انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بايد ماشه رو از پشت به سمت جلو فشار بدين ، يك تيك ريز مي كنه و لول اول لول بالا ميشه
(2014-09-25 12:47 AM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال که هرکس میدونه جواب نده فقط. لایک بده
لطفا
اینو بعضی از اسلحه فروشا هم نمیدونند
تک ماشه بایکال روی هم جطوری تغییر لول میده?

شرمنده داداش پستتو درست نخوندمو جواب دادم ، حالا ايراد نداره ، بذار اون اسلحه فروشايي هم كه بلد نيستن ياد بگيرن
سلام من شنیدم ولی خودم هنوز ندیدم که بایکال فشنگ شلیک نشده اجکت کنه و هنوز اسلحه خودم اینکارو نکرده در مدت 3سال و یه عیب بزرگه که باید برطرف بشه. انتخاب لول هم دیگه 99% مردم میدونن حالا مغازه داری که ندونه ! ! ! ! ! ! ! ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بنده یه مگسک برنجی خوش ساخت خریدم براخودم که فقط یه کمی بلندتره البته با فابریکشم مشکلی ندارم فقط این بهتر دیده میشه البته هنوز امتحان نشده. حالا یه سوال ؛؛ این مگسکهایی که حدود 3سانت قد دارن و یوی ریب نصب میشن ایا با ضربه شلیک از روی اسلحه پرت نمیشن؟ کسی تا حالا استفاده کرده. ؟توی بستش سه رنگ داره البته همه استادن و دیدن ولی بدون هیچ پیچی و فقط فشاری روی ریب جا می افتن.
سلام کاربخش جان
من مگسک تفنگمو عوض کردم یه مگسک برنجی انداختم که البته مثل مال خودش توی سوراخ روی ریب پیچ میشه.نسبتبه ماله خودش بلند بود که امتحان کردم پایین میزد به اندازه ماله خودش کوتاهش کردم دیگه مشکلی نداشت.اون مگسک هایی رو که شما میگید من تا حالا ندیدم،یعنی ماله ساچمه زنین؟
سلام
اگر روی هر دو لول بایکال چوک فول ببندیم لول پایین هم مثل بالا خوب و عالی جواب میده یا نه؟ کسی تا الان امتحان کرده ؟ضرری برای اسلحه نداره ؟خودم تفنگم دم دستم نیست تا امتحان کنم.
نبايد ضرري داشته باشه ولي اصولا فرض بر اين است كه پرنده يا بشقاب تراپ همواره در حال دورشدن از تيرانداز است بنابراين شليك اول براي چوك باز تر و شليك دوم براي چوك جمع تر طراحي و يا برنامه ريزي مي شود
برای دور و نزدیک درست و هیچ حرفی نیست مشککل اینجاست که یه فروشنده میگفت اگه روی هر دوتا لول فول ببندی برای تفنگ ضرر داره و باعث خرابی میشه که من هر چی زور زدم که نه اون گفت بله. البته برام جالبه که دقت لول بالا و پایین در فول چوک برابره ؟
جناب كاربخش تا جايي كه من امتحان كردم و اطلاع دارم هيچ تفاوتي ندارن و هيچ مشكلي براي تفنگ به وجود نمياد ...
سلام بر دوستان بایکال سوار
خواستم ببینم تو جعبه ی سلاح چند تا چوک هست و شماره چوک ها چند هستن ؟
و اینکه اگر بخوام ست چوک این سلاح رو بخرم قیمتش چنده ؟
(2014-10-04 04:23 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان بایکال سوار
خواستم ببینم تو جعبه ی سلاح چند تا چوک هست و شماره چوک ها چند هستن ؟
و اینکه اگر بخوام ست چوک این سلاح رو بخرم قیمتش چنده ؟

سلام ، ٣ تا چوك توي جعبه هست ، نيم ، فول و سيلندر ...
اگه اشتباه نكنم پارسال يك دست چوك خريدم١٨٠يا ١٩٠ هزار تومن
لینک مرجع