انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. دولول سوار دو ماشه؛چوک دار؛پران؛داخل کارتن.......... اونم با قیمت مناسب!!! با این اوصاف مشکل گیر بیاد. Khansariha (214)Khansariha (214)ولی نشد هم نداره:khansariKhansariha (48)Khansariha (48) تفنگ مشتی انتخاب کردی. دمت گرم
سلام جناب آقای کاربخش؛ممنون میشم راهنمایی کنید که قنداق اسلحه بایکال روهم چطور از کپ جدا میشه ؛ قنداق چند تا پیچ داره که به کپ وصل شده؟ آیا با باز کردن پیچ یا پیچ های قنداق مجموعه ماشه به هم میریزد یا نه ؟ لطف کنید در صورت ممکن با جزئیات ذکر کنید.
قنداق یه پیچ اصلی داره که با باز کردن ته قنداق(پاشنه) سوراخ مربوطه معلومه و باید یه اچار با طول مناسب وارد کنید و پیچ باز کنید.بعد پیچ محافظ ماشه. با باز کردن قنداق هیچ چیزی به هم نمیریزه مگر خودتون قسمت ماشه و چکشها و فنرها رو دستکاری کنید والا موردی نداره. باز کردن قنداق هم نیازی نیست مگر برا تعمیر چکاننده و یا سرویس کردن باشه که سرویس هم نیازی به دستکاری نداره. یه تمیز کاری اروم و با حوصله و یه روغن کاری بسیار کم. کلا باز کردن قنداق کار مشکلی نیست و با شروع کردن از پاشنه اغاز میشه بعد خودتون که جلو برین برات جا میفته.البته استادای واردتری از من ناشی هستن که میتونن کمکتون کنن. یاحق.
البته اگر دفترچه راهنمای تفنگ دم دست باشه با نگاه کردن به شکلهای اونم تا حدی کمکتون میکنه
ممنونم استادف
ممنونم استاد
ممنون گفتن شما قبول ؛هر چند گفتهام پیش پا افتاده بود ولی استاد گفتن شما را خیرKhansariha (214)Khansariha (214)اخه من زود جو میگیرم و باورم میشه یه چیزی بلدمKhansariha (48)Khansariha (48)
سلام جناب استاد کاربخش؛ من هم به جمع بایکالی ها اضافه شدم ، اوایل اسفند ماه بایکال روهم کارکرده خریدم، فعلا جواز نیومده، حال یک سوال : بایکال من زاج فابریک و رنگ فابریک قنداق روشه، به نظر شما قنداق شو بدم خط و خششو یک نقاش حرفه‌ای بگیره و یک دست سیلر وکیلر بپاچه یا نه ؟روش
سلام یه عکس میزاشتی بهتر میشود نظر داد
والله من بلد نیستم چطور عکس در این صفحه قرار بدم اگر جسارت نیست شماره یا آدرس تلگرام یا اینستاگرام خود را برام در این صفحه قرار دهید تا ازآن طریق با شما ارتباط برقرار کنم ممنونم
سلام دوستان دیشب قصد خرید دولول سوار روسیه داشتیم اما تفنگ رو که دیدم انگار کیفیتش از تفنگ درجه ۳ ترک هم پایینتر بود کف قنداق زده بود بایکال و زیر اسلحه هم زده بود made in rusia روسیه رو اگه اشتباه نوشتم ببخشید, به نظر شما اصلی بود?از کجا بفهمم تفنگ اصلیه؟
چطور اسلحه دولول سوار بایکال روسی اصل رو تشخیص بدم?
سلام. انواع عکس از تفنگ روسی اصل تو تاپیک هسته میتونید ببینید و مطالعه هم تو انجمن داشته باشین بسیااااااار کمک میکنه. تفنگ روسی ساده ولی کارامده. یه حرفه ای ببرین یا کسی که بایکال داره میتونه تشخیص بده. اما اون گفته شما که از ترکهای درجه س....... نشنیده میگیریمKhansariha (367)Khansariha (367)حتما این یکی تقلبی بوده. Khansariha (214)
دوستمون که بایکال سوار شده؛اقا دمتون گرررررم. Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)ان شاالله جوازشم میاد و ازش لذت میبرین. اگه زیاد خط و خش نداره دست نزن و ازش استفاده کن. تفنگ برا استفاده میخوای اونم تو کوه و بیابون و کنار اتیش اما اگه اهل حال کردن با قیافه تفنگم هستیه(که خیلی به اهلش حال و صفا میده) یا زیاد خط و خش داره بده به یه کسی که وارده برات صاف کنه و جلا بده. من بشخصه با سیلر و کلر و پلی استر موافق نیستم و لاک الکل خیلی بیشتر میپسندم حالا چرا جای حرف داره مخصوصا که استر کاریشم به قهوه ای روشن یا تیره بزنه نه قرمز. زاج هم اگه خیلی ناجور نباشه که ان شاالله نیست با یه روغن کشیدن درست میشه.از زدنش لذت ببر و با چکوندن ماشش حال کن. نوششش جونت و گوشت بشه بتنتKhansariha (219)Khansariha (219) چند خریدین و کجا خرید کردین؟حتما خودتون استادین و داخل لولها سالم و ایینه هسته و ماشه یکدست و راحت و با سنگینی مناسب کمر شکن کشیده میشه و چکشها با صدای نرم میچکن. واااای دلم برا تفنگم تنگ شد. فرصت کنم برم یه سری بهش بزنم. :
لینک مرجع