انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دولتی این تفنگ دیگه تمتمه و نمیدن و ازادشم هر شهری دوستان یک قیمت میدن و مختلفه ولی کرمان صحبت اکبندش 13
میلیونه حالا چه پیش اید ولی اگر دنبال خریدشی اسلحه خوب و قابل قبولی هست. من خودم واقعا راضیم و همیشه بمن
حال داده. در همین انجمن دوستان اصفهانی قیمت پایینتری داده بودن. Mkkkk
با سلام خدمت دوستان
امروز به اتفاق یکی از دوستان شکارچی حرفه ای برای امتحان اسلحه م رفتیم کوه البته سوء تفاهم نشه برا شکار نبود.همون 100متر اول دوتا ایراد گرفت اول اینکه یه کم سنگینه ودوم اینکه به قول خودش زیر کپ تخته و کپش ارتفاعش زیاده که باعث میشه نتونی برای حمل کوپشو تودست بگیری که البته به خاطر وزن لول نگه داشتنش سخته .علمیشو بگم مرکز ثقل اسلحه به سمت لوله.و بعدش گفت مگسکو عوض کن یه مگسک برنجی بزار مگسکش تقریبا همرنگ لوله ،سریع پیدا نمیشه.که خداییش حرفاش همه درست بود.ولی میگفت خیلی خوب میزنه ولول بالاش از تک روس خیلی بهتر میزنه‏(یه تک روسم برده بودیم‏)آخرشم زد تو ذوقم که یه تک پدر مادر میگرفتی بهتر بود
با سلام :
دوست عزیز مبارکت باشه امیدوارم ازش لذت ببری .این تفنگ شماست پس نباید من و این و اون ازش خوشمون بیاد همینقدر که شما دوستش داری ، کافیه . بعدش هم بگم من با اینکه زیاد دولول دوست ندارم ، ولی روی هم بایکال رو پسندیدم ، همینقدر که لول پایینش ، ته نمیکشه خودش یه دنیا میارزه . یه چیزی هم بگم اگر جسارت نباشه ، این آقایی که گفتید ، بنظر بنده اومد که اولا سن بالایی دارن ، دوما تک لول بازن ، سوما با تفنگهای قدیمی بیشتر حال میکنن و خاطره دارن . اینطور نیست ؟
باسلام
اقا نداشتیم ها.!!! ! ! !بایکال سوار و این کم لطفی هاخخخخخخخ حالا از غیرت و غیرتی شدن بگذریم فقط نسبت به تفنگهای اروپایی
اونم نه همه وزنش کمی زیادتره اونم کمی ولی تمام مسایل کنار هم بزاریم (قیمتها و سن و سالها و. . . .)نمیشه ایراد گرفت خدایی بد
تیر زده , هر دوتا لول مثل هم و خوب. بگفته دوست خوبمون کوهنورد عزیز کسی که تکلول سبک و نازکترو دست گرفته دولول یه
کمی براش بد قلقه یا بهتر بگم غریبه هسته ولی هر که پس تیر خواهد جور دولول کششششششششششششد. دوست خوبم اقای
احدپناه یک دولول جفت چکش دار بلژیکی دارن(اگر بد نگم تاکو بود) سبک و وقتی من دست میگیرم چون بایکال دارم واقعا سبکیش
تو حس میشه و همین قسه برعکسشم هست. حالا نگن کاربخش تفنگای دیگه قبول نداره فقط نظر خودمه. مبارکه و قرشو بدون
خوب تفنگی داری و تمام این قضیه ها رو از ذهنت بریز بیرون و به اسلحه حرمت بزار تا هیچ وقت باعث خجالتت نشه حتی زمانی
که دست خالی برمیگردی. mkkkk
با سلام و تشکر ازدوستان خودم قبل از گرفتن میدونستم وزنش یه کم زیاده ولی دوستمون به قول خودش نه پنجتیر دست میگیره ونه دولول فقط تکلول قبول داره.البته در مورد طراحی کپش که منم باهاش موافقم اگه گوشه هاش انحنای بیشتری داشت بهتر بود.والبته من حدود یک سال دنبال یه تک فرانسه یا انگلیس سالم گشتم ولی دیگه به ندرت پیدا میشه واکثرا دیگه عمرشون به سر رسیده و وقت بازنشسگیشونه.به همین خاطر دولول بایکالو انتخاب کردم چون تک نو وجود نداره مگر تک بایکال که خودم یکیشو دارم ولی به نظر من اسلحه چندان دورزنی نیست ولول بالا دولول به نسبت تکلول عملکرد بهتری داره وقتی دهانه لول تک ولول بالا دولول رو باهم مقایسه کنید حتی با چشم بدون اندازه گیری مشخصه که لول دولول تنگ تره که البته تک لول هم مثلا فول چوکه
