انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بله بله! هر چی شما بگویید درسته...! ما نقطه تسلیمیم قهقههههههههه!Khansariha (48)
در مقام مقایسه بود و بی جونی دستان! وگرنه ساحت قدس بایکال کجا و این حرفها کجا 3600 گرم که وزنی نیست در مقابل بایکال وزینKhansariha (219)
شما بزرگ مایینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)
با سلام خدمت دوستان عزیز، کسی قیمت بایکال دو لول روهم دو ماشه با پوکه پران با جواز ارتش در تهران رو داره ؟ اگر بود بی زحمت برام اسم فروشگاه یا تلفن رو بنویسه
(2016-12-27 04:29 PM)praid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز، کسی قیمت بایکال دو لول روهم دو ماشه با پوکه پران با جواز ارتش در تهران رو داره ؟ اگر بود بی زحمت برام اسم فروشگاه یا تلفن رو بنویسه

اگه میتونی تا هشتگرد بیای این شمارشه 09127880172 اقای احمدی
12 میلیون میگفت اگه باش چونه بزنی شاید بیاد پایین
سلام. خوش امدین. این و میگن ورودی مشتی انجمن. دمتون گرم پست اول و سراغ بایکال گرفتنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8) سلیقه رو عشق است. ایول Khansariha (48)برا بایکال سوار تا هشت گرد که هیچ تا هشتاد گردم باید رفت اونم با جان و دل. Khansariha (219)Khansariha (219) .
ممنونم دوست گرامی
دوستان، تفاوت بایکال مدل mp27m -1c با mp27em -1cدر چیست؟
عزیزان، بایکال های موجود در بازار و جواز دار باید در کارتن شرکت مهر و موم شده باشند یا کارتنی ندارند
اون پوکه پرونه تک ماشه هست و اون پوکه کش تک ماشه . از من تو کارتون بود و کاغذ پیچ.
بایکال دولول روهم دو ماشه پوکه پران به اختصار شرکتی به چه نام نوشته میشود
سلام ،من تازه وارد هستم ، لطف مي كنيد تفاوت ورژنهاي بايكال كه واسه صادرات به امريكا ساخته ميشه با بقيه ورژنها يه توضيح مختصر بفرماييد ، ممنون
رو تفنگ بایکال تک ماشه پوکه پرون نوشتهmp27 em_1c و در پوکه کشها حرف e نداره و 1c هم نشان تک ماشه بودن. اما در مورد صادرات روسها میتونیین به ادرس شرکت مراجعه کنید که تو نت پیدا میشه. انواع تولیدات شرکت هستن در هر کالیبر و بلندی لول و ووو و همچنین مشخصات ظاهری تفنگها هم معلومه از معمولی تا سفارشیهای انچنانی. شما میتونیین سفارش بدین و معملع انجام بدین و اونا تولید و ارسال میکنن و تا پشت گمرک ما میاد و انجا موندگاااااااارهفKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (214)Khansariha (214)
لینک مرجع