انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
معمولا میاد ولی اگر مدت بیشتری طول کشید حتما مداکتون ناقص بوده مجدد پی گیری کنید مخصوصا اگرسپاه کار نقل وانتقال رو انجام بدید حتی با کم بودن یکدون فتوکپی کار ارسال مدارک جهت ارسال کارت اصلی صورت نمی گیره .

hassan.khanduzi
(2016-07-31 07:32 AM)homa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیزKhansariha (8)
متاسفانه مهلت سه ماهه موقت تموم شد و دائم نیامد. از دوستان اگر امکان پیگیری خاصی وجود دارد یا شماره تماس برای پیگیری از تهران عنایت بفرمایند، سپاس.

سلام دوست عزیز
این مشکل واسه همه هست.خیلی خودت رو اذیت نکن ولیکن اگر بتونی از طریق تلفن 02163177112 آقای ابراهیم نیا پیگیریش کنی ، خودت میتونی زمانش رو کوتاه کنی.
من این کار رو انجام دادم وکمتر از 4 ماه گرفتم .
موفق باشی
الان مدیر انجمن تذکر میده که اینجا جای این پستها نیست. تو مکان خودش بحث کنید
سلام بسیار تشکر می کنم از محبت دوستان و از اینکه داشته ها را در اختیار گذاشتند. ولی شماره ها جواب نمی دهند غیر از یک شماره استاد آسمان فقط یکبار تصادفی که چک کردند و گفتند هنوز صادر نشده!!! (یاالعجب) و باید با بخش صدور مجوز تماس بگیرید که اصلا برای شماره ای که دادند پاسخگویی نیست.
نمی دانم چرا پدر دلسوز بایکال برای پیگیری مجوز شاسی بلند ما دل نمی سوزاند Khansariha (8)
راستی دوستان یک نکته جالب: یکی از دوستان عزیز نخجیر یک به دستم داد تا با حضرتش مقایسه وزنی کنم نخجیر یک از سوار روسی ما سنگین تر بود!!!
داداش هما تو سنگینی و سبکی نباش.مهم آلیاژه که روسیه بهترین آلیاژ رو برا تفنگاش میزنهKhansariha (8)
سلام؛امروز ی چوک فول اصلی پیدا کردم که طرف میگفت 75 تومان البته بیشتر گفت ولی به این راضی شد!!Khansariha (226) پارسال تو پارک مطهری یکی داشت میگفت 100 تومان و ریالی هم کم نمیکرد. جالبه که چوک فول اونم یک دونه تنها از کجا رسیده خدا داند.؟؟؟؟!!!!!! ولی اصل بود.
هما جان چه خبر؟موفق شدی تماسی بگیری یا جواز معشوقت امده؟
جالبه بعد ی مدت میری میگی جواز تفنگم ؛ی مهر با نوشته؛40 روز تمدید شد؛؛ میکوبه رو جواز موقت و میگن صبر کن اقا؛Khansariha (290)عجله کجا داری هنوز فصل شکارم نشده:Khansariha (367)Khansariha (367)پدر مارو در اوردین؛باید مراحلش طی بشه. اگه کسی داری تهران بگو حضوری بره. و و و Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214) ان شاالله زودتر برسه و با هم بریم ی قطار کامل خالی کنیم و سروری بایکال برخ بکشییییییم. Khansariha (48)Khansariha (8)
سلام بر دوستان عزیز و جناب کاربخشKhansariha (8)
ممنون از قوت قلب انتهای نوشتارتان!
Khansariha (48)

برای تمدید موقت مراجعه کردم و سه ماه دیگه تمدید کردمKhansariha (290) این از این! ولی طی ممارست های زیاد در تماس با تهران، فردی که ظاهرا مسوول بود فقط یه جواب اداری که به شعبه خودتان مراجعه کنید، به من داد و لاغیر، پیش قاضی و معلق بازی! بنابراین دیدم این روش جواب نمی دهد اجبارا و ناچارا به روشهای دیگری رو آوردم تا ببینیم!!!
جناب هما جديدا إز إرسال مدارك به تهران پس إز صدور جواز موقت خيلى طولانى ميشه تا جواز دائم بيادهيچ موضوع نگران كننده اى نيست براى من إز بدو امر تقريبا شش ماه ونيم طول كشيد.
نگران کننده نیست بالاخره میاد ولی حوصله سر میبره؛؛Khansariha (290)Khansariha (290) و لذت تیراندازی اولیه را عقب میندازه. هر چند اینم خودش راه دارهKhansariha (48)Khansariha (219)
سلام اساتید یه دولول سوارروس که طرف سپاهی هست وبهش دادن میخوادبفروشه میگه۱۱تمیزم هست من نخجیر۲دارم ولی خسته ام کرده سه سالشم ۴سال۹۶تموم میشه میخوام بخرم وبذارم تاوقتش برسه قیمتشه خوبه یازیاده،؟ ازیه طرفم میگم صبرکنم تاسلاحهای عفوعمومی بیادتوبازار شایدفرجی شدواین قیمتای نجومی شکست
لینک مرجع