انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
وزن لوله=1.575 کیلوگرم

وزن قنداق=1.632 کیلوگرم

وزن بچه قنداق=0.313کیلوگرم

1.575+1.632+0.313=3.520 کیلوگرم.

در نتیجه با عرض پوزش وزن را بار اول 20 گرم کم نوشته بودم.Khansariha (119)
راستی اگر منظور از 90mp که روی اسلحه حک شده همان 90megapascal باشه پس معادل 900bar هست.
[تصویر: 14168465191.jpg]
[تصویر: 14168465192.jpg]
سلام اینم عکس از سر لول بایکال البته با تاخیر
دستتون درد نکنه جناب کاربخش.ان شاء الله که بهترین شکارها را با تفنگتون تشریف ببرید.راستی اگر فضولی نباشه دور مگسک بنظر میاد ساییده شده.و جالب اینکه یکی از چوکها پایین تر از لول رفته.در تفنگ بنده هم همینطور هست.باز هم متشکرم.Khansariha (8)
این سایت راببینید تا بهتر معنی شعر (میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان هست را ببینید و احساس کنید)Khansariha (219)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادم حال میاد و کیف میکنه. اگه یکی گیر ما میومد ما هم خوب تیر میزنیم بهتر از خود سازندها. ولی حالا که اینجوری گیرمون نمیاد و برامون گرونه با همین. بایکال سوار خودمون من تا حالا کلی حال کردم و کم نیاورده و همه جوره تیری زدم و همه جوره شکاری. Khansariha (219)
این هم چوکهای بایکال تولید آمریکا با گارانتی مادام العمر.

Khansariha (219)
روس تک ماشه سوار پرون چوک خور ۱۰/۵ خشک خشک/یاحق
شیراز بایکال روهم 12.700 بایکال بغل12.00 آکار 7.5 ییلدیز 7.5 یک مارک ترک دیکر نمیدونم آتا یا همچین چیزی 6.5.همه اینها خشک بودن یا حد اقل بنظر میرسیدن.
با سلام یه بایکال دیگه امتحان شد و طبق گفته صاحب جنس فقط ی بار پوکه و فشنگ با هم پرونده و بعد کاملا درست کار کرده تا الان. ساخت 2010 و مثل بقیه سوارها مشتی.
لینک مرجع