انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-11-17 01:07 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا بنده از طلا بودن پشیمان شدم مرحمت. . . .
تا میگفتی میخوام تفنگ رد کنم قیمت جالبی میدادن که ادم ی جورایی میشدKhansariha (219) ی روغن کشیدم و سرویسش کردم و گذاشتم کنار تا فرصت بشه برا استفاده و دولول بغلم دادم ب یکی از دوستان دیگه تا اگه رفتیم دم دست خودمون باشه (10 میلیون که عالی بودد نوش جونش) تازه داستان واسطه خیر شد و یه تک نخجیرم برا یکی دیکه خریدیم که یه جورایی مال خودمه. عجیب شد داستان تعویض ما. نمیشه از بایکال جدا شد

سلام استاد
یجورایی خوشحال شدم بابت این قضیه
راستش نه اینکه نخوام شما اسلحه بهتری داشته باشی
اما خودم اخلاقی دارم یجورایی با اسلحه ام خو میگیرم و دیگه حتی اگه بهترین اسلحه رو هم بهم بدن نمیخوام اسلحه خودم رو باهاش تعویض کنم(البته اینطور نیستم که بگم فقط بایکال خوبه قبول دارم خیلی برندها محصولاتشون با کیفیت بالاتر و بهتر هست)
ادم باید از داشته هاش لذت ببره و اگه روزی رسید که حس کردید دیگه از تمیز کردن و نگاه کردن به اسلحه لذت نمیبرید به نظرم یچیزی تو وجودمون از بین رفته که باید ایراد رو تو خودمون پیدا کنیم نه بایکال
موفق باشید
بسیار درسته. با تفنگت که ردیف بشی تا بخوای با دیگری راه بیفتی طول داره. ولی گاهی زورت میزنی تا ی قدمی جلو بری ولی تا قسمت نباشه محاله. فعلا بایکال از گناهم گذشته و قرار شد بازم با هم باشیم.
شب خوش
حالا ما یه اشتباهی کردیم و در مورد بایکال فکرای بدی کردیم که خدارو شکر زود زود بخود امدم و بخیر گذشت؛بخشش از بایکال بود. Khansariha (226)Khansariha (226)
اما چرا بقیه بایکال سوارها که شاید پروانه هم دارن خبری اشون نیست!!؟این درسته؟! Khansariha (214)Khansariha (214)یه تکونی؛یه عرض اندامی؛چیزی بابا جان. خاک این گوشه انجمن برداشته. ما گرفتاریم یعنی همه گرفتارن!!!Khansariha (290)
سلام امیدوارم که روح بایکال از سر تقصیرات تون بگذره! نزدیک بود لقب پدر بایکال رو ...
شکر خدا بخیر گذشت.
بعید میدونم که عملا در شکار به خصوص برای با تجربه ها این تعویض ها اینقدر تاثیر گذار باشه. از خوشدستی که بگذریم در نتیجه نقش مهمی نداره! من که ممنون و مرهون اساتید گرامی هستم. شب خوشKhansariha (8)
سلام. دمتون گرم Khansariha (8)Khansariha (48)شما بزرگ مایین
بایکال گذشت کرد چون چند روز پیش با هم رفتیم صفا و کم نگذاشت و رو سفیدم کرد. جلو غریبه ابرو نگه داشت.
سلام
من تک لول بایکال دارم ولی عاشق دولول سوار بایکالم.
واما جیب همراهی نمی کند.
[DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE][DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE]

Sent from my C6603 using Tapatalk
سلام. اقا هر چیزی زمانی داره و وقتی. بالاخره روزش میرسه و ادم به اونی که دلخواه هسته میرسه. شما که فعلا تفنگ مناسبی دارین و بسیار عالی میزنه فقط پس تیر نداره. حالا تک روس یه محاسنی داره که دولول سوار نداره.
سلام زیاد نگران نباشید. هر چیزی محاسن و معایبی داره! هر چند ناچارا و نهایتا باید از تک گذشت ولی اکنون از سبکی آن نهایت لذت را ببرید که دولول مرا از کت و کول انداخته!Khansariha (8)
(2016-12-11 03:41 PM)hellofriend نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من تک لول بایکال دارم ولی عاشق دولول سوار بایکالم.
واما جیب همراهی نمی کند.
[DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE][DISAPPOINTED BUT RELIEVED FACE]

Sent from my C6603 using Tapatalk

خدا شمارو به عشقتون میرسونه شک نکن
شک نکن
(2016-12-11 08:28 PM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام زیاد نگران نباشید. هر چیزی محاسن و معایبی داره! هر چند ناچارا و نهایتا باید از تک گذشت ولی اکنون از سبکی آن نهایت لذت را ببرید که دولول مرا از کت و کول انداخته!Khansariha (8)
سلام. اقا نداشتیمحKhansariha (290)Khansariha (290) مگر داریم ؛مگه میشه. نگین خدارو خوش نمیاد. مگه چقدر وزن داره!!؟؟من که بعد مدتی باهاش ردیف شدم و زیاد اذیتم نمیکرد البته نسبت به تک سنگینتره
لینک مرجع