انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
هومن جان مبارکه.خوش شانس بودی
(2012-02-16 01:20 AM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه بچه های گل سایتKhansariha (8)
بالاخره بعد از کلی گشتن امروز یه جا رو به زور پیدا کردم که با کلی آشنایی دادن گفت من 25 تا سهمیه طلب دارمKhansariha (290)
حالا یا قبل عید بهم میدن یا تا برج 2 خلاصه بگم که ما هم سریع مدارک رو دادیمو به زور یه بیعانه هم دادیم تا ببینیم چه شود
البته خدایییش تو رودر بایستی گیر کردم چون دنبال 2 لول بغل بودم ولی قسمت این بودKhansariha (399)
البته این رو هم بگم پولو گرفت ولی هنوز صد در صد نکرده ولی امیدوارم که بهم بده و ما هم بایکال سوار بشیمKhansariha (219)
راستی کسی وزنشو خبر داره راستی قیمت هم 2530 فعلا .گفت بیاد شاید قیمتش تغییر کنه
من دولول بغل سراغ دارم ، امکان تعویض هم هست ، اگر خواستی در خدمتم .
یک قبضه سلاح بایکال دو لول روی هم روسی کاملاً آکبند (با جواز و سهمیه دولتی خریداری شده است) آماده فروش هست. حتی یک تیر هم شلیک نشده است، از دوستان هرکسی که خواست پیام خصوصی بدهد. موقعیت تهران - قیمت 6.5 م ت.

قابل توجه مدیران محترم: بیش از یک ماه است که توسط پیام خصوصی مدیران بخش آگاهی فروش درخواست درج آگاهی نموده ام که هیچ پاسخی دریافت نشده است و مجبور شدم اینجا اطلاع رسانی کنم.
دوست عزیز شما نمیتونی این اسلحه رو بفروشی، اصلاً حق همچین کاری رو نداری. Khansariha (367)

تا به مدت 3 سال از تاریخ مجوز اسلحه شما نگذره حق فروشش رو نداری.
(2012-02-16 04:59 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز شما نمیتونی این اسلحه رو بفروشی، اصلاً حق همچین کاری رو نداری. Khansariha (367)

راه که داره .........

باید منت اسلحه مهمات رو بکشی تا قبول کنن که وضع مالیت خرابه!!
(2012-02-16 04:59 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز ممنون از یاد آوری تون. ولی من هم قانون رو می دونم. پس یا سه سال گذشته یا یه راهکار قانونی دیگه براش دارم. نگران نباش. وگرنه آگهی نمی کردم که.
سلام دوستان
یه مشاوره لطفا" ، به نظرتون من یه برتا با مجوز ورزشی بگیرم یا یه بایکال روسی آزاد با مجوز شکاری ، قیمت هردو تقریبا" یکیه ؟ زیاد اهل شکار نیستم ولی جاهایی رو بلدم که اگه خواستم برم مشکلی نباشه .
با سپاس
دوست عزیز با پروانه ورزشی نمیتونی بری شکار و اگه تراپ کار میکنی برتا بگیر وگرنه بایکال بهترین گزینست Khansariha (8)
با سلام،

دوست عزیزی که درخواست کرده بودی از سیستم کوپ و چکاننده بایکال عکس بزارم این هم عکسش دوست منKhansariha (8)

[تصویر: Baikal_trigger_mechanism_e_2fd701bc7fce5...a3cc51.jpg]

این هم عکسی که جناب کیارش در تاپیک چیفسان گذاشته بودن!

[تصویر: 2hu2aivjew9jl6mejrdn.png]

به نظر بنده ی حقیر نباید اسلحه را اینطور مقایسه کرد و این عکس ها هم صرفا برای دوستمون بود ولی بطور کلی مدل های روسی جوندارنKhansariha (214)

موفق باشید
اگه با این اسلحه ماهی 1 الی 2 تا دونه چهارپاره بزنیم براش مشکلی پیش میاد؟

از فشنگ های مگنوم میشه استفاده کرد؟
لینک مرجع