انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
امروز یه بایکال روس دیدم دولول سوار دوماشه چوک خور حالا هرچی سرچ میکنم عکسی ازش پیدا نمیشه ؟ ساخت روسیه هم قشنگ زیر کپش هک شده بود و سلاح جواز دار بود و آک قیمتشم 25 بود و آکار خودمو 17 برمیداشت .
(2019-03-18 12:12 AM)HOSSEINDM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
امروز یه بایکال روس دیدم دولول سوار دوماشه چوک خور حالا هرچی سرچ میکنم عکسی ازش پیدا نمیشه ؟ ساخت روسیه هم قشنگ زیر کپش هک شده بود و سلاح جواز دار بود و آک قیمتشم 25 بود و آکار خودمو 17 برمیداشت .

سلام حسین اقا
گویا همشهری هستیم
کدوم مغازه اکار ت رو هفده بر میداشت ؟؟
چند روز پیش پیش قاسمی بودم میگفت قیمت های تفنگ اومده پایین
این اسلحه ای که شما میگید بین بیست تا بیست و دو بیشتر قیمتش نیست
سلام

قیمت اسلحه که اومده پایین
اصفهان بایکال سوار تک ماشه آک 15
سوار دو ماشه چوک ثابت بین 17 تا 20
دولول بغل روس 13

بیشتر از قیمتای قبلی هم کسی پول بالای این یه تیکه چوب و لوله نمیده

Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
(2019-03-24 10:32 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

قیمت اسلحه که اومده پایین
اصفهان بایکال سوار تک ماشه آک 15
سوار دو ماشه چوک ثابت بین 17 تا 20
دولول بغل روس 13

بیشتر از قیمتای قبلی هم کسی پول بالای این یه تیکه چوب و لوله نمیده

Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

سلام
سال نو همه ی دوستان مبارک
امیدوارم که قیمت ها بیاد پایین
ولی جناب میرلوحی شما مطمعن هستید ؟؟
قیمت ها خیلی خوب هستند تو اصفهان
اینجا زیاد کسی از بغل بایکال جدید دل خوشی نداره

اکثرا دنبال دولول سوارش هستن برا همین قیمتش بالاتره
شاید بقیه جاهام همین طور باشه

والا آقای حکم آبادی تو یه مغازه پدر یه قیمت میداد پسر یه قیمت دیگه
بنداز بندازه ولی تو همین گرونی هم میشه شکارای خوبی تو بازار زد

یه بنده خدایی از چهارمحال اومده بود اصفهان نمیگم کدوم مغازه.من خودم اونجا بودم
پسر اسلحه فروش رفته بود ستاد ولی پدرش بود

گفت اقای فلانی بغل روس اک جدید چند گفت 13 فردا برات از خونه میارم
چند دقیق بعد پسرش اومد.اون چهارمحالیه از پسرش پرسید گفت 18 تومن یک هفته دیگه برات میارم

پدر و پسر سوتی دادن در حد لالیگا.حداقل نمیرن با هم هماهنگ بشن خخخخخخخخخخ

ولی در کل اصفهانم دولول سوار روس قیمتش از بغل خیلی بالاترهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2019-03-25 05:00 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا زیاد کسی از بغل بایکال جدید دل خوشی نداره

اکثرا دنبال دولول سوارش هستن برا همین قیمتش بالاتره
شاید بقیه جاهام همین طور باشه

والا آقای حکم آبادی تو یه مغازه پدر یه قیمت میداد پسر یه قیمت دیگه
بنداز بندازه ولی تو همین گرونی هم میشه شکارای خوبی تو بازار زد

یه بنده خدایی از چهارمحال اومده بود اصفهان نمیگم کدوم مغازه.من خودم اونجا بودم
پسر اسلحه فروش رفته بود ستاد ولی پدرش بود

گفت اقای فلانی بغل روس اک جدید چند گفت 13 فردا برات از خونه میارم
چند دقیق بعد پسرش اومد.اون چهارمحالیه از پسرش پرسید گفت 18 تومن یک هفته دیگه برات میارم

پدر و پسر سوتی دادن در حد لالیگا.حداقل نمیرن با هم هماهنگ بشن خخخخخخخخخخ

ولی در کل اصفهانم دولول سوار روس قیمتش از بغل خیلی بالاترهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

