انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون
به فروشنده میگم نمیخوامش چون لولش مشکوکه.
والا اونی هم که من دیدم کنار آکار گذاشته بودن به وضوح لولش از آکار بلندتر بود
سلام ; دوست عزیز یک نصیحت دوستانه از یک تازه وارد ناشی ;; داری پول پرداخت میکنی در نتیجه باید در مقابل جنس مورد نیازتون که باب دلت باشه دریافت کنید. اسلحه با قوانین خاص خودش در هر زمینه چیزی نیست که در خریدش عجله و. شتاب باشه. با حوصله و مشورت و صرصبر یه تفنگ مشتی بگیر در غیر این صورت هر وقت دست
به تفنگ بشی اگر جنسش طلا بشه به جای لذت , دمغی. امیدوارم اسلحه ای نصیبت بشه که با هر شلیک سرحال بشی. یاعلیmkkkk
با سلام بعد از ظهر رفتم معامله رو به هم زدم. لول تفنگو بردم پیش یه تعمیر کار گفت به احتمال 90درصد کوتاه شده ولی خوب کوتاه شده یه نکته مشکوک که گفت این بود که زاج سرلول زاج سرد بود ولی بقیش کوره ای وتسمه اتصال دهنده دولول به هم در قسمت سر لول یه کم تکون میخورد یعنی به لول متصل نبود ویه مقدار بسیار کم جدا شده بود که احتمالا به مرور زمان بیشتر میشد.
با تشکر فراوان از دوستانی که به زحمت افتادن
خدارو شكر كه به موقع متوجه شدين و گرنه حداقل ٣ سال بايد با دلي چركين نگهش ميداشتين ...
برادرانه توصيه مي كنم اگه قصد خريد تفنگ كار كرده دارين حتما با يك نفر كه تجربه داره اقدام به خريد كنين
سلام
دوستان منم لول تفنگمو اندازه گرفتم دوماشه ( معروف به ماشه طلایی) دقیقا 73 سانتیمتر بود از اصل بودن تفنگ هم اطمینان دارم .
در ضمن اگه لوله تفنگ مورد بحث کوتاه شده با رزوه های چوک چکار کردند ؟ اگه تونستند برای چوک دوباره رزوش کنند که خیلی هنرمند بودند تازه دلیل کوتاه کردنش چی بوده ؟
اسلحه چوک ثابت بود نه موبایل چوک .ممکنه لولش ترکیده باشه قسمت ترکیده رو بریده باشن
سلام
اقا بهترین کار ممکن همین بود. واقعا مردم چه نونا که نمیخورن اگر واقعیت کامل بگن هم زودتر بفروش میره هم نفرین دنبالش نیست
راستی یکی از محاسن انجمن خودشو نشون داد بازم جای تشکر از کسانی که زحمت میکشن اینجاسKhansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)
یاعلیmkkkk
اره واقعا کارایی انجمن یه همین جا هایی معلوم میشه.دم همه ی دوستان گرم من اولین بار بود با دولول روس تیر مینداختم انصافا یه حس خوبی داره واسلحه بزن و بسیار عالییه حتی این یکی هم خوب میزد.احتمالا جاش یه تک مانو فرانس فرانسه بگیرم .طرف میگفت دولول دو ماشه چوک ثابت کم گیر میاد ولی تک ماشه و موبایل چوک بیشتره .یه دولول بغل اسپانیایی میگفت هست در حد نو ولی قیمتش برای من بالا بود بیست میلیون
سلام مجدد
جنابmehdirkh شاید از حرف و نظر منه پر چونه دلخور بشی ولی؛؛؛بنظر من شما فقط دنبال اسلحه هستی حالا هر چی امد خوش
امد ولی یه کمی تامل کن. دولول روس بعدم تل فرانس یا اگه تکم مشکل دار شد جفت اسپانیا و یایایایااین درسته !؟؛ من میگم خیر شما
حتی دلی هم کار نکردی که مثلا بعد راهنمایی و گشتن بری دنبال فلان مارک. توی بازار اشوب اسلحه شما اول نیازتون را با محل زندگی
و محل شکارت بسنج و ببین که چه چیزی بهتر نیازتو بر طرف میکنه. شاید جایی پرون یا جایی دولول یا تک و همینطور شخصیت
خودت با یه تیر یا دنباله شلیک متوالی هستی یا پس تیر بسته. این جمع بندی و نشانه گذاری بعد خرید همراه مشورت باعث میشه ادم
از تفنگ وتیراندازی لذت دوچندان ببرره و همیشه ارضا بشه و هیچ پشیمانی توی کار نباشه. برای خرید اصلا عجله نکن اهسته و یواش
دلخور نشی ولی گفتم دیگه. دوست کوچک شما. یاعلیmkkkkKhansariha (226)
لینک مرجع