با سلام و تشکر ازدوستان خودم قبل از گرفتن میدونستم وزنش یه کم زیاده ولی دوستمون به قول خودش نه پنجتیر دست میگیره ونه دولول فقط تکلول قبول داره.البته در مورد طراحی کپش که منم باهاش موافقم اگه گوشه هاش انحنای بیشتری داشت بهتر بود.والبته من حدود یک سال دنبال یه تک فرانسه یا انگلیس سالم گشتم ولی دیگه به ندرت پیدا میشه واکثرا دیگه عمرشون به سر رسیده و وقت بازنشسگیشونه.به همین خاطر دولول بایکالو انتخاب کردم چون تک نو وجود نداره مگر ت
بازم تبریک
در مورد لول بالا بایکال منم با شما کاملا موافقم و گاهی تیرهایی زدم که بیاوببین. من فول بستم روی بالا و ساچمه هم 4 براش عالیه
پایین هم نیم و ساچمه 6. چی میشه اقا تکلولها هم معمولا مرخص هستن و خوب کمه که اگرم باشه کسی نمیفروشه انشالله فرصت
بشه باهم بریم بیابون و ی چایی اتشی بزنیم. در مورد کپ هم خیلی از نفنگهای روز. دنیا همین گونه ساخته شدن و با یک جستجو
راحت میبینشون یک مدل رمینگتون که عینا همینه.
در ضمن خیلی دلم میخاد جناب کوه نورد عزیز استاد بنده ; معمولا دولول مورد پسند همه هست چرا شما باهاش حال نمیکنید اگر
دلیل خاصی داره و در صورت امکان بدانیم. ممنون
با سلام :
اول از همه خوشم اومد که حدسم کاملا درست بود !!!!!!
دوم اینکه کاربخش عزیز ، استاد شمایی برادر ، بنده کوچیک همه بچه های سایت ، اینجا شاگردم . خیلی هم به این شاگردی و بودن در جمع شما دوستان راضیم
خدمت شما عرض کنم من همه جور تفنگی رو تجربه کردم ( یعنی داشتم ) ولی از اول خیلی دلم میخواست 5 تیر برونینگ داشته باشم که تا حالا قسمت نشده دیگه از برونینگ دل کندم و دارم بودجه جور میکنم واسه خرید 5 تیر . اگر زورم به بایکال برسه که نور علی نوره ( که نمیرسه !!!خخخخخخخخ) اگر نه باید به همین ترکها رضایت بدیم دیگه کلا علاقه هست نه اینکه دو لول بد باشه .
انشالله و بزودی صاحب اونی که دلخاهت هست بشی. حالا هر چی که میخاد باشه. من به دوستی نادیده تمام بچه های سایت
میبالیم از جمله شما.
با سلام
اینم چند تا عکس از دولول داداشتون البته ببخشید چندان با کیفیت نیستن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داداش
ایول تفنگ کار درستی گرفتی اگر باهاش راه بیای باهات حسابی راه میاد. من عاشق دو ماشه هستم و اگر دو ماشه تمیز در حد
تفنگ خودم گیر بیاد و طرف راضی باشه معامله میزنم روزی که خریدم خیلی دنبال دوماشه گشتم ولی همه 1c بودن فقط روزی
که جوازم بگیرم یه بلوچ امده بود نزدیک اسلحه مهمات کرمان و داخل صندوق زانتیا 11عدد ساچمه زن داشت که همه در حد
معمول و پایینتر من برای دوستم میخاستم اسلحه بخریم بعد دید ما دنبال درجه یکیم یه جعبه در اورد یه بایکال سوار دوماشه
اکبند در زیباییی هیچی کم نداشت ولی اگر اسلحه بنامم نبود مخ رفیق میزدم. قسمت اون شد و 2,100 پول داد و همون روز تحویل
داد برای جواز و الان هم دارش. منم یه جفت هوگلو بنام عیال از همون شخص خریدم یک هفته بعد. mkkkk
لینک مرجع