الان دولول های سوار بیشتر طالب دازه و جدید تر هست واسه همین قیمتش از دولول های کنازهم بیشتره
و این بحث پدر و پسر و برادر اینجا هم هست
چند روز پیش رفتم اسلحه فروشی یه دوپایه هریس قیمت گرفتم داداش کوچیکه بود زنگید از داداشش پرسید قیمت چند ماشالله انقد صدای گوشیش زیاد بود منم شنیدم که گفت یکیش یکو دویست یکیش دوتومن
حالا داداش کوچیکه به من میکه یکیش یک و سیصد یکیش دو دویست
اصلا مونده بودم چی بگم
تشکر کردم اومدم بیرون
Khansariha (226)Khansariha (172)
Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر همه دوستان . سال نو رو تبریک میگم . به داغ دیدگان از سیل تسلیت میگم . حکم آبادی جان" اینها همه از نظارت و تدبیر و صلابت و جدیت دستگاههای مختلف کشورمون است . وگرنه اگر نظارت و جدیت باشه مگه کسی جرات میکنه قیمت غیر متعارف و بالاتر از قیمت فروش " جنسی رو بفروشه . اما وقتی همه جا فساد اداری حاکم شده خب یارو هم هرچی میخواد قیمت میده و شما هم مجبوری بخری دیگه . کارخانه دولتی پراید رو چند برابر قیمت واقعی میفروشه . وای به حال فروشنده شخصی و اونم فروشگاه اسلحه و مهمات که به صد جا هم وصل هستن که تونستن مجوز فروشگاه بگیرن . بهرحال ملتی که خودشون به خودشون رحم نکنن " خدا هم بهشون رحم نمیکنه . حق نگهدار همه اساتید انجمن .Khansariha (8)Khansariha (256)
(2019-03-27 11:07 AM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر همه دوستان . سال نو رو تبریک میگم . به داغ دیدگان از سیل تسلیت میگم . حکم آبادی جان" اینها همه از نظارت و تدبیر و صلابت و جدیت دستگاههای مختلف کشورمون است . وگرنه اگر نظارت و جدیت باشه مگه کسی جرات میکنه قیمت غیر متعارف و بالاتر از قیمت فروش " جنسی رو بفروشه . اما وقتی همه جا فساد اداری حاکم شده خب یارو هم هرچی میخواد قیمت میده و شما هم مجبوری بخری دیگه . کارخانه دولتی پراید رو چند برابر قیمت واقعی میفروشه . وای به حال فروشنده شخصی و اونم فروشگاه اسلحه و مهمات که به صد جا هم وصل هستن که تونستن مجوز فروشگاه بگیرن . بهرحال ملتی که خودشون به خودشون رحم نکنن " خدا هم بهشون رحم نمیکنه . حق نگهدار همه اساتید انجمن .Khansariha (8)Khansariha (256)

ارادتمندیم ارش جان
چی بگم والا
اخه برا هیچ کس هم مهم نیست ادم هم حرفش به هیچ جا نمیرسه متاسفانه

طرف مرمی 270رو میگه دونه ای 35 هزاز تومن
قیمت واقعی ش تو سایت 30 دلاره که صد عدد مرمی داره توش
یعنی ده برابر گرونتر از قیمت واقعیش میگم گرونه میگه خب نخر Khansariha (226)Khansariha (226)
به ولله انصاف مواد فروشها بیشتره
از اونور مرز قاچاقی میارن ممکنه توراه کشته شن
پلیس و زندان رو به جون میخرن اخرش هم دو سه برابر میفروشن نه ده برابر
(2019-03-27 01:19 PM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-03-27 11:07 AM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارادتمندیم ارش جان
چی بگم والا
اخه برا هیچ کس هم مهم نیست ادم هم حرفش به هیچ جا نمیرسه متاسفانه

طرف مرمی 270رو میگه دونه ای 35 هزاز تومن
قیمت واقعی ش تو سایت 30 دلاره که صد عدد مرمی داره توش
یعنی ده برابر گرونتر از قیمت واقعیش میگم گرونه میگه خب نخر Khansariha (226)Khansariha (226)
به ولله انصاف مواد فروشها بیشتره
از اونور مرز قاچاقی میارن ممکنه توراه کشته شن
پلیس و زندان رو به جون میخرن اخرش هم دو سه برابر میفروشن نه ده برابر

درود[تصویر: khansariha%20(8).gif]
بله متاسفانه قیمت های عجیب و غریب زیاد دیده میشه... شخصی رو دیدم ( مغازه دار نیست، مالک اسلحه است ) که دولول نخجیر خودش رو 26 میلیون!!!!! قیمت گذاری کرده !! افراد هم مقصرند و بعضا فکر میکنن حالا که قیمتها مبنای خاصی نداره و آشفته است، میتونن تفنگشون رو به هر قیمتی بفروشن، هر چند که کسی با این قیمت تفنگشون رو نمیخره اما به هر حال بازار آشفته تر از قبل و قیمت ها هم متفاوت تر میشن...
حتی در مورد سلاح های بادی هم دیده میشه که مثلا شخصی قیمت تفنگش رو فقط به بهانه ی اورجینال!!! بودن، از آکبند اون تفنگ هم بیشتر قیمت گذاری میکنه! افسوس...
به هر حال فکر میکنم که اگر دوستان صلاح بدونند بهتره در یک تاپیک دیگه ادامه بدیم چون به موضوع این تاپیک مربوط نیست...

حالا کسی از دوستان قیمت واقعی و معقول دولول سوار بایکال رو میدونه؟؟ این پایین آمدن قیمت اسلحه مربوط به همه ی استان ها میشه؟؟؟
درود بر شما دوست عزیز
والا طبق گفته ی خودتون هیچ چیزی قیمت نداره ولی دولول بایکال بین 18 تا20 به نظر معقول میاد
بله تو همه ی استان ها کم شده چون مشتری نداره و با افزایش قیمت ها همه فروشنده شدند
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع