انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-12-08 09:19 PM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اگر خدا بخواهد قصد دارم وارد این جرگه شوم. البته راهنمایی دوستان به ویژه یار متعصب! جناب کاربخش رهگشا خواهد بود.
من به دنبال این روس کشتی بلد(قهققققه) هستم! Khansariha (219)
قیمت دو ماشه بیشتر است یا تک ماشه؟ اگر از نظر کیفیت تفاوت چندانی نمی کند به تک ماشه به خاطر سرعت عمل و فرم جایگیری آن بیشتر علاقه مند هستم.
هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم. Khansariha (256)
بابل جناب حیدر نژاد داره فک کنم روی هم ۱۰
ساری ذوالفقاری قیمت ۱۰بغل هم
ساری افتخاری ۱۰ بغل هم

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
شب خوش ممنون از شما بابت معرفی آقای حیدرنژاد روهم ایشان دست دوم هست زیر ده تومن
بله ‌دست‌دو‌هست. ولی تمیزه. اک بالای ۱۲/۵

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
خیر آک بالای دوازده نیست بلکه حدود یازده می باشد.
سلام. دمتون گرم. خوش امدی به انجمن بایکال سوارهاKhansariha (48) قیمت اک حدود 11 چند روز پیش صحبتش بود و دقیق نمیدونم ولی تفنگ خوبی برا استفاده و نگهداری و خیال ادم راحت میکنه حالا یه نفر با وسواس زیاد رو قیمت تمرکز میکنه یکی دیکه با توجه به نوع تفنگ ممکنه زیاد اهمیت نده و کمی بیشتر هم پول بده. ولی پرسو جو کنید و از چند جا قیمت بگیرید. تو هر شهری یه قیمت میبینید. من خودم بشخصه عاشق دو ماشه بودم ولی گیرم نیومد تو اون موقع و تک گرفتم و کاملا راضیم. البته این مسیله کاملا علاقه درش دخیله. این روس کشتی بلد کارش درسته
در ضمن قدیمیها درست میگن ؛هیچ تفنگی با هر برندی مثل بیست سال پیش تولید نمیشه و کلی فرق کرده. کاملا معلومه که روس قدیم با این جدیدا فرق میکنه ولی همینها نسبت به تفنگهای هم مدل و هم تراز خودش خوب کار میکنه. البته من همیشه میگم هیچ تفنگی بد نیست. این داستان پاکستان و و و هم دیگه نباید بیان کرد اخه اگر بتونه این تفنگ بسازه اسم خودش با افتخار میزنه روش در ضمن میگن میشه استعلام هم کرد از کارخونه بایکال. من نظر خودم گفتم و بهش پابندم. نبینم پشت سر بایکال حرفی باشهKhansariha (290)Khansariha (290)
سلام
هما خان ایشالا یه روس خوش بدن و کشتی بلد گیرت بیاد همین فرمون برو جلو که منم اگه خدا بخواد پشت سرت دارم میام جزو بر و بچ روس سوار
داش کاربخش دمت گرم ایول شکارچی باید عاشق تفنگش باشه با تفنگش یکی بشه خدایی حال میکنم اینطور پشت تفنگت وای میسی
قیمت امروز دو لول بغل آک ۱۰ تا ۱۱
دو لول سوار آک ۱۱ تا ۱۲
دو ماشه چک ثابت اگر پیدا بشه حدود ۱ تومن گرون تر از تک ماشه هست
من اگر دو ماشه چوک ثابت پیدا کرده بودم البته اک یا سالم و تمیزش حتما میگرفتم ولی اون زمان پیدا نکردم. در ضمن اگر تفنگ خودت قبول نداشته باشی دیگه چه انتظاری ازش باید داشته باشی که بهت سواری بده.
سلام ممنون از راهنمایی شما جناب کاربخش و سایر دوستان استارت رو زدیم جهت بررسی بازار تا ببینیم خدا چی می خواهد.
داش مظفر! استاد مایی پشت سر چیه آقا! هر چه داریم از دولتی سر شما وسید محمد است.
راستی تک و دو ماشه یک تومن یا بیشتر اختلاف قیمت دارد؟
یا حق
سلام دوستان ، کسی قیمت دولول سوار 30 اینچ دوماشه بدون چک بایکال رو داره؟ اصلا کسی تو بازار ایران دیده ؟ تو سایتش و خارج از ایران که فراوانه من هر چی تو بازار ایران دیدم و شنیدم همه 28 بودن و قیمت حدود 11 تومان Khansariha (8)
متاسفانه هر چی داخل سایت شرکت هستش نمیشه تو ایران پیدا کرد و خرید این دیگه جزو خصوصیات کشور ماست. ولی اگر بود خیلی خوب بود.
لینک مرجع