاق و دل سوتخگان و عزیزان انجمنی :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همه شما.
در پناه حق.
سلام دوست عزیزمKhansariha (8)
نه عزیزم دولول سوار دو ماشه بود و زیر گپ نوشته بود mp153 دقیق یادمه
موضوع مال زمانی بود که سلاح های بدون مجوز رو جواز میکردن.
سلام آقای fkh ببخشید اسمتون رو نمیدونم ولی ام پی ۱۵۳ پنجتیر نیمه اتوماته کاربر bykal دارن یکی فک کنم Khansariha (8)
سلام دوستم.Khansariha (8)
اسمم فریبرز هست.
این دو لول عموم هم زیرش mp153 نوشته بود.
پس اگه اشکالی نداره از حالا بهتون بگیم فریبز منم صالح هستم.
Khansariha (48)
والا اینکه زیرش نوشته ام پی ۱۵۳ خیلی عجیب هست.
اما خب حتما ساختن دیگه. ارم حک بود یا لیزری ؟
ولی عجب اسلحه ای هست ها ؛ فوق العاده ست.
سلام دوستانم.
نه اقا صالح چه اشکال داره.هرجور راحتین صدا بزنین.
اگه اشتباه نکنم لیزری بود.بازم دقیق یادم نیست ولی اینکه mp 153 نوشته بود دقیق دقیق یادمه.
تفنگ فوق العاده ای بود خوش ساخت و سبک با الیاژ با کیفیت.حتی دس گرفتنش هم لذت بخش بود چه برسه تیر اندازی باهاش.تفنگ حتی باهاش شلیک هم نشده بود.واقعا حیفیش.
فریبرز جان شما بزرگ مایید.
اینجور که از این اسلحه حرف میزنید دل ما رو هم اب کردید.Khansariha (226)
من یه چرخی تو نت میزنم ببینم چیزی ازش پیدا میشه یا نه.
فعلا
نگاهی انداختم اما چیزی پیدا نکردم. شاید تو کارخونه اشتباهی روش نوشتن.
به هر حال زیاد هم مهم نیست.
مهم اینه که اسلحه خوبی بوده.
یه چند تا عکس از این تفنگ پیدا کردم که زیبا بود.
تقدیم به نگاهتان.

گویا مردم بیشتر تک ماشه دوست دارن.
ولی من تو قدیم موندم و ۲ ماشه را بیشتر دوست دارم.
شما چطور ؟

راستی فریبرز جان. شادو رو چه کردید ؟ ماشه ش رو تعمیر کردید ؟
در پناه حق.
لینک مرجع