انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. ما که روزمون رفته و شبمون مونده ولی تو این همه بایکال دار در انجمن یکی نباید در مورد این کاردرست گفتمان کنه. خدا از سر ادم نمیگذره. Khansariha (290)Khansariha (290)
ی حرکتی ی جنباشتی ی تکونی. دمتون گرم Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام تقدیم به پدر بایکال
استاد کاربخشKhansariha (8)

موضوع: لاک الکل و سرویس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (48)
سلام. شرمنده میکنید بنده رو. من فقط اظهار وجود میکنم؛ هیچی بلد نیستیم
خسته نباشی Khansariha (8)Khansariha (8) رنگ خود چوب این بوده یا استری هم کشیدی روش؟؟ براق بودن رنگ روی چوب هر چی بیشتر باشه خط و خش بیشتر و بهتر نشون میده ؛مواظب باشین. البته لاک الکل خودش بعد ی مقدار استفاده مات میشه ولی دمتون گرم و کارتون درست. Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (8)
تاپیک هم از سکون در امد که قابل تقدیره.
سلام رنگ کرده، اول گفتم قهوه ای تیره بشه تاحدی انجام شد ولی طرح خود چوب به خوبی دیده نشد! نهایتا از این ابتکار تعمیرکار بدم نیومد. البته قسمت اعظمش با کفش قنداق پوشیده می شه!
به پیام خصوصی عنایت بفرمایید.
خسته نباشی و زحمت کشیدی. Khansariha (8)
رنگ سلیقه هسته و هر کسی ی انتخاب داره که قابل احترامه. همین که به تفنگ خودتون (اونم بایکالKhansariha (48))اهمیت دادین خودش کلی خسته نباشید داره. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: CAM02964.jpg]
[تصویر: CAM02963.ipg]
سلام. عکس سر لول بایکال یکی از دوستان میخواستن. ان شاالله بکار بیاد. تو خصوص نشد بفرستم. چرا ؛نمیدونم. [تصویر: CAM02963.jpg]
سلام بر دوستان عزیزKhansariha (8)
متاسفانه مهلت سه ماهه موقت تموم شد و دائم نیامد. از دوستان اگر امکان پیگیری خاصی وجود دارد یا شماره تماس برای پیگیری از تهران عنایت بفرمایند، سپاس.
سلام به دوستان گرامی، همای عزیز متاسفانه اخیرا صدور جواز بیشتر از سه ماه طول میکشه و حداقل 4 ماه برایش در نظر بگیرید بهتره تشریف ببرید مدیریت اسلحه و مهمات هم جواز موقت رو تمدید کنید و هم سراغی از جواز دائم خودتون بگیرید
ارادتمند همه دوستان گرانقدر
سلام اقا بهمن.به اطلاعتون برسونم در خصوص جواز دائم تقریبا مبتلا به تمام دوستان هست این موضوع و تا پیگیری نکنید امکان داره هیچ وقتم نیاد با کاری که اینا میکنن.
مثالش خود بنده با گذشت چند ماه پیگیری کردم برگه امتحان تیراندازی گفتن نیست رو پوشه گفتم باید بری امتحان بدی خلاصه گفتیم بابا امتحان دادیم اینم مدرکش.تازه فهمیدم بجای اینکه بگن گم کردیم سریع خودتو مقصر میکنن و بقیه. داستان خلاصه بحثمون شد و شد سبب خیر سریع کارامون و کردن و امد.اما واقعا اداره با نظم و ترتیبی نیست و این معاونت از نیروهای مسلح باید ی بازنگری کلی انجام بده.
(2016-07-31 07:32 AM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیزKhansariha (8)
متاسفانه مهلت سه ماهه موقت تموم شد و دائم نیامد. از دوستان اگر امکان پیگیری خاصی وجود دارد یا شماره تماس برای پیگیری از تهران عنایت بفرمایند، سپاس.

021-63177006 021-63177157
لینک مرجع