انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام منئ امروز خواستم ی دو لول بایکالرو هم معامله کنم 8ملیون اسلحه نو بود هنوز شلیک نکرده.دوستان راهنمای کنن به قیمت یا نه بعد من توی شناخت سلاحهای روسی تجربه ای ندارم.بعضی از دوستان میگن پاکستان و سوریه هم از این تفنگها میزنه,اگه راهنمای کنید ممنون میشمKhansariha (256)
دوست عزیز زیر این قیمت بعید بتونی پیدا کنی،تو این رنج قیمت بهترین اسلحه ساچمه ای همینه(حداقل تو بازار تهران)،داستان پاکستانی بودن اسلحه هم بیشتر شبیه جوک می مونه تا واقعیت،یه سر هم به سایت baikalinc.ru bezanKhansariha (8)
با سلام خدمت دوستان عزیز لطفا اگه اطلاع کاملی در مورد فروش دو لول سوار بایکال دارید منو راهنمایی کنید
با تشکر
(2013-01-18 01:27 PM)farzadfatemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز لطفا اگه اطلاع کاملی در مورد فروش دو لول سوار بایکال دارید منو راهنمایی کنید
با تشکر
سلام دوست عزیزKhansariha (103)
منظورتون از اطلاع کامل رو واضح تر بیان کنید چه مواردی مورد نظر شماست؟
اگر قیمت مد نظر شماست یک عکس از سلاح مورد نظر با ذکر میزان تمیزی و سابقه و... قرار بدین تا اساتید راهنمایی کامل بفرمایند
تشکر Khansariha (8)
راستی چوک بایکال رو من تو بازار دیدم.
(2013-01-18 07:53 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
میشه بفرمایید قیمت چند بود و ایا از این نوع بود یا نه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان عزیز.من بایکال دولولی رو که بالا بحثشو کردم تا7600000بهش دادم ولی حاضر به فروش نشد یکلام میگفت 8000000قسمت نشد معامله کنیم البته چند تا از دوستان که واقعا تخصص تفنگهای شکاری رو دارن اعتقادشون برین که دو لوله های اکار از نظر فنی از این روسها بالاتر هستن.البته سوءتفاهمی برای دوستان پیش نیاد من فقط نظراتو منتقل کردم خودم چون تجربه ای در زمینه سلاحهای شکاری روسی ندارم نمیتونم نظر خاصی بدم ولی دوست دارم تو اسلحهای شکاری که دارم یک محصول روسیم باشهKhansariha (256)
RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)

(۱۳۹۱-۱۰-۲۹ ۰۷:۵۳ عصر)alireza نوشته شده توسط:
سلام دوست عزیز
میشه بفرمایید قیمت چند بود و ایا از این نوع بود یا نه؟
چوک
امضای bycalخاطری چند اگر از تو شود شاد بس است******* زندگانی به مراد همه کس نتوان کردلینک دیدن تمامی کلیپ های من در اپارات
تهران خیابان انقلاب . خیابان بهارجنوبی. برج اداری تجاری بهار. پلاک 297
تلفن 09125491251
55282087
09190070045
توصیه من اینه که دوستانی که آکار دارن حتما یه سر به این فروشگاه بزنن .
سلام دوست عزیز بایکالش دولول روهم تک ماشه بود قرار شد یکشنبه هفته پیش با اون قیمتی که گفتم خبرش به منبده الان ده روزی گذشته نمیدونم فروخت یا نه ولی تافردا ته توشو در میارم بهتون خبر میدم
دوستان بايكال 2لول سوار آك بدون شليك كسي سراغ داشت يه خبر بده
لینک مرجع