انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2017-01-06 10:34 AM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه داداش همه شون چوک ثابت نیستن من دیروز باشگاه بودم یه دولول برتا بود چوک متغیر یه آکار نابل بود چوک متغیر یه ریزینی بود اونم چوک متغیر فقط یه دولول بغل جیکو آلمان بود که چوک ثابت بود
اصفهان یک ماه بود فشنگ نبود ولی این سری فشنگای با کیفیتی تولید کردنKhansariha (256)

اصولا تفنگای ورزشی برای شلیک فشنگای ضعیف تر تو تعداد بیشتر ساخته میشن.چون باهاش زیاد تیر انداخته میشه باید قطعاتش و چکانندش خیلی مقاوم باشهKhansariha (399)

طرفای ما هم فشنگ تراپ مدتیست که پیدا نمیشه
عکس از فشنگای جدید ندارید ؟
با فشنگای جدید شلیک داشتید ؟چجوریاست ؟
خدا کنه که با کبفبت باشه
طبق شنیده ها کارخانه تولید فشنگ از تهران به اصفهان تغییر مکان داده شده درسته ؟؟
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
فشنگ هاي تراپ امسال كيفيت بهتري دارن. اون فشنگ تراپي كه من كالبد شكافي كردم و تصاويرش در اين سايت موجوده فشنگ امسال بود جناب آسمان

[تصویر: trap01.jpg]
بله داداش درسته کارخونه اومده اصفهان و تولیدش رو شروع کرده.من یه 25 تایی انداختم عاااالی بود.ودهاش فرق کرده باروتشم یه جورایی مایل به سفیده پوکه شم چدیته

دم شما هم گرمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام :
تشکر میکنم از اطلاعات جدید دوستان Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بنده تا بحال تفنگ ورزشی با چوک متغیر یا حتی ترکیبی ندیده بودم ، شاید بیشتر به این خاطر باشه که خیلی وقته به باشگاه نرفتم ولی در دنیایی که هر روز تقاضا های جدید بوجود میاد ، ساخت این مدلها زیاد دور از ذهن نیست
دلیل عمده ای که برای این مسئله به ذهن بنده میرسه اینه که شاید این تفنگها در پاسخ به نیاز تیراندازانی ساخته شده که در رشته های متفاوتی از اهداف پروازی فعالیت میکنند . مثلا در تیراندازی اسکیت ( البته تا جاییکه من میدونم ) از چوکهای باز تری نسبت به تراپ ، استفاده میشه پس اینطوری میشه با یک تفنگ در دورشته زورآزمایی کرد .
احمدی جان دلیل عمده ثابت بودن چوک تفنگ ورزشی ( البته تا قبل از فرمایش دوستان ) اینه که این تفنگها همواره در یک سیکل ثابت تیراندازی مینمایند یعنی فقط یک شماره فشنگ و یک فاصله معین پس آنها را طوری میسازند که با حذف پارامتر هایی (که میتوانند نتایج متفاوت در شلیک را پدید بیاورند) دقت بیشتری ارائه دهند .

در ضمن راجع به فشنگهای تراپ که میرلوحی عزیز ازشون راضیه باید بگم : امروز یک مقام آگاه که نمیخواهد نامش فاش شود ، گفت اینها همش وارداتیه و آقای ...... بوق .... وارد کرده و توزیع کرده تو هم اگر میخوای ( البته منظورش این حقیر بود ) برو باشگاه بگیر ........
موفق باشید Khansariha (219)
دوستان چه جوري ميشه عكس اپلود كرد اينجا
در جواب دوست عزيزي كه گفته بودن چه جوري ميشه جواز يه تفنگ ورزشي ورشكاري كنند،، ، خدمتتون عرض كنم خودمم نمي دونم ، فقط از پرس و جو كه كردم گفتند يه چنتايي شخصي وارد شده كه جواز شكاري شده ، ، از اونجايي هم كه همه چيزش قانوني بود منم خريدم ، اين رو هم بگم مدل تفنگ تو كاتالوگ و جعبه ورزشي خورده ، و تو جواز شكاري ، ، به قول اساتيد ميشدبا كمتر از اين قيمتا برنداي ورزشي اروپايي خريد، ولي به نظر من جواز ورزشي ارزشش تو ايران بيشتره ، با اين وضيعت كم باشگاهها و محدوديتها ، ، ، دوستان و اساتيد تاييد كنند درست مي گم يا نه ؟ ممنون
[تصویر: 88a23b7e8750d5715624f566fced46e4.jpg][تصویر: 88a23b7e8750d5715624f566fced46e4.jpg][تصویر: 88a23b7e8750d5715624f566fced46e4.jpg]

Sent from my iPhone using Tapatalk
(2017-01-08 10:28 PM)Saharna نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چه جوري ميشه عكس اپلود كرد اينجا
در جواب دوست عزيزي كه گفته بودن چه جوري ميشه جواز يه تفنگ ورزشي ورشكاري كنند،، ، خدمتتون عرض كنم خودمم نمي دونم ، فقط از پرس و جو كه كردم گفتند يه چنتايي شخصي وارد شده كه جواز شكاري شده ، ، از اونجايي هم كه همه چيزش قانوني بود منم خريدم ، اين رو هم بگم مدل تفنگ تو كاتالوگ و جعبه ورزشي خورده ، و تو جواز شكاري ، ، به قول اساتيد ميشدبا كمتر از اين قيمتا برنداي ورزشي اروپايي خريد، ولي به نظر من جواز ورزشي ارزشش تو ايران بيشتره ، با اين وضيعت كم باشگاهها و محدوديتها ، ، ، دوستان و اساتيد تاييد كنند درست مي گم يا نه ؟ ممنون
[تصویر: 88a23b7e8750d5715624f566fced46e4.jpg][تصویر: 88a23b7e8750d5715624f566fced46e4.jpg][تصویر: 88a23b7e8750d5715624f566fced46e4.jpg]

[تصویر: e9eb8feac1d6d1b8cf81de113ccef814.jpg][تصویر: e9eb8feac1d6d1b8cf81de113ccef814.jpg]

دمتون گرم و نفستون حق. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)بایکال خریدی و خاطر جم باش ازش ناراضی نمیشی. البته من با اینکه بایکال برام عزیزه ولی ورزشی اون ندیدم و دست نگرفتم. میخوامت چون بایکال میخوای. یاحق
ممنون ، دوست عزيز عكس گذاشتم نمي دونم باز شده يا نه؟

ممنون ، نمي دونم عكساش باز ميشه يا نه

البته ببخشيد اصلاح مي كنم ارزش جواز شكاري بيشتره كه تو پست قبلي اشتباها ورزشي نوشتم ،، ايشالا از اسلحه خونه بياد دستم عكس كاملشو ميزارم ،

سلام مجدد ، يه سوالي هست اگه اساتيد جواب بدن ممنون مي شم ، اللخصوص جناب كاربخش عزيز،،،،بهترين سايز چوك بايكال واسه تراپ كدوم سايزه، منظورم چند خطشه؟؟ ممنوووون ، ،
سلام. شما لطف دارین ولی تراپ باید از اهلش بپرسین. من تو تراپ نمیتون حرفه ای و اصولی نظر بدم. ماشاالله اساتید هم تو انجمن زیادن. شرمنده هستم.
لینک مرجع