انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2019-10-06 09:40 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیز سلاحم تک ماشه است بنظر شما آیا بدون باز کردن تسمه ها میشه سر لول رو جوش داد. چون یکی از تعمیرکارها میگفت حتی المقدور سعی کن تسمه ها باز نشه چون جوش دادن ما با جوش دادن کارخونه فرق میکنه م ممکنه موقع جوش دادن لول تاب برداره. البته اون شکستگی سر لول همون طور مونده و دیگه بیشتر نشده حالا انشااله که همون طور بمونه و باز نشه

سلامKhansariha (8)

به نظرم شدنی باشه و حتما باید یک تعمیرکار حرفه ای روش کار کنه. اما نکته دیگه اینکه به نظرم تا تعمیر نشده دیگه باهاش شلیک نداشته باشید که بازتر نشه. اگر یک عکس واضح بتونید تهیه کنید شاید بهتر بشه نظر داد.
با تشکر اگه بخام این کار رو بکنم حتما به آقای آذرشهاب حاج احمد یا آقای انوری میدمKhansariha (8)
سلام به اساتید و بزرگان خودم. بایکال سوارها زیادتر شدن و الههههییییی شکر. دوستمون از شانس گفتن;; اگر شانس نداشتی عزیزم بایکار سوار نمیشدی. Khansariha (8)Khansariha (8) شکستگی سر لولها هم همونطوری که اشاره کردی کم پیش میاد که واقعا ادم میمونه چکارش کنه. دل ادم میگیره و اعصابش بهم میریزه .سوالم کردین که درستش کنم یا نه:: نمیشه بدون دیدن تفنگ نظر داد و نمیشه گفت میمونه یا بیشتر باز میشه.بازم ادم با تجربه و تعمیرکار حسابی پیدا کن. اگر تو شهرستانی معرفی کردن و فرصتی بود برو نشون بده و اصلا عجله نکن. خوب کنکاش کن و بعد تصمیم بگیر.باز شدن تسمه و جوشکاری لول بسیار حساسه. البته هزینه تعمیرات این مدلی چون تقریبا انحصاری و بسیار حساسه معمولا بالا میگن. فشنگ سنگین باهاش نچکون تا ببینی چکار میشه کرد. خداییش من یکی حالم گرفته شد. ان شاالله درست میشه و سالها رفیق کوه و دشتت میمونه.
دوست خوبم که جای فشنگ دور سوزن مونده این چیز مورد داری نیست و وسواس نزار تو کارت و فشنگهای مختلف با بارونها و جنس فلز و و و رفتار مختلفی دارن که یکیش همینه. شما برا خرید و فروش نمیخوای پس خودت ازار نده و از تفنگت لذت ببر زاج نفنگتم اصلا دست نزن که واقعا حیفه. چه بخوای یا نخوای تو کوه و دشت و بیابون تفنگ خط و خش میفته و گاهی ضربه میبینه که اصل و ذات تفگ سر جاشه. تا جایی که میشه ادم هواش داره ولی گاهی از دست ادم خارجه. ان شاالله هر ماشه که میچکونی لذت و خوشیش بیشتر از قبلیش باشه. Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (48)
دمتون گرم و عمرتون دراز
دوست عزیز و برادر بزرگوارم متاسفانه درسایت بسیار کمیاب شدی ما هم از این موضوع بسیار ناراحتیم که کم در خدمت شما هستیم بنده عکس سر لول رو در سایت تلگرامی انجمن قرار دادم اگه زحمت بکشی نگاه بندازی ممنون میشم . البته دوستی گفتند که این شکستگی نیست و نیاز به تعمیر نداره ولی خوب شما هم نظر بدید ممنون میشمKhansariha (8)
با سلام خدمت اساتید و بزرگواران میخاستم از لول اضافه کن دولول رویهم بایکال استفاده کنم که 10 سانت به لول اضافه میکنه و سرش چوک میخوره دوستانی که دیدند یا استفاده کردند نظرشون رو بفرمایند ممنون میشمKhansariha (8)
(2019-10-20 01:50 PM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید و بزرگواران میخاستم از لول اضافه کن دولول رویهم بایکال استفاده کنم که 10 سانت به لول اضافه میکنه و سرش چوک میخوره دوستانی که دیدند یا استفاده کردند نظرشون رو بفرمایند ممنون میشمKhansariha (8)

بنظرم چیز زیاد جالبی نیست فقط پول اضافه دور ریختن بجای اون فشنگ بخر استفاده کن چون کارایی انچنانی نداره و من هرکسی رو تو شکار دیدم که از این لوله اضافه استفاده کرده بعد چند شلیک بازش کرد گذاشته تو کیفش چون هم بعد چنتا شلیک زود شل میشه که باید زود زود سفتش کنی و هم هدف زدن براشون خیلی سخت شده و ترجیح دادن دیگه استفاده نکنن
(2019-10-20 01:56 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-10-20 01:50 PM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظرم چیز زیاد جالبی نیست فقط پول اضافه دور ریختن بجای اون فشنگ بخر استفاده کن چون کارایی انچنانی نداره و من هرکسی رو تو شکار دیدم که از این لوله اضافه استفاده کرده بعد چند شلیک بازش کرد گذاشته تو کیفش چون هم بعد چنتا شلیک زود شل میشه که باید زود زود سفتش کنی و هم هدف زدن براشون خیلی سخت شده و ترجیح دادن دیگه استفاده نکنن

ممنون دوست عزیز آیا تو برد نیز تاثیری داشته یا نه و اینکه دوستانی که استفاده کردند تو برد هدف زنیشون تاثیری داشته یا نه؟ ضمنا اینکه میفرمایید شل میشه مگه مثل چوک اکسترانول عمل نمیکنه چون بنده روی آکار دیدم چوک اکسترانول خوب چفت و بست میشد
(2019-10-20 02:12 PM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-10-20 01:56 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون دوست عزیز آیا تو برد نیز تاثیری داشته یا نه و اینکه دوستانی که استفاده کردند تو برد هدف زنیشون تاثیری داشته یا نه؟ ضمنا اینکه میفرمایید شل میشه مگه مثل چوک اکسترانول عمل نمیکنه چون بنده روی آکار دیدم چوک اکسترانول خوب چفت و بست میشد

بله چوک اکسترنال خوب سفت میشه ولی این لوله اضافه نمیدونم چرا و چه دلیلی داره من ۳ نفر از دوستان دیدم که از روزی که بسته بودن درگیر بودن والا حالا دور میتونه بزنه یا نه نمیدونم چون دوستانم اصلا نمیتونستن خوب بزن ضمنا برد ساچمه اصلا ربطی به این لوله نداره فقط شاید باعث بشه ساچمه ها چمع تر بره که احساس کنیم دور رو میزنه دور زدن به باروت و خود ساچمه مربوط میشه
عرض سلام و ادب خدمت همه بایکال سوارا
یه مدت طولانی توفیق حضور نداشتم
فکر کنم حالا حالاها باید بشینم و مطالب قبلی و البته بسیار مفید رفقا رو بخونم
برم دیگه، چرا وایسادم؟
:)
سلام عزیزان در حال حاضر قیمت دولول سوار ترک چقدر هست دقیق لازم نیست بفرمایید.واینکه توانایی زدن اسلاگ قوی رو داره یانه

ببخشید اشتباه شد منظورم همون دولول سوار بایکال هست
لینک مرجع